Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS RT-AC3200

BONUS!
 
 
 
 
bezdrátový triple-band router, 802.11ac/a/b/g/n, max. 600 + 1300 + 1300Mb/s pro pásmo AC, 1x WAN, 4x GLAN, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 PSK/Enterprise, WPS, DoS, SPI NAT firewall, QoS, WMM (Wireless Multi-Media), Print server
 
Objednací kód9601804
Part No.

RT-AC3200

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 11 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 

Stahujte až 14GB dat z www.hellspy.cz bez čekání!!

 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

1 249 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

749 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Ocenění od serveru Digitalnidomacnost.cz

Bezdrátový router ASUS RT-AC3200 získal hodnocení "Vynikající" od serveru Digitalnidomacnost.cz. Dle názoru redakce "Myslíme si, že tahle "datová raketa" patří v současné době na vrchol nabídky směrovačů na trhu. Proto tomuto zařízení udělujeme ocenění DigitálníDomácnosti.cz: vynikající."

Třípásmový bezdrátový gigabitový router třídy AC3200

 • Neuvěřitelně rychlý 802.11ac Wi-Fi router s kombinovanou rychlostí přenosu dat ve třech pásmech 3200 Mb/s zaručující plynulé přehrávání videa v rozlišení 4K/UHD, bleskové sdílení velkých souborů a online hraní s nízkou latencí.
 • Technologie Tri-Band Smart Connect automaticky vybere pro každé zařízení to nejrychlejší ze tří pásem, a to na základě rychlosti zařízení, síly signálu a vytížení jednotlivých pásem.
 • Integrované porty USB 2.0 a USB 3.0 pro až 10× rychlejší přenos dat do úložných USB zařízení1, sdílení tiskáren a sdílení 3G/4G připojení.
 • Grafické uživatelské rozhraní ASUSWRT – snadné nastavení během 30 sekund bez instalačního CD a bezproblémová správa sítě.
 • Technologie AiProtection se softwarem Trend Micro zajišťující trojnásobné zabezpečení sítě a komplexní možnosti rodičovské ochrany a ochrany soukromých údajů.
 • ASUS AiCloud 2.0 umožňuje prostřednictvím libovolného zařízení s připojením k internetu pracovat se soubory, synchronizovat je, sdílet a streamovat, bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Inteligentní bezdrátová síť se třemi přenosovými pásmy

RT-AC3200 je třípásmový 802.11ac router s technologií Tri-Band Smart Connect, která každému bezdrátovému zařízení automaticky přiřadí optimální přenosové pásmo. Router RT-AC3200 nabízí nejvyšší kombinovanou přenosovou rychlost na světě – až 3200 Mb/s (2600 Mb/s ve dvou 5GHz pásmech a 600 Mb/s v pásmu 2,4 GHz). Každé z připojených zařízení tak bude moci využívat maximální přenosovou rychlost. Můžete se proto těšit na zcela plynulé hraní online her i přehrávání streamovaného videa v rozlišení 4K/UHD a bleskurychlé stahování souborů. Přidejte k tomu skvělé pokrytí a perfektní zabezpečení a hned vám bude jasné, že RT-AC3200 dokáže vaši síť pozvednout na zcela novou úroveň.

Šest externích vysoce výkonných antén

RT-AC3200 využívá dvě sítě standardu 802.11ac, přičemž pro každou má vyhrazeny tři antény pro příjem a tři antény pro odesílání (konfigurace antén 3x3). Vděčí za to šesti externím a vysoce výkonným anténám, které umožňují připojit k routeru více zařízení a zajišťují vyšší rychlost a lepší stabilitu.

Dva porty USB

Pomocí jednoduché aplikace a portů USB můžete v síti sdílet tiskárny, úložná zařízení nebo dongly pro 3G/4G (HSPA+) připojení. Port SuperSpeed USB 3.0 se postará o extrémně rychlé datové přenosy. Kolem portů je dostatek místa, takže k nim snadno připojíte i větší zařízení.

MAXIMÁLNÍ PŘENOSOVÉ RYCHLOSTI DÍKY INTELIGENTNÍ SPRÁVĚ SÍTĚ

Vzhledem k prudce rostoucímu počtu zařízení, která se musejí v domácí síti dělit o šířku pásma a často zahrnují jak starší a pomalejší zařízení, tak i nejnovější zařízení standardu 802.11ac, je třeba najít způsob, jak využití sítě optimalizovat a zajistit, aby každé připojené zařízení pracovalo efektivně a dosahovalo maximálních přenosových rychlostí. Router RT-AC3200 je vybaven technologií Tri-Band Smart Connect, která byla vyvinuta právě pro tyto účely. Spolu s technologií AiRadar pro univerzální přizpůsobení vyzařovacího diagramu zajišťuje perfektní pokrytí Wi-Fi signálem a mimořádnou stabilitu připojení.

Technologie Tri-Band Smart Connect

Technologie Tri-Band Smart Connect na základě rychlosti zařízení, síly jeho signálu a intenzity využití jednotlivých pásem inteligentně vybírá optimální pásmo pro každé zařízení (2,4GHz pásmo nebo jedno ze dvou 5GHz pásem). Již nikdy se nebudete muset rozhodovat, které pásmo použít, jelikož router RT-AC3200 to udělá za vás. Za všech okolností tak budete mít k dispozici kvalitnější signál a rychlejší a stabilnější připojení.

Technologie AiRadar pro přizpůsobení vyzařovacího diagramu

ASUS AiRadar inteligentně zvyšuje výkon bezdrátového signálu pomocí technologie pro univerzální přizpůsobení vyzařovacího diagramu 802.11ac, účinného zesílení a jedinečné funkce pro jemné doladění ASUS RF.

Adaptivní QoS

Pomocí funkce ASUS Adaptive Quality of Service (QoS) lze aplikacím a úlohám jednoduše přidělovat prioritu s využitím snadno použitelných předvoleb pro hraní, přehrávání médií, VoIP, procházení webu a přenášení souborů.

Výkonný online multitasking

Datový kanál routeru RT-AC3200 umožňující až 300 000 datových relací má přibližně 20× větší síťovou kapacitu než ostatní běžné routery, což je zárukou bezkonkurenčního výkonu.

ŽIVOT S RYCHLOU SÍTÍ LAN

V zájmu maximálního výkonu kabelové sítě je router RT-AC3200 vybaven samostatným portem Gigabit Ethernet WAN a čtyřmi porty Gigabit Ethernet LAN. K dispozici je také výkonný systém NAT s hardwarovou akcelerací, který odstraňuje omezení mezi kabelovou sítí LAN a internetem a zajišťuje tak zcela plynulé online hraní.

Hardwarový NAT

Odstraňuje omezení mezi internetem a domácí sítí a mezi WAN a LAN zajišťuje až 2–5× vyšší rychlost než tradiční softwarový NAT.

Podpora dvou připojení WAN

Jeden z portů LAN můžete nakonfigurovat jako port WAN a využívat dvě připojení k internetu, buď proto, abyste mezi ně rozdělili síťový provoz, nebo proto, abyste měli jedno v záloze pro případ, že by to druhé selhalo.

PROVĚŘENÁ KOMPATIBILITA

Router RT-AC3200 – stejně jako všechny síťové produkty ASUS – během vývoje podstupuje náročné testování kompatibility. RT-AC3200 dokonale spolupracuje s celou řadou adaptérů, multimediálních přehrávačů a dalších bezdrátových zařízení, takže vám poskytne nejlepší možný výkon – podporuje dokonce i nejnovější generaci herních konzolí Xbox® One a PlayStation® 4.

Podpora technologie Time Machine®

Jakékoli USB úložiště připojené k routeru RT-AC3200 lze využít se zálohovací funkcí Time Machine® určenou pro zařízení značky Apple.

WPS

Jakékoli zařízení podporující standard WPS (Wi-Fi Protected Setup) lze okamžitě připojit pouhým stisknutím tlačítka WPS na routeru RT-AC3200.

Podpora VPN

Vytvořte si server VPN nebo využívejte svá zařízení připojená v síti jako VPN klienty – to vše bez nutnosti využívat placené služby VPN.

JEDNODUCHÉ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ
ASUSWRT

Router RT-AC3200 je vybaven vylepšeným grafickým uživatelským rozhraním ASUSWRT, které prostřednictvím webového prohlížeče umožňuje snadnou instalaci o 3 krocích za pouhých 30 sekund.3 Rovněž v něm můžete nakonfigurovat aplikaci AiCloud 2.0 i se všemi pokročilými funkcemi routeru RT-AC3200. ASUSWRT je webové rozhraní, takže nepotřebuje žádnou samostatnou aplikaci a lze jej využívat i na mobilních zařízeních – neustále máte úplný přístup ke všem možnostem, stačí mít pouze zařízení s internetovým prohlížečem.

1Adaptive QoS

Pomocí funkce ASUS Adaptive Quality of Service (QoS) lze aplikacím a úlohám jednoduše přidělovat prioritu s využitím snadno použitelných předvoleb pro hraní, přehrávání médií, VoIP, procházení webu a přenášení souborů.

2Traffic Analyzer

S funkcí Traffic Analyzer snadno a rychle získáte přehled o tom, co se děje v síti. Můžete ihned zjistit, jakou šířku pásma každý uživatel, zařízení nebo aplikace využívá. K dispozici je denní, týdenní nebo měsíční zobrazení.

3Mapa sítě

Komplexní mapa sítě vám přehledně ukazuje, která zařízení jsou připojena k routeru a jaký je stav jejich připojení.

Technologie AiProtection využívající špičkový třístupňový systém zabezpečení Trend Micro™ dělá z modelu RT-AC3200 jeden z nejbezpečnějších routerů na trhu, s nímž i v domácí síti dosáhnete podnikové úrovně zabezpečení. Tato technologie nepřetržitě monitoruje stav sítě a přispívá tak k robustnímu zabezpečení.

1Bezpečnostní skenování routeru

Prohledává váš router a identifikuje jakékoli známky zranitelnosti, následně doporučí možnosti zlepšení ochrany.

2Blokování škodlivých stránek

Omezuje přístup ke známým škodlivým webovým stránkám, které jsou uloženy v databázi systému Trend Micro™, takže vaše ochrana bude vždy aktuální.

3Ochrana před útoky

Modul DPI (Deep Packet Inspection) zajišťuje kompletní ochranu proti běžným internetovým útokům a rizikům zneužití.

4Detekce a blokování nakažených zařízení

Brání nakaženým zařízením ve sdílení osobních informací a/nebo dalšímu šíření nákazy.

5Filtrování webů a aplikací

Filtry klíčových slov a adres URL blokující přístup k nežádoucím webovým stránkám a aplikacím.

6Nastavení časových omezení

Plánování časových omezení pro konkrétní zařízení a účty hostů.

VYTVOŘTE SI SVŮJ VLASTNÍ OSOBNÍ CLOUD

Díky službě ASUS AiCloud budete mít svá data vždy po ruce – stačí jen přístup k internetovému připojení. Propojuje vaši domácí síť se službou on-line úložiště4, takže budete mít přístup ke svým souborům přes mobilní aplikaci AiCloud ve smartphonu s operačním systémem iOS či Android nebo prostřednictvím vaší vlastní přizpůsobené adresy URL ve webovém prohlížeči. K dispozici budete mít také možnost okamžitého sdílení fotografií ve službách jako Facebook, Flickr či Dropbox, a to přímo z rozhraní aplikace AiCloud. Aplikaci AiCloud navíc můžete připojit k dalšímu kompatibilnímu routeru a tím ještě více rozšířit svůj osobní cloud.

1Rychlost rozhraní USB 3.0 byla testována na zařízeních kompatibilních s USB 3.0 pouze pro teoretické využití. Nastavení produktu a systému může ovlivnit výkon USB 3.0.

2Skutečný výkon se může lišit v závislosti na podmínkách sítě a provozním prostředí.

3Čas potřebný k nastavení byl testován a ověřen společností ASUS. Skutečná doba se může lišit v závislosti na vašem poskytovateli internetového připojení, typu připojení, lokalitě a dalších faktorech.

4Pouze pro vybraná on-line úložiště.

 

Fotogalerie ASUS RT-AC3200

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Funkce

Multimediálni server: 
ano
Podpora IPv6: 
ano
QoS (Quality of Service): 
ano (WMM)
VPN: 
ano
Cloud: 
ano
Download klient: 
ano
File server: 
ano
Print server: 
ano
Firewall: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Typ antény: 
Fixní
Počet antén: 
6
Výška [mm]: 
58
Šířka [mm]: 
290
Hloubka [mm]: 
188
Hmotnost [g]: 
1020

Mobilní připojení

3G: 
ano
4G: 
ano

Módy zařízení

Router: 
ano

Připojení k síti

Wi-Fi: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano
Pracovní frekvence [GHz]: 
2,4, 5
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Rychlost přenosu [Mb/s]: 
3200

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
4
Počet portů RJ-45 (WAN): 
1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER7

54.198.164.83

Splatky bez navyseni
Vyprodej skladu