Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS SABERTOOTH X99

 
ASUS SABERTOOTH X99
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 16 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, 2011-v3, ATX, Intel X99, 8x DDR4, 6x PCIe x16, 1x PCIe x4, 1x PCIe x1, M.2 s3, SATA Express, 8x SATA 6Gb/s, 2x Gb LAN, 2x USB 3.1, 4x USB 3.0, 4x USB 2.0, optický S/PDIF, 5x audio Jack
 
Objednací kód9304711
Part No.

90MB0L00-M0EAY0

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS SABERTOOTH X99

Výkonná základní deska TUF X99 kompatibilní se všemi možnostmi úložiště NVM Express se zabudovaným portem USB 3.1 poskytuje extrémní odolnost.


Navýšení výkonu procesoru i paměti DDR4 na nečekanou úroveň!

Technologie ASUS OC Socket, která byla navržena tak, aby překonávala veškerá dosavadní omezení výkonu, využívá extra piny pro připojení speciálního obvodu ke kontaktům na LGA (Land Grid Array) procesorů Haswell-E. V kombinaci s naším přizpůsobeným rozhraním UEFI umožňuje tato exkluzivní funkce dosažení vyšší frekvence operační paměti DDR4, nižší latence a lepší stability při přetaktování, a to i při extrémním přetaktování s použitím tekutého dusíku (LN2). Technologie OC Socket je 100% kompatibilní s novými procesory Haswell-E pro patici LGA 2011-v3, což zaručuje ideální kombinaci výkonu a kompatibility při přetaktování.


Jedinečné nastavení napětí sběrnice mezipaměti

Sběrnice mezipaměti navzájem spojuje oblasti, jako jsou jádra procesoru, řadiče paměti DDR4, System Agent a sdílená paměť L3 Cache. Je klíčová pro propojení celého subsystému procesoru. Vyšší frekvence sběrnice mezipaměti přímo zaručuje vyšší celkový výkon subsystému. Technologie ASUS OC Socket exkluzivně poskytuje možnosti nastavení napětí sběrnice mezipaměti, aby bylo možné dosáhnout vyšších frekvencí sběrnice mezipaměti.


Rychlejší paměť

Jedná se o první platformu, která podporuje operační paměť DDR4 s frekvencí až 3200 MHz (a při přetaktování ještě více)! Exkluzivní konstrukce obvodu T-Topology od společnosti ASUS a technologie OC Socket nabízejí fantastické možnosti přetaktování paměti umožňující plně využít potenciál pamětí DDR4 díky minimalizaci rušení a odrazů signálu. Inovativní, stejně vzdálené paměťové kanály zprostředkovávají nejvyváženější řízení a nejvýkonnější možnosti přetaktování. V rámci dosažení maximální kompatibility spolupracuje společnost ASUS s téměř všemi dodavateli pamětí DDR4.


Systémové informace vždy po ruce

Bezplatná doplňková aplikace s přehledným uživatelským rozhraním, která umožňuje prohlížet podrobné informace o systému prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Stačí stáhnout intuitivní aplikaci a můžete sledovat důležité systémové parametry, odhalit a diagnostikovat chyby a řídit napájení počítače prostřednictvím dotykové obrazovky. Tuto aplikaci navíc můžete používat, i když je počítač vypnutý.


Lepší odvod tepla zásluhou efektivnějšího proudění vzduchu

Není to jen „cool“ designový prvek v armádním stylu. Technologie TUF Thermal Armor využívá ventilátor a zajišťuje lepší proudění vzduchu a efektivnější chlazení. Speciální tepelné trubice urychlují odvod tepla od kritických komponent a udržují nízké teploty ve všech oblastech základní desky. Technologie Thermal Armor u desky SABERTOOTH X99 dokáže snížit provozní teploty až o 10 °C!


Vlastní nastavení ventilátorů, perfektní chlazení systému

Technologie Thermal Radar 2 u desky SABERTOOTH X99 nyní podporuje až 11 konektorů pro řízení ventilátorů. Řada integrovaných senzorů a přibalený kabel termistoru navíc umožňují monitorovat teplotu grafické karty a dalších důležitých komponent v reálném čase. Úpravy a optimalizace nastavení lze provádět manuálně nebo automaticky pomocí jediného kliknutí.


Kompletní ovladač chlazení

Procesor TUF ICe Cool zajišťuje, že monitorování údajů z teplotních senzorů na desce bude vždy naprosto přesné – bez ohledu na to, zda hodnoty nastavujete manuálně nebo používáte automatickou optimalizaci jediným kliknutím.


Certifikovány pro náročnou službu

SABERTOOTH X99 nabízí vyšší pevnost a chlazení prostřednictvím exkluzivní výztuhy TUF Fortifier. Zpevněná výztuha zajišťuje, že se základní deska pod těžkými grafickými kartami a chladiči procesoru nebude prohýbat, a snižuje riziko poškození obvodů namáháním a ohýbáním.

Součástí výztuhy TUF Fortifier je také chladicí podložka, která odvádí teplo od regulátorů VRM a dalších komponent – inovace snižující provozní teplotu až o 6 °C!


Zamezují přístupu prachu, prodlužují životnost komponent.

Součástí konstrukce TUF je ochrana vstupních a výstupních portů, rozšiřujících slotů a důležitých konektorů před prachem a částicemi nečistot, které mohou postupem času snížit výkon systému. Řešení Dust Defender obsahuje filtr, který skrz zadní ventilátor umístěný vedle vstupních a výstupních portů nepropustí k desce žádný prach. Zabraňuje usazování prachu, takže váš počítač zůstane po delší dobu v optimální kondici a bude podávat stabilní výkon.


2× lepší ochrana proti ESD prodlužující životnost komponent

K elektrostatickému výboji (ESD) může docházet velmi nečekaně a jeho škodlivé účinky jsou často podceňovány. Technologie TUF ESD Guards 2 je testována podle 2× přísnějších kritérií, než jaká ukládá průmyslová norma. Testování zadních vstupních a výstupních konektorů na úrovni jednotlivých pinů je o 30 % důkladnější než u předchozího standardu TUF – veškerá propojení na základní desce jsou proto spolehlivě uzemněna. Eliminace elektrostatických výbojů přispívá k delší životnosti komponent.


Rozhraní USB 3.1 s přenosovou rychlostí 10 Gb/s integrované na desce

Nejnovější rozhraní USB 3.1 v podobě dvojice integrovaných portů typu A umožňuje přenos dat bleskovou rychlostí až 10 Gb/s, což je dvojnásobek oproti rozhraní USB 3.0. Standard nové generace je plně zpětně kompatibilní s vašimi stávajícími USB zařízeními, takže budete moci porty USB 3.1 využívat u všech svých zařízení. A exkluzivní technologie USB 3.1 Boost automaticky dále navyšuje přenosovou rychlost rozhraní USB 3.1!


Mediálně uznávané nejintuitivnější rozhraní UEFI BIOS

Aby bylo ještě líbivější, vylepšili jsme nejplynulejší, nejhladší grafický systém BIOS ovládaný myší. Ať už jste počítačový začátečník nebo máte s přetaktováním zkušenosti.


TUF Audio Design

TUF Audio Design dokáže bleskurychle optimalizovat nastavení zvuku podle toho, jakým způsobem chcete poslouchat, chatovat, sledovat filmy nebo relaxovat při své oblíbené hudbě. Integrované fyzické stínění, profesionálně navržená konstrukce a prvotřídní komponenty poskytují výjimečně čistý a věrný výstup zvuku.


Získejte exkluzivní kód do hry World of Warships

 • Přejděte na stránky ASUS týkající se této události: www.asus.com/event/
 • Zadejte sériové číslo produktu (na krabici) a číslo PPID (na produktu).
 • Proveďte registraci na stránkách události. Po jejím dokončení okamžitě získáte svůj kód digitální pozvánky.
 • Kód vám bude zaslán také na váš e-mail.
 • Potom přejděte na úvodní stránku této propagační akce: asus.worldofwarships.com
 • Zadejte kód pozvánky a pokračujte na registrační stránku služby Wargaming.
 • Založte si nový účet ve službě Wargaming.
 • Stáhněte a nainstalujte si hru World of Warships na svůj počítač a získejte bonus.

 

Fotogalerie ASUS SABERTOOTH X99

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Formát a Chipset

Formát: 
ATX
Chipset: 
Intel X99

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
305
Šířka [mm]: 
244
Přední štít: 
ano
Zadní štít: 
ano

Konektory interní

USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
2
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
Počet konektorů USB 3.1 Gen1: 
2
SATA III konektory (6 Gb/s): 
8
Počet konektorů M.2: 
1
Počet konektorů SATA Express: 
1
Počet konektorů pro ventilátory: 
10
TPM header: 
ano
COM konektor: 
ano
S/PDIF header: 
ano
CMOS jumper: 
ano
Thunderbolt header: 
ano

Konektory na zadním panelu

Počet portů USB 2.0 (Type-A): 
4
Počet portů USB 3.1 Gen1 (Type-A): 
4
Počet portů USB 3.1 Gen2 (Type-A): 
2
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
Počet audio Jack konektorů: 
5
S/PDIF výstup: 
ano

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
8
Podporované frekvence paměti [MHz]: 
2133, 2400
Max. velikost operační paměti [GB]: 
64
Režim zapojení pamětí: 
Quad-channel

Procesor

Patice (socket procesoru): 
2011-3

Průvodce výběrem

Herní: 
ano
Přetaktování: 
ano

Připojení k síti

Typ síťové karty: 
Intel I218V
Síťová karta - rychlost [Mbps]: 
10/100/1000

Řadiče

Řadič USB 3.1 Gen1: 
ano
Řadič USB 3.1 Gen2: 
ano
Řadič M.2: 
ano
Řadič SATA Express: 
ano
Řadič SATA III: 
ano
Řadič RAID: 
ano
RAID: 
10, 0, 1, 5

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
3
PCI Express x4: 
1
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
1

Technologie

UEFI BIOS: 
ano
Dual BIOS: 
ano
Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Podpora NVIDIA SLI: 
ano
Snadné přetaktování: 
ano

Zvuk

Typ zvukové karty: 
Realtek ALC1150
Počet zvukových kanálů: 
7+1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

54.92.173.9

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Uroky zpet
Uroky zpet