Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

ASUS RT-AC87U

 
 
ASUS RT-AC87U
 
 
Prodloužená záruka
Splátky bez navýšení
-22%
3Doid  
 
Splátková kalkulačka již od 8 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
bezdrátový dual-band router, 802.11ac/a/b/g/n, max. 600 + 1734Mb/s pro pásmo AC, 1x WAN, 4x GLAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 4x RSMA, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 PSK/Enterprise, WPS, DoS, SPI NAT firewall, QoS, WMM (Wireless Multi-Media), Print server
Objednací kód9600733
Part No.

RT-AC87U

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 4 130 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 6 399,- Kč 
Cena nyní: 4 999,- Kč 

4 131 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

2 599 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 549 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

949 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

599 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS RT-AC87U s 4x4 MU-MIMO, Dual procesorem

Dvoupásmový bezdrátový gigabitový router AC2400

 • Neuvěřitelně rychlý 802.11ac Wi-Fi router s kombinovanou rychlostí přenosu dat ve dvou pásmech 2334 Mb/s zaručující plynulé přehrávání videa v rozlišení 4K/UHD, bleskové sdílení velkých souborů a online hraní s nízkou latencí.
 • První anténní systém 4x4 MU-MIMO na světě s funkcí univerzálního přizpůsobení vyzařovacího diagramu AiRadar se stará o nekompromisní výkon i při více připojených zařízeních a pokrytí bezdrátovým signálem až 465 m2.
 • Integrované porty USB 2.0 a USB 3.0 až pro 10krát rychlejší přenos dat do úložných USB zařízení, sdílení tiskáren a podpora donglu 3G/4G.
 • Grafické uživatelské rozhraní ASUSWRT pro snadné nastavení během 30 sekund bez nutnosti použití CD a bezproblémové možnosti správy.
 • Technologie AiProtection se softwarem Trend Micro zajišťující trojnásobné celkové zabezpečení sítě, plus komplexní možnosti rodičovské ochrany a ochrany soukromých údajů.
 • ASUS AiCloud 2.0 vám umožňuje přistupovat k souborům, synchronizovat je, sdílet a streamovat, ať jste kdekoli a používáte libovolné zařízení s připojením k internetu.
ASUS RT-AC87U

Vysoká rychlost. Široké pokrytí. Snadné nastavení
Vstupte do nové éry bezdrátového připojení, kde na vás čeká neuvěřitelně vysoká rychlost, maximální pokrytí a lepší kontrola i zabezpečení, než jste kdy považovali za možné. RT-AC87U nabízí nejvyšší rychlost na světě dosahující až hodnoty 1734 Mb/s v pásmu 5 GHz – dokonce ještě rychlejší než třípásmové routery 3x3 – plus špičkovou souběžnou rychlost 600 Mb/s v pásmu 2,4 GHz, což dává dohromady fantastickou rychlost 2334 Mb/s! Router RT-AC87U si tak snadno poradí s plynulým online hraním i přehráváním videa v rozlišení 4K/UHD. Problémem pro něj nepředstavuje ani většina úloh náročných na šířku pásma.
Díky samostatné kvalitní anténě pro každý ze čtyř prostorových datových proudů vám tento výkonný router zaručí opravdový bezdrátový výkon 4x4 MU-MIMO, který drtí konkurenci po všech stránkách – a poskytuje špičkový výkon pro všechna bezdrátová zařízení bez ohledu na to, jak starý Wi-Fi standard využívají. Stejně jako u všech síťových produktů od společnosti ASUS i zde získáte tu nejlepší podporu a širokou kompatibilitu s různými zařízeními, plus bezplatnou aktualizaci firmwaru na další roky – váš router RT-AC87U tak bude vždy na špici.

ASUS RT-AC87U

Nepřekonatelný hardware
Router RT-AC87U je navržen tak, aby uživatelům poskytoval maximální výkon – kromě hlavního 1GHz dvoujádrového procesoru se router RT-AC87U pyšní rovněž samostatným dvoujádrovým procesorem výhradně určeným pro úlohy v 5GHz 4x4 Wi-Fi pásmu. To znamená, že v porovnání s routery s jediným 1,2GHz dvoujádrovým procesorem dosahuje u router RT-AC87U rychlost přenosu z Wi-Fi do USB až dvojnásobných hodnot3. Zároveň může vykazovat až 50% zlepšení celkové propustnosti v rušných sítích s více klienty!
Router RT-AC87U je nejen rychlý, ale zároveň skvěle vypadá. Router RT-AC87U se nechává inspirovat herními notebooky ASUS Republic of Gamers řady G, takže s nimi sdílí křivky připomínající design bojového letounu, které již na pohled vyzařují dojmem vynikajícího výkonu a propracované důmyslnosti. Kromě toho je router RT-AC87U kompatibilní také s držáky VESA pro upevnění na stěnu.

ASUS RT-AC87U

Fantastický bezdrátový výkon
Poznejte novou úroveň bezdrátového výkonu, kdy kombinovaná šířka pásma rozhraní 802.11ac a 802.11n dosahuje hodnoty 2334 Mb/s. Se špičkovou rychlostí až 600 Mb/s v pásmu 2,4 GHz – díky technologii Broadcom TurboQAM – a souběžnou rychlostí až 1734 Mb/s v pásmu 5 GHz, což je dokonce ještě více než u nejnovějších třípásmových routerů 3x3, nechává router RT-AC87U veškerou konkurenci daleko za sebou. Použití nejmodernějších technologií
Router RT-AC87U na trhu naprosto dominuje a nabízí všem vašim notebookům, smartphonům a dalším bezdrátovým zařízením ten nejvyšší výkon, kterého lze v současné generaci zařízení dosáhnout.

ASUS RT-AC87U

Život v rychlé síti LAN
V rámci dosažení co nejvyššího výkonu kabelové sítě je router RT-AC87U vybaven samostatným portem Gigabit WAN, pěti 1000Mb/s porty Gigabit Ethernet LAN (z nichž jeden lze použít jako druhý port WAN) a NAT s hardwarovou akcelerací. Na rozdíl od většiny ostatních routerů, které mají tradiční NAT se softwarovou akcelerací, odstraňuje hardwarový NAT routeru RT-AC87U omezení mezi kabelovou sítí LAN a internetem, takže můžete dnešní rychlá širokopásmová připojení využívat opravdu na maximum. Kromě toho je router RT-AC87U vybaven rovněž technologií Link Aggregation, kterou lze běžně najít pouze u zařízení té nejvyšší úrovně a která při použití vhodného hardwaru může zvýšit rychlost kabelového připojení až na 1.7 Gb/s.

ASUS RT-AC87U

Testováno pro kompatibilitu
 • Router RT-AC87U – stejně jako všechny síťové produkty ASUS – během vývoje podstupuje náročné testování kompatibility. RT-AC87U dokonale spolupracuje s celou řadou adaptérů, přehrávačů multimédií a dalších bezdrátových zařízení, takže vám poskytne nejlepší možný výkon – podporuje dokonce i nejnovější generaci herních konzolí Xbox One a PlayStation 4.
  • Výkonný on-line multitasking - Díky obrovskému datovému kanálu o kapacitě až 300 000 relací má router RT-AC87U přibližně 20× větší síťovou kapacitu než ostatní běžné routery, což je zárukou bezkonkurenčního výkonu.
  • Podpora technologie Time Machine - Podporuje zálohy Time Machine se zařízeními od společnosti Apple.
  • WPS - Umožňuje bleskové připojení zařízení pouhým stisknutím tlačítka WPS.
  • Podpora VPN - Umožňuje konfiguraci serveru VPN nebo proměnu zařízení připojených k síti na klienty s VPN (s podporou protokolu OpenVPN a PPTP), aniž by bylo potřeba mít placené služby VPN či samostatný server VPN.
  ASUS RT-AC87U

  Výkonné, uživatelsky přívětivé rozhraní
  ASUSWRT
  Router RT-AC87U se pyšní vylepšeným grafickým uživatelským rozhraním ASUSWRT, které vám zaručí snadnou webovou instalaci trvající pouhých 30 sekund a sestávající jen ze 3 kroků8. Rovněž v něm můžete nakonfigurovat aplikaci AiCloud 2.0 i se všemi pokročilými funkcemi routeru RT-AC87U. ASUSWRT je webovým rozhraním, takže nepotřebuje žádnou samostatnou aplikaci, ani vás nijak neomezuje při použití mobilních zařízení – neustále máte úplný přístup ke všem možnostem, stačí mít pouze zařízení schopné spustit internetový prohlížeč.

  ASUS RT-AC87U

  Technologie AiProtection se systémem Trend Micro zaručující pokročilé zabezpečení
  Technologie AiProtection využívající špičkový třístupňový systém zabezpečení Trend Micro dělá z modelu RT-AC87U jeden z nejbezpečnějších domácích routerů na trhu. Stejně jako většina funkcí rodičovského zabezpečení v kterémkoli jiném běžném routeru odhaluje malware a jiná ohrožení dříve, než mohou proniknout do počítače či zařízení, a varuje vás, pokud je připojeno nějaké nakažené zařízení. Zároveň jsou neustále monitorovány veškeré potenciální slabiny, jako je síla hesla či zranitelnost operačního systému. Technologie dokonce chrání i Wi-Fi zařízení, do nichž není možné nainstalovat bezpečnostní program, jako jsou chytré TV, herní konzole a chytrá domácí zařízení, takže můžete být opravdu v klidu.

  ASUS RT-AC87U

  Vytvoření vlastního osobního cloudu
  Díky službě ASUS AiCloud budete mít svá data vždy po ruce – stačí jen přístup k internetovému připojení. Propojuje vaši domácí síť se službou on-line úložiště9, takže budete mít přístup ke svým souborům přes mobilní aplikaci AiCloud ve smartphonu s operačními systémy iOS či Android nebo prostřednictvím vaší vlastní přizpůsobené adresy URL ve webovém prohlížeči. K dispozici budete mít také možnost okamžitého sdílení fotografií se službami, jako jsou například Facebook, Flickr či Dropbox, a to přímo z rozhraní aplikace AiCloud. Aplikaci AiCloud navíc můžete připojit k dalšímu kompatibilnímu routeru a tím ještě více rozšířit svůj osobní cloud.

   

  Fotogalerie ASUS RT-AC87U

  Poznámka výrobce:

  Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

  V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


  Parametry a specifikace:

  Funkce

  Multimediálni server: 
  ano
  Podpora IPv6: 
  ano
  QoS (Quality of Service): 
  ano (WMM)
  VPN: 
  ano
  File server: 
  ano
  Print server: 
  ano
  Firewall: 
  ano

  Fyzické charakteristiky

  Barva: 
  černá
  Typ antény: 
  Fixní
  Počet antén: 
  4
  Výška [mm]: 
  48
  Šířka [mm]: 
  290
  Hloubka [mm]: 
  168
  Hmotnost [g]: 
  747

  Mobilní připojení

  3G: 
  ano
  4G: 
  ano

  Módy zařízení

  Router: 
  ano

  Připojení k síti

  Wi-Fi: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
  ano
  Pracovní frekvence [GHz]: 
  2,4, 5
  Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
  1000
  Rychlost přenosu [Mb/s]: 
  2400

  Rozhraní

  USB 2.0: 
  ano
  Počet portů USB 2.0: 
  1
  USB 3.0: 
  ano
  Počet portů USB 3.0: 
  1
  RJ-45 port: 
  ano
  Počet portů RJ-45: 
  4
  Počet portů RJ-45 (WAN): 
  1
  Stránky výrobce:
  Stránky o produktu:
   
   
   
   
   
   
   

  Zákaznické centrum pro Vás:

   
   
   

  Související dokumenty

   
   
   

  Zákaznické dotazy & odpovědi

   
   

  Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

   

  Přidat nové téma

   Jiný obrázek..

  povinná položka

   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   
   
   
   
   

  Záruka

   
   
   

   
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
  Splatky bez navyseni
  XXL vyprodej
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše