Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

ASUS RS500-E8-PS4 V2

 
ASUS RS500-E8-PS4 V2
 

Víkendové snížení cen (uplatněno)

 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 37 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
server barebone RS500-E8-PS4 V2/DVR/CEE/EN/WOC/WOM/WOH/WOR/IK8, 2x LGA2011-3, 1U
Objednací kód9308867
Part No.

90SV03MB-M17CE0

Cena PL 18 751 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 18 300 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 22 690,- Kč 
Cena po slevě: 22 145,- Kč 

18 302 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Server s vysokou účinností a dobrou rozšiřitelností optimalizovaný pro montáž do racku

RS500-E8-PS4 je rackový server formátu 1U nabízející extrémní výpočetní výkon, vysokou kapacitu paměti i úložiště a flexibilní možnosti rozšíření. RS500-E8-PS4 využívá prémiové komponenty, které jsou zárukou spolehlivosti a mimořádné energetické účinnosti. Je ideálním řešením pro datová centra i malé a střední business organizace.


2+1 rozšiřující slot

RS500-E8-PS4 nabízí 2+1 rozšiřující slot – získáte tak bohaté možnosti rozšíření: konkrétně jeden slot PCI-E Gen3x16, jeden slot PCI-E Gen3x8 a jeden slot PCI-E Gen3x8 například pro OCP LAN kartu typu mezzanine nabízející rychlost až 10 Gb/s. Vysoce flexibilní možnosti rozšíření umožňují využít pestrou škálu řešení pro datová úložiště i síťové připojení. I v budoucnu budete moci přidávat další zařízení.


Prémiové komponenty pro špičkovou energetickou účinnost

RS500-E8-PS4 využívá vybrané prémiové komponenty, které byly techniky ze společnosti ASUS zkombinovány tak, aby zajistily výjimečnou energetickou účinnost. S cívkami Beat Thermal Chokes, tranzistory Dr. MOS a 600W napájecím zdrojem 80 PLUS Gold získáte jistotu dlouhé životnosti a energetické účinnosti až 94 %. Zásluhou využití 600W napájecího zdroje 80 PLUS Gold server nepřestane pracovat ani v případě, že bude třeba provést údržbu jednoho ze zdrojů. Dosáhnete tak nepřetržitého provozu. RS500-E8-PS4 využívá odolné kondenzátory s pevným dielektrikem, které vynikají životností až 12 000 hodin i při vysokých provozních teplotách. Tyto kondenzátory jsou charakteristické rovněž nízkým ekvivalentním sériovým odporem (ESR; equivalent series resistance), což zvyšuje energetickou účinnost a minimalizuje tvorbu tepla.


Okamžité nasazení

Na čelní straně serveru RS500-E8-PS4 se nachází port VGA, který slouží k rychlému a snadnému připojení monitoru. RS500-E8-PS4 je doplněn exkluzivní sadou kolejnic s beznástrojovou montáží, které správcům systému usnadňují uvedení do provozu a zvyšují efektivitu práce.
Server je opatřen inventárním štítkem pro snadnou a rychlou identifikaci. RS500-E8-PS4 prostřednictvím dvou slotů M.2 nabízí nesmírnou svobodu i při výběru typu a umístění úložiště s operačním systémem. Můžete mít dva nezávislé operační systémy.


Snadná diagnostika a správa

RS500-E8-PS4 využívá technologii Q-code s LED displejem pro port 80 usnadňující monitorování celého procesu spuštění serveru, od fáze probuzení hardwaru až po zavedení a provoz operačního systému. Jasné LED indikátory CPU a paměti na desce vám umožní okamžitě zjistit stav serveru. RS500-E8-PS4 má integrovaný modul ASMB8-iKVM kompatibilní s IPMI 2.0 (Intelligent Platform Management Interface), díky kterému budete moci monitorovat, ovládat a spravovat server na dálku.


Účinné chlazení a nízká spotřeba energie

Vnitřní rozvržení serveru RS500-E8-PS4 je optimalizováno pro montáž do racku. Nechybí ani možnost ovládání rychlosti ventilátoru nebo nastavitelná křivka ventilátoru. Díky pokročilému systému ventilace dokáže server RS500-E8-PS4 spolehlivě pracovat i za vysokých provozních teplot. Napájecí zdroj 80 PLUS® Gold zajišťuje vysokou energetickou účinnost až 94 %!


 

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Stránky výrobce:

http://www.asus.com/CZ/


Stránky o produktu:

https://www.asus.com/Commercial-Servers-Workstations/RS500E8PS4-V2/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše