Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

 
ASUS RT-AC57U
 • ASUS RT-AC57U
 • ASUS RT-AC57U
 • ASUS RT-AC57U
Objednací kód: 8990500 Part No.: 90IG02P1-BO3110 Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 36 měsíců Základní cena + RP: 989 Kč + 2 
 
 
Prodloužená záruka
 
 
 

ASUS RT-AC57U

 
 
 
 
bezdrátový dual-band router, 802.11ac/a/b/g/n, max. 300 + 867Mb/s pro pásmo AC, 1x WAN, 4x GLAN, 1x USB 2.0, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 PSK/Enterprise, WPS, SPI NAT firewall, QoS, WMM (Wireless Multi-Media)
Zjistit dostupnost na prodejnách 
Splátky již od 60 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:


ASUS RT-AC57U


Dvoupásmový Wi-Fi router AC1200 se čtyřmi externími anténami a rodičovským zámkem, plynulé 4k video streamování z YouTube a Netflix
 • Souběžná 300 Mb/s (2,4GHz) a 867 Mb/s (5GHz) prostupnost pro rychlé připojení WiFi.
 • 4 porty Gigabit LAN nabízejí široké možnosti připojení a 1 USB 2.0 port umožňuje připojení tiskárny nebo diskových jednotek pro pohodlné sdílení dat.
 • Uživatelské rozhraní ASUSWRT pro snadné nastavení a ovládání routeru.
 • Intuitivní aplikace ASUS Router umožňuje ovládat síť kdekoli bez nutnosti spouštět počítač.
 • Lepší pokrytí a výkon pro více zařízení se čtyřmi externími anténami - vždy dvěma pro každé pásmo 2,4 GHz a 5 GHz.


Zásadní AC Upgrade s nepřetržitým pokrytím Wi-Fi
Gigabitový dvoupásmový router ASUS RT-AC57U Wireless-AC1200 se čtyřmi externími anténami a špičkovými technologiemi s vysokým výkonem poskytuje extrémně široký dosah. Jeho vysokorychlostní výkon 802.11ac je ideální pro streamování až 4K UHD videí, online hraní s podporou nejnovějších konzolí, jako jsou Xbox One a PlayStation® 4, a další úkoly náročné na kapacitu pásma. Víceúčelový port USB 2.0 umožňuje sdílení tiskárny, pevného disku a 3G/4G; zároveň podpora technologie ASUS AiDisk umožňuje přístup, sdílení a streamování souborů z vašeho domácího počítače do zařízení připojených k internetu.

Užijte si extrémní rychlosti připojení
RT-AC57U poskytuje rychlé gigabitové bezdrátové AC rychlosti až 867 Mb/s v pásmu 5 GHz, které je třikrát rychlejší než standardní bezdrátová síť. Tato vysoce výkonná bezdrátová technologie vám umožní vychutnat si super detailní hry online, surfování po síti a jiné úkoly vyžadující vysokou kapacitu pásma bezdrátového připojení.

Dvoupásmová konektivita zajistí výkon i kompatibilitu
RT-AC57U nabízí 2,4GHz a 5GHz souběžná pásma s rychlostmi až 300Mb/s a 867Mb/s. Díky tomu má celkovou kombinovanou kapacitu až 1167Mb/s. Můžete provádět základní úkoly, jako je prohlížení webových stránek a stahování souborů v pásmu 2,4 GHz, a současně umožnit více zařízením streamovat videa ve formátu 4K UHD nebo podporovat online hraní a další aplikace náročné na rychlost a kapacitu připojení plynuleji na volném pásmu 5 GHz.

Přidejte k síti externí úložiště, tiskárny a další zařízení
Vytvořte pomocí RT-AC57U mediální centrum. Díky rozhraní USB 2.0 připojte k počítačům v síti externí paměťové jednotky, tiskárny, skenery a mnoho dalších zařízení podporujících USB. S vašimi zařízeními propojenými v síti k nim můžete získat přístup snadněji než kdykoli dříve.

Pomocí aplikace ASUS router spravujte vaši síť. Odkudkoli.
V našem stále více mobilním životě je důležité mít kontrolu nad sítí prostřednictvím aplikace více než kdy jindy. Nová aplikace ASUS Router je postavena na zcela nových základech tak, aby byla intuitivní a robustní, což vám umožní nastavit router, spravovat síťový provoz, diagnostikovat problémy s připojením, a dokonce i aktualizovat firmware, a to bez nutnosti spouštět počítač.

Samostatná Wi-Fi pro vaše návštěvy
Sdílejte své internetové připojení s hosty, aniž byste museli sdílet své osobní heslo nebo síťové zdroje. ASUS Guest Network podporuje až šest samostatných sítí pro hosty, z nichž každá má vlastní uživatelské omezení a heslo. Hosté nemají přístup k vaší primární síti nebo jiným připojeným zařízením.


 

Fotogalerie ASUS RT-AC57U

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Funkce

Podpora IPv6: 
ano
File server: 
ano
Print server: 
ano

Fyzické charakteristiky

Použití: 
vnitřní
Barva: 
černá
Počet antén: 
4
Výška [mm]: 
35
Šířka [mm]: 
207
Hloubka [mm]: 
148
Hmotnost [g]: 
395

Mobilní připojení

3G: 
ano
4G: 
ano

Módy zařízení

Router: 
ano

Připojení k síti

Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano
Pracovní frekvence [GHz]: 
2,4, 5
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Rychlost přenosu [Mb/s]: 
1200

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
5
Počet portů RJ-45 (WAN): 
1
Rozhraní: 
RJ45
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
vyprodej
DVB-T2
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­