ASUS TUF Gaming K1 (US layout)

Objednací kód: 9908487 Part No.: 90MP01X0-BKUA00 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
ASUS TUF Gaming K1 (US layout)
 • ASUS TUF Gaming K1 (US layout)
 • ASUS TUF Gaming K1 (US layout)
 • ASUS TUF Gaming K1 (US layout)
 • ASUS TUF Gaming K1 (US layout)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
herní klávesnice, ASUS TUF Gaming K1 RGB s vyhrazeným knoflíkem hlasitosti, odolností proti polití, bočním světelným pruhem a Armory Crate, rozložení US
Ověřit dostupnost

na prodejnách

1 199 Kč

991 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

ASUS TUF Gaming K1 je herní klávesnice, která zajišťuje nekompromisní výkon a výjimečnou životnost. Je vybavena přepínači, které poskytují tichou odezvu při každém stisknutí. Jsou umístěny v rámečku odolném proti polití tekutinou, který je obohacen o speciální povlak a prověřen pro náročné podmínky. K1 má také přizpůsobitelné osvětlení RGB a boční světelné lišty pro osobní styl, vlastní ovládání hlasitosti pro rychlé, intuitivní ovládání a odnímatelnou ergonomickou opěrku zápěstí pro větší pohodlí.


VÝKON HERNÍ ÚROVNĚ

TUF Gaming K1 poskytuje vynikající hmatovou reakci s odpruženou akcí, která je tichá a pohodlná. Je také zkonstruována s technologií 19-key-rollover (NKRO), která zajišťuje pozoruhodnou přesnost a žádné zmeškané stisknutí kláves.


Více informací

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.

Stránky výrobce:http://www.asus.com/CZ/

Stránky o produktu:https://www.asus.com/cz/Keyboards-Mice/TUF-Gaming-K1/

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radim (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?