Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS TUF SABERTOOTH 990FX R3.0

 
ASUS TUF SABERTOOTH 990FX R3.0
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 8 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, ATX, socket AM3+, AMD 990FX/SB950, 4x PCIe x16, 2x PCIe x1, 4x DDR3, 5x SATA 6Gb/s, M.2, Gb LAN, 1x USB 3.1 C, 3x USB 3.1, 4x USB 3.0, 4x USB 2.0, 5x audio jack, optický S/PDIF
 
Objednací kód9306496
Part No.

90MB0RA0-M0EAY0

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS TUF SABERTOOTH 990FX R3.0


Extrémně odolná základní deska s čipovou sadou AMD 990FX a technologií Aura RGB Lighting

 • Aura RGB Lighting – nabízí kompletní RGB ovládání s celou řadou funkčních předvoleb pro integrované RGB LED diody
 • PCB s šedými kamuflážními vzory a indikátory Q-LED
 • SafeSlot – přepracovaný zesílený slot PCIe vyrobený novým procesem vstřikování se vyznačuje špičkovou retencí a odolností proti ulomení
 • Integrované USB 3.1 – tři porty typu A a jeden oboustranný port typu C
 • TUF komponenty – speciální cívky TUF a TUF kondenzátory a tranzistory MOSFET odpovídající armádním standardům


Inovativní a kreativní

Odolné provedení a dlouhá výdrž

Základní deska Sabertooth 990FX R3.0 posouvá koncepci ASUS TUF o další krok kupředu – vyznačuje se šedým maskovacím armádním motivem, který budí respekt! Toto jedinečné provedení navozuje dojem síly a výrazná estetika desky Sabertooth 990FX R3.0 je současně předzvěstí, jak bude vypadat vaše nová bojová sestava.


Nechte svůj stroj vyniknout

Dobře vyladěná sestava si zaslouží i odpovídající vytuněný vzhled. ASUS Aura nabízí celou škálu barev a přednastavených světelných LED efektů přímo na desce.


Technologie SafeSlot přihlášená k patentování

SafeSlot je slot PCIe přepracovaný společností ASUS, který byl stvořen proto, aby poskytoval špičkovou retenci a odolnost proti ulomení. Pomůže vám ochránit vaši investici do grafické karty. Slot byl vyroben v jediném kroku s využitím nového procesu vstřikování plastů pro upevnění slotu k ochrannému kovu. Výsledkem je odolnější slot, který je následně pevně ukotven k desce tištěných spojů (PCB) pomocí dalších pájecích bodů.


Indikátory Q-LED

Poznejte toto výkonné řešení inspirované obrněným kokpitem, které indikuje stav pěti hlavních činností při spouštění systému a upozorní vás na případný problém.


Silná ochrana s potenciálem pro lepší proudění vzduchu

Připojovací porty desky Sabertooth 990FX R3.0 jsou dobře chráněny a celá konstrukce navíc skvěle vypadá. Pokud navíc využijete přídavný ventilátor*, ochrana portů zlepší proudění vzduchu, aby bylo dosaženo nejlepšího možného chlazení – s teplotami nižšími až o 11 °C!
* Jsou podporovány 40mm ventilátory, které je třeba zakoupit samostatně.


THERMAL RADAR 2

Okamžité nastavení ventilátorů. Kompletní systém chlazen

Technologie Thermal Radar 2 vám umožní ovládat ventilátory grafických karet ASUS a samozřejmě také ventilátory skříně! Řada integrovaných senzorů navíc umožňuje monitorovat teploty grafické karty a dalších důležitých komponent v reálném čase. Úpravy a optimalizace nastavení lze provádět ručně nebo automaticky jediným kliknutím.


ODOLNOST 24/7

Uživatelé požadovali nepřetržitou odolnost – a tak ji dostali! Základní desky TUF podstupují nejnáročnější testy v odvětví, aby bylo zajištěno, že jsou připraveny nepřetržitě podávat stabilní výkon při jakémkoli použití. V našich vývojových laboratořích je zahříváme, ochlazujeme, ohýbáme a vystavujeme nárazům a pádům, abyste měli jistotu, že vaše základní deska TUF splňuje požadavky trvalé odolnosti.


TUF LANGuard - Intel gigabit lan

Deska Sabertooth 990FX R3.0 je vybavena špičkovou technologií Intel Gigabit Ethernet zaručující mimořádně rychlé připojení k síti až 1 Gb/s a chrání ji technologie TUF LANGuard: tato inovace na armádní úrovni integruje pokročilou technologii párování signálu a prémiové kondenzátory určené pro povrchovou montáž za účelem vylepšení propustnosti – deska Sabertooth 990FX R3.0 je tak chráněna před zásahy bleskem a statickou elektřinou.


TUF ESD Guards 2

2× účinnější ochrana proti elektrostatickým výbojům prodlužující životnost komponent

K elektrostatickému výboji (ESD) může docházet velmi nečekaně a jeho škodlivé účinky jsou často podceňovány. Technologie TUF ESD Guards 2 poskytuje 2× účinnější ochranu, než jakou předepisují průmyslové standardy. Exkluzivní testování vybraných zadních vstupních a výstupních portů* na úrovni jednotlivých pinů je o 30 % rozsáhlejší než u předchozího standardu TUF. Zaručuje, že všechna zařízení připojená k základní desce jsou řádně uzemněna a dokonale chráněna před statickou elektřinou – což přispívá k jejich delší životnosti.
* USB/LAN/DVI/HDMI/DisplayPort


Mimořádná rychlost 10 Gb/s zásluhou integrovaného rozhraní USB 3.1

Se třemi porty USB 3.1 typu A zajišťujícími dokonalou zpětnou kompatibilitu se všemi stávajícími USB zařízeními a jedním oboustranným portem USB 3.1 typu C pro dokonalé pohodlí budete mít vše potřebné k dosažení extrémních rychlostí až 10 Gb/s – což je dvojnásobná hodnota ve srovnání s USB 3.0. A exkluzivní technologie USB 3.1 Boost automaticky dále navyšuje přenosovou rychlost rozhraní USB 3.1!


TUF Audio Design

Technologie TUF Audio Design optimalizuje nastavení zvuku pro různé scénáře použití, např. poslech hudby, konverzaci nebo sledování filmů. Integrované fyzické stínění, profesionální konstrukce obvodů a prémiové komponenty jsou zárukou mimořádně věrného a čistého zvukového podání.


VÝKONNÁ TECHNOLOGIE AMD

Čipová sada AMD® 990FX

Čipová sada AMD 990FX je navržena pro podporu přenosu dat rychlostí až 5,2 GT/s přes systémovou sběrnici založenou na technologii HyperTransport™ 3.0 (HT 3.0) a dvou grafických karet PCI Express™ 2.0 x16. Je optimalizována pro nejnovější procesory AMD AM3+ a vícejádrové procesory. Nabízí proto široké možnosti pro přetaktování a velmi vysoký výkon.

Až osmijádrové procesory AMD AM3+ FX / Phenom II / Athlon II / Sempron 100

Tato základní deska podporuje vícejádrové procesory AMD® AM3+/AM3 s unikátní mezipamětí L3 a umožňuje lepší přetaktování s nižší spotřebou energie. Podporuje dvoukanálové paměti DDR3 a urychluje přenos dat až na 5 200 MT/s přes systémovou sběrnici založenou na technologii HyperTransport™ 3.0. Tato základní deska také podporuje procesory společnosti AMD® vyrobené novým 32nm procesem.

Podpora Quad-GPU SLI a Quad-GPU CrossFireX!

Flexibilní řešení pro více grafických procesorů – vaše tajná zbraň! Deska Sabertooth 990FX R3.0 přináší prostřednictvím SLI™ a CrossFireX konfiguraci pro více GPU. Tato základní deska je založena na výkonné platformě AMD® 990FX/SB950, která optimalizuje přidělování sběrnice PCIe v konfiguracích s více grafickými kartami. Připravte se na zcela nový herní styl, jaký tady dosud nebyl!


 

Fotogalerie ASUS TUF SABERTOOTH 990FX R3.0

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Formát a Chipset

Formát: 
ATX
Chipset: 
AMD 990X / SB950
Podsvícení: 
ano
Zpevnění PCIe slotů: 
ano

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
305
Šířka [mm]: 
244

Konektory interní

USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
2
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
Počet konektorů USB 3.1 Gen1: 
2
SATA III konektory (6 Gb/s): 
5
Počet konektorů M.2: 
1
Počet konektorů pro ventilátory: 
5
TPM header: 
ano
COM konektor: 
ano
S/PDIF header: 
ano
CMOS jumper: 
ano

Konektory na zadním panelu

Počet portů USB 2.0 (Type-A): 
4
Počet portů USB 3.1 Gen1 (Type-A): 
4
Počet portů USB 3.1 Gen2 (Type-A): 
3
USB 3.1 Gen2 (Type-C): 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen2 (Type-C): 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
Počet audio Jack konektorů: 
5
S/PDIF výstup: 
ano

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Počet paměťových slotů: 
4
Podporované frekvence paměti [MHz]: 
1066, 1333, 1600, 1866
Max. velikost operační paměti [GB]: 
32
Režim zapojení pamětí: 
Dual-channel

Procesor

Patice (socket procesoru): 
AM3+

Průvodce výběrem

Herní: 
ano
Přetaktování: 
ano

Připojení k síti

Typ síťové karty: 
Intel I211
Síťová karta - rychlost [Mbps]: 
10/100/1000

Řadiče

Řadič USB 3.1 Gen1: 
ano
Řadič USB 3.1 Gen2: 
ano
Řadič M.2: 
ano
Řadič SATA III: 
ano
Řadič RAID: 
ano

Technologie

UEFI BIOS: 
ano
Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Podpora NVIDIA SLI: 
ano
Snadné přetaktování: 
ano

Zvuk

Typ zvukové karty: 
Realtek ALC1150
Počet zvukových kanálů: 
7+1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

54.166.172.180

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Splatky bez navyseni
Vyprodej skladu