Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS ROG STRIX X99 GAMING

 
ASUS ROG STRIX X99 GAMING
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 14 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, 2011-v3, ATX, Intel X99, 8x DDR4, 4x PCI-E x16, 2x PCI-E x1, 2x M.2 s3, U.2, SATA Express, 8x SATA 6Gb/s, Gb LAN, 2x USB 3.1, 4x USB 3.0, 4x USB 2.0, optický S/PDIF, 5x audio Jack, Wi-Fi GO!, Aura RGB
 
Objednací kód9305655
Part No.

90MB0QK0-M0EAY0

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS STRIX X99 GAMING


Výhoda pro hráče, kterou přináší deska X99

 • Patice LGA 2011-v3 pro procesory Intel® Core™ i7
 • Podpora čtyřkanálové paměti DDR4 3333 (přetakt.)
 • OC Socket, 5-Way Optimization a T-Topology druhé generace: Snadné a stabilní přetaktování
 • RGB osvětlení Aura, 4pinový konektor pro RGB pásek Aura a přizpůsobitelné barevné obtisky: Pravá herní krása
 • SupremeFX a Sonic Radar II: Fantastický zvuk s nenápadnou překryvnou grafikou, jež vám pomůže ovládnout hru
 • Chráněné a rychlé připojení k síti: Řadič Intel Gigabit Ethernet, technologie LANGuard a GameFirst
 • Gamer’s Guardian: SafeSlot a inteligentní funkce „udělej si sám“
 • Extrémně rychlé přenosy dat pro rychlejší hraní: Rozhraní 2×2 802.11ac MU-MIMO Wi-Fi, U.2 a M.2 a také řadič USB 3.1 typu A+C, RAMCache

Strix je nejnovějším přírůstkem do rodiny Republic of Gamers (ROG) – a ROG Strix X99 Gaming je první základní deskou ROG Strix. Základní deska ROG Strix X99 je zárukou špičkového výkonu, prvotřídních inovací a sebejisté dynamiky, abyste mohli vypustit do světa rebela, který se ve vás ukrývá. Za to vděčí odvážnému designu a zářivým barvám vyjadřujícím ducha nespoutaného individualismu a naplňujícím každé hraní nezměrnou dávkou energie. Chcete dominovat díky epické rychlosti a pružnosti? Pořiďte si základní desku ROG Strix X99 Gaming!


HERNÍ KRÁSA

KOMBINACE RGB OSVĚTLENÍ S BAREVNÝMI OBTISKY

Pro hraní je rozhodující váš styl, osobnost – a také vášeň. ROG Strix X99 Gaming je herní základní deska, která vám umožní dát vášeň najevo a promítnout váš styl i osobnost v nádherných barvách!


OVLÁDÁNÍ OSVĚTLENÍ AURA

Přizpůsobte si vlastní oblíbené LED efekty pomocí nástroje Aura, intuitivního softwaru pro ovládání osvětlení, který umožňuje nasvítit vaše herní vybavení ohromujícími vícebarevnými světly – prostřednictvím výkonných RGB LED diod integrovaných na základní desce, RGB pásků připojených přes vestavěný 4pinový konektor nebo obou způsobů – a vše dokonale synchronizovat! Spusťte nástroj Aura a pak už si jen užívejte kreativní svobodu 10 různých schémat osvětlení: Dokonce budete moci synchronizovat svůj styl osvětlení s neustále se rozrůstajícím portfoliem vybavení podporujícího technologii Aura a sladit vaše efekty technologie Aura s dodanými barevnými obtisky!


ČTYŘPINOVÝ RGB PÁSEK AURA

Zapomeňte na ztrátu času s externími ovladači RGB! Díky konektoru Aura pro RGB pásky snadno a rychle nasvítíte svoje vybavení i pokoj zářivými barvami. Stačí prostě zasunout standardní 12V RGB pásky do čtyřpinových konektorů Aura pro RGB pásky a pak už si přizpůsobte osvětlení jakkoli dle libosti.

* Konektor Aura pro RGB pásky podporuje standardní 5050 RGB LED pásky s maximální hodnotou napájení 2 A (12 V). Chcete-li dosáhnout maximálního jasu, délka pásku by neměla přesáhnout 2 m.

* Včetně jednoho prodlužovacího kabelu. RGB LED pásek je nutné zakoupit samostatně.


BEZCHYBNÝ ZVUK, DÍKY KTERÉMU SE PONOŘÍTE DO HRY!

Skutečně ohromující zvuk SupremeFX desky ROG Strix X99 Gaming je tak realistický, že vám poskytne významnou výhodu na každém bojišti. S téměř bezztrátovou kvalitou a exkluzivní technologií Sonic Radar II odhalující pozice nepřátel dříve, než vás mohou zpozorovat, zní zvuk SupremeFX opravdu fantasticky – a kromě balzámu pro uši vám zajistí i nespočet vítězství!


SUPREMEFX

ŠPIČKOVÝ ZVUK SE STÍNĚNÍM

Technologie SupremeFX je zárukou kvalitního, téměř bezztrátového zvuku bez ohledu na to, jak divoká bude vaše hra. Můžete se spolehnout na čistý a stabilní přednes s odstupem signál-šum (SNR) s úctyhodnou hodnotou 115 dB. Nechybí ani stíněné provedení zvukových obvodů, kryt proti EMI (elektromagnetickému rušení) a 5V napájecí zdroj s napěťovou ochranou. Špičkové komponenty technologie Supreme FX, včetně spolehlivého kodeku Realtek ALC1150, maximalizují akustický výkon a eliminují jakékoli rušení – při použití sluchátek nebo reproduktorů se tak dočkáte jen toho nejlepšího zvuku!

Stínění proti EMI

Účinné stínění, které brání elektromagnetickému rušení a zachovává integritu zvukových signálů.

Dva operační zesilovače

Dva integrované operační zesilovače jsou zárukou fantastického zvuku a sluchátkové impedance 32–300 Ω přinášející úžasnou flexibilitu.

Špičkové zvukové™ kondenzátory Nichicon

Účinné stínění, které brání elektromagnetickému rušení a zachovává integritu zvukových signálů.

Technologie zvukového stínění

Blokuje elektromagnetické rušení ze základní desky nebo jejích doplňků, čímž zaručuje čistší zvuk.


SONIC RADAR II

SKENOVÁNÍ A DETEKCE ZVUKU PRO ABSOLUTNÍ VÍTĚZSTVÍ!

Technologie Sonic Radar II v překryvné grafice na obrazovce znázorňuje aktivitu vašich nepřátel i spoluhráčů na bojišti. Tuto funkci lze ovládat prostřednictvím jednoduchého panelu a přizpůsobitelného herního seznamu. Uvidíte směr a původ klíčových herních zvuků, takže budete moci snáze identifikovat nepřátele. S exkluzivní technologií Audio Enhancement navíc bude znít každý výbuch naprosto přirozeně – již z dálky tak uslyšíte kroky nepřátel a stanete se lovcem, nikoli kořistí!


CHRÁNĚNÉ A RYCHLÉ PŘIPOJENÍ K SÍTI

Rychlost je při hraní otázkou života a smrti. Deska ROG Strix X99 Gaming vás zbaví zbytečných prodlev a umožní vám rozdrtit nepřátele bez jakýchkoli průtahů! Naši technici vybavili desku pouze těmi nejlepšími síťovými technologiemi, včetně profesionální herní technologie Intel® Gigabit Ethernet a technologií LANGuard a GameFirst, které exkluzivně nabízí pouze společnost ASUS. Díky těmto technologiím bude vaše připojení vždy rychlé, takže budete moci v každé situaci vypálit jako první a sledovat, jak vaši nepřátelé padnou.


INTEL GIGABIT ETHERNET

VĚTŠÍ PROPUSTNOST, NIŽŠÍ ZATÍŽENÍ CPU A MAXIMÁLNÍ POŽITEK ZE HRY

ROG Strix X99 Gaming přináší nejnovější technologii Intel Ethernet (I218-V) zaručující rychlejší a plynulejší hraní – za všech okolností. Řadič Intel LAN snižuje zatížení procesoru a navíc zprostředkovává nevídaný výkon protokolů TCP a UDP. Díky nižšímu zatížení procesoru tak máte k dispozici vyšší výkon pro hraní.

 • NIŽŠÍ ZATÍŽENÍ PROCESORU
 • NEVÍDANÝ VÝKON PROTOKOLŮ TCP A UDP


LANGUARD

VYŠŠÍ PROPUSTNOST. NEJLEPŠÍ PŘEPĚŤOVÁ OCHRANA

LANGuard znamená bezpečnější a spolehlivější herní připojení! Pokročilá technologie párování signálu a špičkové kondenzátory určené pro povrchovou montáž zaručují spolehlivější ochranu připojení a vyšší výkon desek ROG Strix X99 Gaming. Desky využívají rovněž komponenty s přepěťovou a elektrostatickou ochranou (ESD Guards), které se vyznačují 1,9× lepší odolností vůči statické elektřině a poskytují 2,5× vyšší ochranu (až 15 kV) proti nárazům proudu!

 • 1,9× VYŠŠÍ ODOLNOST VŮČI STATICKÉ ELEKTŘINĚ
 • 2,5× VYŠŠÍ ODOLNOST VŮČI NÁRAZŮM PROUDU


GAMEFIRST

SPOJOVÁNÍ SÍTÍ PRO RYCHLEJŠÍ HRANÍ

Technologie GameFirst IV optimalizuje síťový provoz a zajišťuje rychlejší online hraní bez prodlev. Nyní jsme ji vylepšili o funkci Multi-Gate Teaming, která vám umožňuje spojit všechny vaše sítě pro dosažení maximální šířky pásma a dokonale plynulého hraní. Nechybí ani zcela nový režim Intelligent, který automaticky sestavuje databázi prováděním analýzy nových dat z aplikací, aby byla zajištěna optimalizace každé hry pro nejlepší výkon.


FUNKCE MULTI-GATE TEAMING

Spojením všech síťových bran získáte maximální šířku pásma. Každé aplikaci lze následně přiřadit vyhrazené připojení, jež zajistí maximálně plynulé hraní.


FANTASTICKÝ VÝKON

Maximální výkon znamená maximální požitek ze hry a díky exkluzivní patici OC Socket a ovládacímu panelu Al Suite 3 ve stylu palubní desky od společnosti ASUS můžete vyladit téměř všechny parametry svého herního systému postaveného na desce ROG Strix X99 Gaming. Získejte nejlepší vyvážení výkonu, chlazení, stability, účinnosti a estetiky – to vše díky jednoduchému a intuitivnímu rozhraní.


PRŮKOPNICKÁ PATICE ASUS OC SOCKET

EXTRÉMNÍ NAVÝŠENÍ VÝKONU PROCESORU I PAMĚTI DDR4 NADE VŠECHNA OČEKÁVÁNÍ

Patice ASUS OC Socket navržená tak, aby překonala překážky ve výkonu, využívá extra piny pro připojení speciálního obvodu ke kontaktům na LGA (Land Grid Array). Ve spojení s naším přizpůsobeným systémem UEFI poskytuje toto exkluzivní řešení vyšší frekvence paměti DDR4, nižší latenci a lepší stabilitu při přetaktování, a to i při extrémních podmínkách přetaktování, jako je použití tekutého dusíku (LN2). Patice OC Socket je 100% kompatibilní se všemi procesory s paticí LGA 2011-v3 a zajišťuje ideální spojení výkonu přetaktování a kompatibility.

Referenční provedení

Méně pinů

ROG Strix X99 Gaming

Extra piny


JEDINEČNÉ NASTAVENÍ NAPĚTÍ SBĚRNICE MEZIPAMĚTI

Sběrnice mezipaměti propojuje různé oblasti, jako např. jádra procesoru, ovladače paměti DDR4, technologii System Agent a sdílenou mezipaměť L3 – jedná se o zásadní propojení pro celý podsystém procesoru. Vyšší frekvence sběrnice mezipaměti přímo zrychluje výkon podsystému, proto patice ASUS OC Socket exkluzivně poskytuje nastavitelné napětí sběrnice mezipaměti, aby bylo možné dosáhnout vyšších frekvencí sběrnice mezipaměti.

Rozsah referenčního poměru ladění je až 30. Rozsah poměru ladění patice ASUS OC Socket je 45+!

Sběrnice mezipaměti propojuje všechny nezbytné oblasti procesoru. Vyšší frekvence sběrnice mezipaměti zvyšuje výkon počítače!


ZRYCHLETE PAMĚŤ

ZVYŠTE FREKVENCI PAMĚTI NA 3333 MHZ A DÁLE

Exkluzivní provedení obvodu T-Topology od společnosti ASUS a patice OC Socket poskytují vynikající možnosti přetaktování paměti, aby bylo možné naplno využít potenciál paměti DDR4 tím, že se minimalizují přeslechy a odrazy signálu. Inovativní kanály paměti umístěné ve stejné vzdálenosti jsou zárukou nejvyváženějšího ovládání a obrovské kompatibility při přetaktování. Základní desky ASUS jsou navíc kompatibilní s moduly DDR4 téměř všech výrobců.


CHLAZENÍ A PŘETAKTOVÁNÍ JEDINÝM KLIKNUTÍM – HOTOVO!

ZÍSKEJTE VÝKON, EFEKTIVITU, DIGITÁLNÍ NAPÁJENÍ, OVLÁDÁNÍ VENTILÁTORŮ A DOKONCE I LADĚNÍ ZVUKU ŠITÉ PŘESNĚ NA MÍRU VÁM A VAŠEMU HRANÍ

Nemusíte být odborník, abyste v oblasti herního výkonu vytěžili z desky ROG Strix X99 Gaming maximum – protože technologie 5-Way Optimization jediným kliknutím ladí všechna složitá nastavení – například umožňuje bleskově a snadno navyšovat výkon! Naše exkluzivní technologie dynamicky optimalizuje základní funkce vašeho systému na základě aktuálního použití – dosáhnete tak fantastického výkonu procesoru, výrazné každodenní úspory energie, velmi stabilního digitálního napájení, výkonné a tiché funkce ventilátorů a dokonce i síťového připojení a zvukového nastavení, jež jsou šité na míru aplikacím, které právě používáte. Stručně lze říct, že technologie 5-Way Optimization vaše PC dokonale připraví na hraní, zábavu, práci i cokoli jiného!

 • Hry díky vynikajícímu výkonu, nastavení priority šířky pásma a skvělému zvuku poběží rychle a naprosto plynule.
 • Ventilátory při běžné práci na počítači ani neuslyšíte, zatímco při hraní se postarají o dokonale účinné chlazení.
 • Zásluhou eliminace jakéhokoli trhání či zasekávání fungují aplikace naprosto plynule, a to i při velkém zatížení.
 • Jakékoli energetické ztráty jsou sníženy na minimum, takže ušetříte.


FANXPERT4

POKROČILÉ OVLÁDÁNÍ VENTILÁTORŮ A VODNÍCH ČERPADEL PRO DOSAŽENÍ DOKONALÉHO CHLAZENÍ A NÍZKÉ HLUČNOSTI

Nejnovější základní desky ASUS X99 se pyšní dosud nejpokročilejšími možnostmi chlazení, které lze ovládat pomocí technologie Fan Xpert 4 i ze systému UEFI.

Konektor vodního čerpadla

Kompletní ovládání vodních čerpadel PWM nebo DC, ideální pro vlastní a samostatné systémy chlazení.

Podpora výkonných ventilátorů

Samostatný konektor ventilátoru poskytující napájení až 3 A pro vysokorychlostní a výkonné ventilátory.

Podpora 4pinového PWM/DC ventilátoru s funkcí automatické detekce Inteligentní ochrana

Speciální integrovaný obvod chránící jednotlivé konektory ventilátorů před příliš vysokou teplotou a přepětím.


OCEŇOVANÝ SYSTÉM BIOS

Nejplynulejší a nejvybroušenější grafický systém BIOS ovládaný myší byl vylepšen, aby byl ještě lákavější. Ať už jste na poli počítačů nováčkem, nebo již provádíte přetaktování dlouhé roky, režimy EZ a Advanced Mode vám pomohou najít správný směr. V režimu EZ lze velmi rychle provést základní nastavení, upravit datum a čas, profily ventilátorů a profily paměti Intel Extreme Memory Profile (XMP). Po přepnutí do pokročilého režimu můžete nastavit oblíbené položky a klávesové zkratky, zaznamenat a zkontrolovat poslední změny pomocí funkce Naposledy upravované položky nebo zapsat poznámky pomocí funkce Rychlé poznámky.


CrashFree BIOS 3

Už nikdy se nemusíte trápit poškozeným systémem BIOS, protože funkce CrashFree BIOS 3 umožňuje obnovení počítače zpět do provozuschopného stavu, a to dokonce i v případě, že jej nelze spustit.


EZ Flash 3

Aktualizujte systém BIOS na nejnovější verzi prostřednictvím internetu a přímo ze systému BIOS.


RAMCACHE

RYCHLEJŠÍ SPOUŠTĚNÍ HER

Unikátní inteligentní technologie efektivně ukládá do mezipaměti celé úložné zařízení, takže se oblíbené hry a aplikace spouštějí neuvěřitelně rychle a lze je využívat ihned po spuštění. Technologie RAMCache mění milisekundy na mikrosekundy – nahrávací časy her se zkrátí na minimum.


EXTRÉMNĚ RYCHLÉ HERNÍ PŘIPOJENÍ

Prostřednictvím nejrychlejší technologie 802.11ac MU-MIMO Wi-Fi, nejnovější patice U.2 pro extrémně rychlá zařízení NVM Express a praktického oboustranného konektoru USB 3.1 typu C zajistí deska Strix X99 naprosto bezkonkurenční rychlost každé hry.


U.2

Integrované rozhraní U.2 pro revoluční technologii NVMe

Využijte veškerý potenciál svého úložiště díky technologii NVM Express (NVMe), revoluční specifikaci, která zajistí maximální rychlost vaší jednotky SSD. Stačí jen jednoduše připojit jednotku k integrovanému rozhraní U.2 a můžete těžit z výhod rychlosti přenosu dat až 32 Gb/s – navíc se vám tak uvolní pozice PCIe pro jinou rozšiřující kartu!


USB 3.1 typu A+C

Dokonalá rychlost 10 Gb/s díky dvěma integrovaným portům USB 3.1

Jeden port USB 3.1 typu A a jeden oboustranný port USB 3.1 typu C umožňují přenos dat extrémní rychlostí až 10 Gb/s, což je dvojnásobek oproti rozhraní USB 3.0. Rozhraní USB 3.1 je plně zpětně kompatibilní se stávajícími USB zařízeními, takže budete moci porty USB 3.1 využívat bez jakýchkoli omezení. A exkluzivní technologie USB 3.1 Boost automaticky dále navyšuje přenosovou rychlost rozhraní USB 3.1!


M.2 22110

Zrychlení díky integrované technologii M.2 až na 32 Gb/s

Se šířkou pásma čtyř rozhraní PCI Express 3.0/2.0 podporuje rozhraní M.2 rychlost přenosu dat až 32 Gb/s. Pokud toto rozhraní využijete pro připojení jednotky s operačním systémem nebo konkrétními aplikacemi, výrazně se urychlí veškerá práce na počítači nebo práce s profesionálními aplikacemi.


2x2 Wi-Fi s technologií MU MIMO

2X2 802.11AC WI-FI S TECHNOLOGIÍ MU-MIMO

Deska ROG Strix X99 Gaming je vybavena nejmodernějším rozhraním 802.11ac Wi-Fi s 2x2 dvoupásmovými 2,4/5GHz anténami s přenosovou rychlostí až 867 Mb/s*. Nechybí ani pokročilá technologie Multi-User MIMO (MU-MIMO), která zajišťuje, že každý připojený uživatel** bude mít k dispozici maximální přenosovou rychlost!

* Skutečná rychlost se může lišit a funkce Wi-Fi hotspotu podporuje standard 802.11a/b/g/n. Systém Windows 10 aktuálně funkci Wi-Fi hotspotu nepodporuje.

** Je vyžadován klient s podporou technologie MU-MIMO.


GRAFICKÝCH KARET V KONFIGURACI 3-WAY SLI™/CROSSFIREX™

Díky technologiím 2/3-WAY NVIDIA® SLI™ a AMD CrossFireX™ podporují základní desky ROG Strix X99 Gaming konfigurace s více grafickými procesory, takže můžete naplno využít maximálního výkonu nejnovějších grafických technologií, které posunou hraní nejméně do rozlišení 4K.


TECHNOLOGIE GAMER'S GUARDIAN PRO OCHRANU PŘED NÁSTRAHAMI SKUTEČNÉHO SVĚTA

Ve hře si chráníte především svá záda, avšak ve skutečném životě vás deska ROG Strix X99 Gaming ochrání ze všech stran! Ochrana základní desky s mnoha úžasnými obrannými systémy, včetně našich jedinečných inteligentních funkcí „udělej si sám“, zaručuje dlouhodobé hraní i do budoucna.


SAFESLOT ČEKAJÍCÍ NA VYŘÍZENÍ PATENTU

CHRAŇTE SI SVOJE INVESTICE DO GRAFICKÉ KARTY

SafeSlot je slot PCIe přepracovaný společností ASUS, který byl stvořen proto, aby poskytoval špičkovou retenci a odolnost proti ulomení. Slot byl vyroben v jediném kroku s využitím nového procesu obstřikování pro upevnění slotu k ochrannému kovu. Výsledkem je odolnější slot, který je následně pevně ukotven k desce tištěných spojů (PCB) pomocí dalších pájecích bodů.

Digi+ VRM

Napěťový regulátor DIGI+ VRM (Voltage Regulator Module) je jedním z nejlepších na trhu. Zajišťuje stabilní a čisté napájení procesoru za všech okolností.

Přepěťová ochrana paměti DRAM

Všechny propojovací porty a paměti DRAM jsou chráněny proti přepětí a poškození v důsledku zkratu díky integrovaným vratným pojistkám, které prodlužují životnost základní desky.

Q-Code

Okamžité rozpoznání a zobrazení stavu POST pro přesné řešení problémů. Stačí zkontrolovat kód v uživatelské příručce a vyřešit problém.

Zadní vstupy a výstupy z nerezové oceli

Panel se vstupními a výstupními porty je vyroben z pochromované nerezové oceli a vydrží až třikrát déle než běžné panely.

Nástroj pro instalaci CPU

1úrovňová ochrana bránící poškození pinů patice.

Q-shield

0 poranění!

Chraňte své ruce před poškrábáním a pořezáním.

Q-Slot

1 svorka pro uvolnění či upevnění grafické karty.

Q-DIMM

1stranné klipy jsou zárukou bezproblémové manipulace s paměťovými moduly – vše je jednoduché a naprosto bezpečné.

Q-LED

4 LED diody značí možné problémy s procesorem, pamětí, grafickou kartou nebo spouštěcím zařízením a umožňují rychlou diagnostiku.

Q-connector

1 díl usnadňující vedení kabelů předního panelu.


ESD GUARDS

2× LEPŠÍ OCHRANA PROTI ELEKTROSTATICKÝM VÝBOJŮM PRODLUŽUJÍCÍ ŽIVOTNOST KOMPONENT

Ochranné prvky ASUS ESD Guards aktivně chrání proti náhlým elektrostatickým výbojům (ESD). Jednotlivé komponenty tak mají mnohem delší životnost a deska poskytuje až dvakrát účinnější ochranu, než jakou nabízí průmyslové standardy.


 

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Konektory externí

USB 3.1 Gen2: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen2: 
1
USB 3.1 Gen1: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1: 
4
USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
4
USB Type-C: 
ano
Počet portů USB Type-C: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
S/PDIF výstup: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
5

Konektory interní

Počet konektorů SATA Express: 
1
Počet konektorů pro ventilátory: 
6
TPM header: 
ano
CMOS jumper: 
ano
Thunderbolt header: 
ano
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
Počet konektorů USB 3.1 Gen1: 
2
USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
2
SATA III konektor (6 Gb/s): 
ano
Počet SATA III konektorů (6 Gb/s): 
8
M.2 konektor: 
ano
Počet konektorů M.2: 
1
U.2 konektor: 
ano
Počet konektorů U.2: 
1
COM konektor: 
ano

Průvodce výběrem

Patice (socket procesoru): 
2011-3
Chipset: 
Intel X99
Formát: 
ATX
Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
8
Max. podporované frekvence paměti [MHz]: 
3300
Max. velikost operační paměti [GB]: 
128
Režim zapojení pamětí: 
Quad-channel

Připojení k síti

Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
4
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
2

Technologie

NVIDIA SLI: 
ano
AMD CrossFireX: 
ano
Podpora NVIDIA SLI: 
ano
Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Wi-Fi: 
ano
Podsvícení: 
ano

Určení

Herní: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Xiaomi slevy
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše