ASUS RT-AC53

BONUS! Kaspersky Internet Security 2018 CZ, 1 uživatel 1 rok a HellSpy.cz el. voucher pro stahování 14GB dat!
 
 
 
 
bezdrátový triple-band router, 802.11ac/a/b/g/n, max. 300 + 433Mb/s pro pásmo AC, 1x WAN, 2x LAN, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 PSK/Enterprise, WPS, SPI NAT firewall, QoS, WMM (Wireless Multi-Media)
Objednací kód9604616
Part No.

RT-AC53

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 824 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 1 399,- Kč 
Cena nyní: 999,- Kč 

826 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stahujte až 14GB dat z www.hellspy.cz bez čekání!! zákazník získá kód na email po 14 dnech

Bonus v hodnotě:  99,- Kč

Kaspersky Internet Security 2018 CZ, 1 uživatel 1 rok

Dárek v hodnotě:  999,- Kč
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

2 599 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 199 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

549 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS RT-AC53

Dvoupásmový AC router ASUS RT-AC53

 • Vysoká přenosová rychlost
 • Celková rychlost přenosu dat v obou pásmech až 733 Mb/s.
 • Inteligentní ovládání pomocí rozhraní ASUSWRT
 • V intuitivním uživatelském rozhraní ASUSWRT najdete všechny aplikace týkající se nastavení, monitorování a správy sítě na jediném místě.
 • Robustní externí antény
 • 3 výkonné externí antény zlepšují kvalitu signálu.
 • Vysoce výkonné provedení
 • Záruka maximálního využití potenciálu.
 • Gigabitový Ethernet
 • Přenos dat je 10× rychlejší než v případě zařízení standardu 10/100 Fast Ethernet.

Několikanásobný vítěz ocenění za špičkový síťový výkon!

„Největší spokojenost zákazníků s bezdrátovými routery v USA“– J. D. Power*

Společnost ASUS získala nejvyšší skóre v 6 sledovaných oblastech: spolehlivost, dosah Wi-Fi, zabezpečení, možnosti nastavení, rychlost nahrávání a stahování souborů, snadné obnovení připojení a nabídka funkcí.


Vítěz ankety čtenářů již 5 let po sobě! (2012–2016)

Každoroční ocenění Readers' Choice Award již od roku 2012 nasvědčuje, že společnost ASUS má router pro každý rozpočet a jakékoli využití. Respondenti jsou s nabídkou společnosti ASUS stále velmi spokojeni.“ – PC Magazine


Nejrychlejší Wi-Fi na světě: 802.11ac

Díky Wi-Fi připojení 5. generace (5G Wi-Fi) a čipové sadě 802.11ac nabízí router RT-AC53 rychlejší bezdrátové připojení než technologie N. V pásmu 2,4 GHz dosahuje rychlosti 300 Mb/s, zatímco v 5GHz pásmu rychlostí až 433 Mb/s. Širší přenosové pásmo znamená více prostoru pro vaši domácí multimediální zábavu. Prakticky všechny notebooky, stolní počítače, tablety a smartphony využívají Wi-Fi připojení. Nyní je načase přejít na novou generaci, která vám pomůže rozšířit pokrytí nejen dnes, ale také v budoucnu.


Dvoupásmové připojení pro plynulou zábavu

Router RT-AC53 využívá pásma 2,4 GHz a 5 GHz současně s rychlostí až 300 Mb/s, resp. 433 Mb/s, takže je zárukou dokonalé stability a celkové rychlosti připojení dosahující až 733 Mb/s. K základním činnostem na internetu, jako je procházení webu a stahování souborů, vám poslouží 2,4GHz pásmo, s využitím 5GHz pásma však můžete zároveň plynule přehrávat 3D HD obsah a provádět další náročné úlohy.


Gigabit Ethernet

Porty Gigabit Ethernet zajišťují rychlejší a spolehlivější internet, který vám umožňuje vychutnat si hraní a streamování v rozlišení UHD bez jakýchkoli prodlev.


Rodičovská kontrola

Omezení doby používání a filtrování webů prostřednictvím funkce rodičovské kontroly chrání děti před možnými nebezpečími. Funkce rodičovské kontroly a informace o potenciálních hrozbách rodičům pomáhají zvýšit bezpečnost jejich dětí a také předejít negativním aspektům internetu (hrozby, závislost apod).


ASUSWRT – výkonné funkce a intuitivní správa

Rozhraní ASUSWRT usnadňuje nastavení a konfiguraci sítě a zajišťuje pohodlnější ovládání. Optimalizujte své připojení pomocí funkce nastavení priority šířky pásma QoS jediným kliknutím, mapování sítě, sdílení tiskáren a rodičovské kontroly – to vše prostřednictvím jednoho grafického rozhraní.

V intuitivním uživatelském rozhraní ASUSWRT najdete všechny aplikace týkající se nastavení, monitorování a správy sítě na jediném místě. Zbrusu nové rozhraní vám umožní spravovat všechny adaptéry a nastavení prostřednictvím jediného grafického panelu. Rovněž aktualizace lze provádět jediným kliknutím.

Hrajete hodně hry nebo trávíte většinu času sledováním videa? Ať už plánujete cokoli, router RT-AC53 nabízí standardy QoS (Quality of Service), pomocí kterých můžete vyhradit určitou šířku pásma pro libovolnou úlohu. S nástrojem pro monitorování provozu navíc můžete v přehledném grafickém rozhraní kontrolovat využití webu.


Snadné nastavení prostřednictvím tabletu, chytrého telefonu nebo PC ve 3 krocích

Nyní lze nastavit router od společnosti ASUS pohodlně za méně než 30 sekund a v pouhých 3 krocích prostřednictvím jednoduchého uživatelského rozhraní – začněte s prohlížením internetu v rekordně krátkém čase.

* Čas potřebný k nastavení byl testován a ověřen společností ASUS. Skutečná doba se může lišit v závislosti na vašem poskytovateli internetového připojení, typu připojení, lokalitě a dalších faktorech.

V případě routeru RT-AC53 je nastavení hračkou. Stačí zapnout router, připojit ho a následně spustit prohlížeč na některém ze zařízení s podporou Wi-Fi, jako je třeba notebook nebo tablet. Budete přesměrováni na stránku s nastavením a vyzváni k zadání ID/hesla od svého poskytovatele internetového připojení. A to je vše! Nastavení sítě nikdy nebylo jednodušší.

Díky inteligentní automatické detekci parametrů internetového připojení budete s routerem RT-AC53 při prvním zapojení online během 30 sekund! Zapomeňte na zdlouhavé a problematické instalace, které znáte z konkurenčních routerů. Společnost ASUS vám nabízí skutečně jednoduché použití a maximální rychlosti připojení bez komplikací.


 

Fotogalerie ASUS RT-AC53

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Funkce

Podpora IPv6: 
ano
QoS (Quality of Service): 
ano
VPN: 
ano

Fyzické charakteristiky

Použití: 
vnitřní
Barva: 
černá
Počet antén: 
3
Výška [mm]: 
35
Šířka [mm]: 
320
Hloubka [mm]: 
190
Hmotnost [g]: 
285

Kategorie

Kategorie: 
Počítače a elektronika

Módy zařízení

Klient: 
ano
Router: 
ano

Připojení k síti

Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano
Pracovní frekvence [GHz]: 
2,4, 5
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Rychlost přenosu [Mb/s]: 
433, 300

Rozhraní

RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
Počet portů RJ-45 (WAN): 
1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Xiaomi slevy
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše