ASUS Xonar U7 MKII
Objednací kód: 9308516 Part No.: 90YB00KB-M0UC00 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 1 760 Kč + 2 
 
 
-26%
 
 
 

ASUS Xonar U7 MKII

 
 
 
 
Kompaktní 7.1kanálová USB zvuková karta a sluchátkový zesilovač s 192kHz/24bitovým HD zvukem
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 2 899,- Kč 
Cena nyní: 2 132,- Kč 

1 762 Kč bez DPH

Splátky již od 107 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Xonar U7 MKII 7.1 USB zvuková karta se sluchátkovým zesilovačem, 192kHz/24bitový HD zvuk, 114dB SNR

  • Skutečný 7.1kanálový HD zvuk v kvalitě 192 kHz/24 bitů s 114dB SNR z kompaktního zařízení napájeného přes USB
  • Integrovaný sluchátkový zesilovač zvýrazní každý zvukový detail
  • Samostatné ovládání mikrofonu pro okamžité úpravy přímo uprostřed herního zápalu
  • Snadné ovládání hlasitosti a přepínání výstupu mezi sluchátky a reproduktorem jediným kliknutím
  • Softwarová sada Sonic Studio s intuitivním rozhraním a Sonic Radar Pro zobrazující pozice nepřátel při FPS hrách

Xonar U7 MKII je zvuková karta vytvořená tak, aby vám po zvukové stránce poskytovala ty nejlepší herní a streamovací zážitky, které svou čistotou a detailností předčí leckterý stolní počítač bez ohledu na to, zda používáte sluchátka nebo reproduktory. Praktické USB připojení umožňuje zvukové kartě Xonar U7 MKII poskytovat vylepšenou kvalitu zvuku bez nutnosti otvírat váš počítač a instalovat integrovanou kartu. Energii čerpá přímo z portu USB, takže nepotřebuje samostatný zdroj napájení. Jednoduše připojte kartu jediným kabelem a představení může začít!


Výkonný zvuk z kompaktního a přenosného zařízení

Tvůrcům karty Xonar U7 MKII se podařilo překonat prostorová a napájecí omezení, kterými jsou svázána ostatní externí USB zvuková zařízení. Tato zvuková karta nabízí přesný a výrazný 7.1kanálový prostorový zvuk. Zpracování zvuku v kvalitě 192 kHz / 24 bitů je zárukou nefalšovaného HD výstupu, který si udržuje konzistentní kvalitu napříč všemi prostorovými kanály.

  • Odstup signál–šum (SNR) 114 dB: Až 16× čistší zvuk v porovnání s hodnotami SNR u průměrných integrovaných zvukových karet.
  • Technologie Hyper Grounding: Exkluzivní PCB technologie ASUS Hyper Grounding obstarává účinnou izolaci signálu, jejímž výsledkem je nižší míra zkreslení a rušení, rovněž známých jako přeslechy.
  • D/A převodník: Kvalitní D/A převodník Cirrus Logic® CS4398 přináší čistý zvuk s vynikajícím odstupem signál–šum (SNR) a nejnižším celkovým harmonickým zkreslením (THD).

Integrovaný sluchátkový zesilovač zvýrazní každý zvukový detail

Řada hráčů nechce během hraní rušit své okolí, přesto ale touží po dokonalém zvuku. Proto členové týmů Xonar osadili na kartu U7 sluchátkový zesilovač zvýrazňující sluchátkový výstup.


Design zaměřený na hráče

Ovládání hlasitosti výstupu i mikrofonu

Díky samostatnému ovládání mohou hráči rychle upravovat hlasitost výstupu i mikrofonu, aniž by museli pozastavovat hru a složitě procházet softwarové nabídky – akci už nebude nic narušovat.

Snadné a rychlé přepínání mezi sluchátky a reproduktorem

Multifunkční tlačítko na ovládání hlasitosti sluchátek můžete též použít pro praktické přepínání výstupu zvuku mezi sluchátky a reproduktory.

Praktické USB provedení

Karta Xonar U7 MKII se k PC připojuje prostřednictvím rozhraní USB. Energii čerpá přímo z portu USB, takže nepotřebuje samostatný zdroj napájení. To v kombinaci s kompaktními rozměry činí z karty Xonar U7 MKII snadno přenosné zařízení pro vylepšení zvuku, které lze jednoduše využívat kdykoli a kdekoli.


ÚPLNÁ KONTROLA NAD ZVUKEM

Sonic Studio – profesionální ovládání zvuku

Xonar U7 MKII využívá nejnovější softwarovou sadu Sonic Studio zprostředkovávající kompletní kontrolu nad každou zvukovou technologií, od ekvalizéru (EQ) až po vyvažování úrovně 7.1 kanálových reproduktorů. Sonic Studio vám vše servíruje prostřednictvím jediné navigační stránky a intuitivního rozhraní, pomocí kterých lze snadno nastavit zvukové profily vyhovující různým zvukovým požadavkům.

Získejte výhodu ve hrách díky technologii Sonic Radar Pro!

Stačí spustit vaší oblíbenou hru a technologie Sonic Radar zobrazí překryvnou grafiku v podobě radaru (tzv. HUD, head-up display). Jasně tak uvidíte, odkud k vám jednotlivé zvuky ve hře přicházejí!


Plně kompatibilní s Windows 10

Xonar U7 MKII je plně kompatibilní s operačním systémem Windows 10. Užívejte si tento výjimečný zvukový zážitek bez jakýchkoli potíží.


 

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Stránky výrobce:

http://www.asus.com/CZ/


Stránky o produktu:

https://www.asus.com/cz/Sound-Cards/Xonar-U7-MKII/


 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
přestal fungovat ovladač karty ASUS Xonar U7 MKII
SITALL, 19.4.2019 9:42:00

Dobrý den, dne 30.05.2018 koupil jsem od Vás tuto zvukovou kartu (číslo objednávky 2180649439). Pro provedení poslední aktualizaci Windows 10, verze 1809 amd64 2019-03, přestal fungovat ovladač karty. Nejde spustit. Piše, že není kompatibilní. prosím o pomoc. Děkuji.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše