Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

ASUS RS500-E8-RS4 V2

 
ASUS RS500-E8-RS4 V2
 
 
Prodloužená záruka
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 48 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
server barebone RS500-E8-RS4 V2/DVR/2CEE/EN/WOC/WOM/WOH/WOR/IK8, 2x LGA2011-3, 1U
Objednací kód9308868
Part No.

90SV03NB-M24CE0

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 23 957 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 28 990,- Kč 

23 959 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Vysoce účinné chlazení a nižší spotřeba energie

Vnitřní rozvržení serveru RS500-E8-RS4 V2 je díky optimalizovanému ovládání rychlosti ventilátorů a funkci přizpůsobitelné křivky ventilátoru uzpůsobeno pro konfigurace s montáží do racku. Pokročilá technologie vzduchovodů umožňuje serveru RS500-E8-RS4 V2 pracovat i při vysokých provozních teplotách a s napájecím zdrojem 80 PLUS® Gold s účinností napěťového regulátoru až 94 %!

Integrace ASUS PIKE II a 12G SAS

Technologie ASUS PIKE II nabízí nejnovější rozhraní PCI-E 3.0 a SAS s rychlostí 12 Gb/s. Zatímco nejnovější rozhraní SAS od společnosti ASUS oproti předchozí generaci zdvojnásobuje rychlost přenosu dat až na 12 Gb/s, rozhraní PCI-E 3.0 zaručuje vysokou spolehlivost a vyšší rychlosti připojení. Díky podpoře úložišť SATA 6 Gb/s a SAS 12 Gb/s a integrovanému řešení RAID pro ochranu dat technologie ASUS PIKE II vyhoví všem vašim požadavkům. Instalací rozšiřující karty PIKE II můžete okamžitě zvětšit kapacitu, zvýšit výkon a zesílit signál. Toto řešení tak představuje skvělou variantu, jestliže zvažujete upgrade. Kromě toho několik HBA podporuje více cest, což zlepšuje celkový výkon.

2+1 rozšíření

RS500-E8-RS4 V2 se pyšní velkou mírou rozšiřitelnosti díky 2+1 rozšiřujícímu slotu v konfiguraci: to znamená jeden slot PCI-E Gen3 x16, jeden slot PCI-E Gen3 x8, plus jeden slot PCI-E Gen3 x8 pro karty Mezzanine, jako je například síťová OCP karta nabízející rychlost 10 Gb/s. Tato flexibilní rozšiřitelnost umožňuje různá použití při ukládání souborů či při práci v síti a splňuje i požadavky na budoucí rozšíření.

Prémiové komponenty zajišťují špičkovou energetickou účinnost

RS500-E8-RS4 V2 využívá vybrané prémiové komponenty, které byly techniky ze společnosti ASUS zkombinovány tak, aby zajistily výjimečnou energetickou účinnost. S cívkami Beat Thermal Chokes, tranzistory Dr. MOS a dvěma 770W napájecími zdroji 80 PLUS Platinum získáte jistotu dlouhé životnosti a energetické účinnosti až 94 %. Dva 770W napájecí zdroje 80 PLUS Platinum jsou zárukou, že server bude moci nerušeně pracovat i ve chvíli, kdy bude potřeba provést údržbu jednoho z napájecích zdrojů. RS500-E8-RS4 V2 využívá odolné kondenzátory s pevným dielektrikem, které vynikají životností až 12 000 hodin i při vysokých provozních teplotách. Tyto kondenzátory jsou charakteristické rovněž nízkým ekvivalentním sériovým odporem (ESR; equivalent series resistance), což zvyšuje energetickou účinnost a minimalizuje tvorbu tepla.

Okamžité nasazení

RS500-E8-RS4 V2 obsahuje port VGA na přední straně, takže je možné snadno a rychle připojit monitor. RS500-E8-RS4 V2 rovněž těží z výhod exkluzivní sady kolejnic s montáží bez použití nářadí, která správcům systému usnadňuje nasazení a zvyšuje tak efektivitu jejich práce.
Server je také vybaven inventárním štítkem (tzv. Asset Tag) pro rychlejší identifikaci. RS500-E8-RS4 V2 kromě toho nabízí větší svobodu v oblasti volby umístění a typu jednotky s operačním systémem, přičemž oba sloty M.2 jsou k dispozici pro nezávislé operační systémy.

Snadná diagnostika a správa

RS500-E8-RS4 V2 má integrovanou technologii Q-Code s LED displejem pro port 80 umožňující snadné monitorování celého procesu spuštění serveru, od fáze probuzení hardwaru až po zavedení a provoz operačního systému. Pomocí jasných LED diod u procesoru i paměti můžete okamžitě zkontrolovat stav serveru. RS500-E8-RS4 V2 má integrovaný modul ASMB8-iKVM kompatibilní s rozhraním IPMI 2.0 (Intelligent Platform Management Interface), který umožňuje vzdálené monitorování, ovládání a správu serveru.


 

Fotogalerie ASUS RS500-E8-RS4 V2

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Stránky výrobce:

http://www.asus.com/CZ/


Stránky o produktu:

https://www.asus.com/Commercial-Servers-Workstations/RS500E8RS4-V2/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše