ASUS RT-AC66U B1

Objednací kód: 8986755 Part No.: 90IG0300-BM3100 Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 36 měsíců
 
 
ASUS RT-AC66U B1
 
 
Produkt s dárkem
Prodloužená záruka
3D pohled  
 
 
BONUS! HellSpy.cz voucher pro stahování 14GB dat, myš TUF GAMING M3
 
 
 
 
bezdrátový dual-band MESH router, 802.11ac/a/b/g/n, max. 450 + 1300Mb/s pro pásmo AC, 1x WAN, 4x GLAN, 2x USB, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 PSK/Enterprise, WPS, DoS, SPI NAT firewall, QoS, WMM (Wireless Multi-Media), Print server
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 2 698,- Kč 

2 230 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jako dárek k tomuto produktu dostanete ASUS HellSpy.cz voucher pro stahování 14GB dat zcela zdarma 
Jako dárek k tomuto produktu dostanete ASUS myš TUF Gaming M3 zcela zdarma 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

599 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

ASUS RT-AC66U B1Dvoupásmový Wireless-AC1750 Gigabit Router
 • Mimořádně rychlé Wi-Fi – Souběžný dvoupásmový Wi-Fi Router zaručuje plynulé nahrávání dat v pásmu 2.4GHz rychlostí až 450Mb/s a v pásmu 5GHz rychlostí až 1300Mb/s.
 • Optimalizovaný rozsah Wi-Fi – Funkce AiRadar nabízí široké bezdrátové pokrytí díky výkonným odnímatelným anténám.
 • Síťová kontrola prostřednictvím aplikace ASUS Router – Nastavení routeru kdykoli a odkudkoli, bez nutnosti připojení k PC.
 • Rodičovský zámek Funkce kontroly a případných omezení online aktivit jednotlivých uživatelů.
 • Zdokonalené síťové zabezpečení s ASUS AiProtection – Trojitá síla zabezpečení prostřednictvím Trend MicroTM.
 • USB 3.0 - USB port pro sdílení tiskáren, 3G/4G a 10X rychlejší rychlost přenosu dat než USB 2.0 pro úložná média.


 • Dvoupásmové připojení pro zábavu bez jakéhokoliv zpoždění
  RT-AC66U B1 operuje ve dvou souběžných pásmech 2.4GHz a 5GHz s rychlostí až 450Mb/s, respektive 1300Mb/s - ve výsledku vykazuje rychlost 1750Mb/s. Zatímco v pásmu 2.4GHz můžete běžně pracovat, brouzdat po internetu a stahovat soubory, 5GHz pásmo zároveň umožní paralelně streamovat v HD kvalitě nebo bezproblémově hrát ty nejnáročnější online hry.

  Zvládněte více s dvěma jádry
  Router ASUS RT-AC68U je vybaven dvoujádrovým procesorem, u kterého již nehrozí poklesy výkonu, které sužují ostatní routery. Dokonce i v nejrušnějších domácích sítích bude přehrávání HD videa vždy naprosto plynulé, latence u online hraní a volání VoIP nízká a stahování souborů ničím nepřerušované.

  Zábava za každých okolností
  Exkluzivní ultra citlivé přijímače s vysoce účinnými zesilovači a funkcí AiRadar zajišťují kvalitnější pokrytí pro všechna připojená zařízení počítačem počínaje, přes mobilní přístroje a konče například herními konzolemi. Funkce ASUS AiRadar inteligentně zvyšuje intenzitu bezdrátového signálu pomocí přesného směrového zesilovače signálu, což zaručuje širší pokrytí, lepší propustnost dat a větší stabilitu signálu.

  Nekompromisní USB rychlost a všestrannost
  Nejrychlejší USB 3.0 dosahuje až desetinásobné rychlosti přenosu dat oproti USB 2.0. Dva USB porty routeru RT-AC66U využijete při sdílení souborů, multimédií nebo sdílení 3G/4G připojení. Funkce ASUS AiDisk poskytuje vzdálený přístup a možnost rychle streamovat obsah. Tam, kde ostatní routery mají USB porty naskládané těsně jeden vedle druhého, má RT-AC68U oba USB porty rovnoměrně rozložené tak, aby byl ke každému z nich vždy snadný přístup.

  Vaše brána k pokročilé bezpečnosti
  AiProtection, obsahující nejmodernější trojí zabezpečení od firmy Trend Micro™, nabízí pokročilý rodičovský zámek, blokuje podezřelé adresy a hrozby pro vaše PC nebo mobilní zařízení a okamžitě upozorní, pokud se k Vám pokouší připojit jakýkoliv vetřelec. AirProtection rovněž sleduje potenciální nebezpečí, jako je nedostatečné heslo nebo jakýkoliv druh zranitelnosti všech vašich připojených zařízení, včetně smart TV, herní konzole apod. To vše bez nutnosti instalace jakýchkoliv dalších programů.
  ASUS AiMesh

  WiFi pokrytí je ovlivněno faktory jako jsou uspořádání místností, použité stavební materiály dokonce i rozmístění nábytku, proto se může stát, že v některýh částech domu bude slabý WiFi signál. AiMesh je inovativní router, který dokáže spojit více routerů ASUS dohromady a tím vytvoří síť WiFi pro celý váš domov. Jedná se o výkonný a flexibilní způsob, jak vyřešit problémy se slabým WiFi signálem a zároveň využít stávajíí hardware.

  Více o AiMesh: www.asus.com/cz/AiMesh.

  Více informací

  Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

  V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.

  Stránky výrobce:http://www.asus.com/CZ/

  Stránky o produktu:https://www.asus.com/cz/Networking/RT-AC66U-B1/

  Parametry

  Funkce

  Podpora IPv6: 
  IPv6 je nový nastupující protokol pro komunikaci v internetu. Oproti IPv4 přináší rozšíření adresního prostoru (možnost přidělit všem zařízením jejich vlastní adresu) a zdokonalení vysokorychlostních přenosů dat.
  ano
  QoS (Quality of Service): 
  Funkce pro rezervaci a řízení datových toků. Správnou konfigurací QoS lze např. minimalizovat riziko snížení kvality síťových služeb všech připojených zařízení, nebo naopak upřednostit jeden typ síťového provozu proti jinému.
  ano
  Cloud: 
  Cloud umožňuje přenášet a synchronizovat soubory v cloud úložišti.
  ano
  Download klient: 
  Funkce umožňuje stahovat data z internetu.
  ano
  File server: 
  ano
  Print server: 
  Print Server (Tiskový server) je typ serveru, který vám umožňuje sdílení tiskáren v síti
  ano
  Firewall: 
  ano

  Fyzické charakteristiky

  Použití: 
  vnitřní
  Barva: 
  černá
  Typ antény: 
  Fixní
  Počet antén: 
  3
  Výška [mm]: 
  45
  Šířka [mm]: 
  218
  Hloubka [mm]: 
  148
  Hmotnost [g]: 
  660

  Mobilní připojení

  3G: 
  Zkratka označující mobilní zařízení a mobilní sítě, které spadají do třetí generace mobilních telekomunikačních technologií. Standard 3G nabízí možnost bezdrátového přenosu hlasu, dat.
  ano
  4G: 
  Čtvrtá generace mobilních telekomunikačních sítí je pokračováním konceptu 3G. Představuje širokopásmový přenos dat, který by měl nastoupit po celosvětovým nasazení LTE. LTE-Advanced(4G) má oproti dnešnímu LTE výhodu v tom, že vyhovuje požadavkům přenosové rychlosti nad 1Gb/s.
  ano

  Módy zařízení

  Router: 
  Tento typ zařízení je schopen propojit počítače z vnější sítě (např. Internet) s počítači ve vnitřní síti (např. počítače v domácnosti). Nedílnou funkcí routeru je překlad adres nazývaný NAT (network address translation).
  ano

  Připojení k síti

  Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
  ano
  Pracovní frekvence [GHz]: 
  2,4, 5
  Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
  1000
  Rychlost přenosu [Mb/s]: 
  1750

  Rozhraní

  USB 2.0: 
  ano
  Počet portů USB 2.0: 
  1
  USB 3.0: 
  ano
  Počet portů USB 3.0: 
  1
  RJ-45 port: 
  ano
  Počet portů RJ-45: 
  1
  Počet portů RJ-45 (WAN): 
  1
  Rozhraní: 
  Rozhraní udává použitý vstup/výstup zařizení, který slouží ke komunikaci s ostatními zařízeními.
  RJ45
   
   
   
   
   
   
   
   

  Poradna

   
   

  Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

  Dotazy zodpoví odborník Radim (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

  Poradna neobsahuje žádné příspěvky

   

  Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

  povinná položka

   
   
   
   

  Napište nám

   
   
   
   
   
   
   
   

  0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?