Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS ROG STRIX B350-F GAMING/MINING

 
ASUS ROG STRIX B350-F GAMING/MINING
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 5 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, ATX, AM4, AMD B350, Ryzen, 4x DDR4, 3x PCIe x16, 3x PCIe x1, 2x PCI, 1x M.2, 6x SATA 6Gb/s, Gb LAN, HDMI, DisplayPort, 2x USB 3.1 gen2, 4x USB 3.1 gen1, 2x USB 2.0, S/PDIF, 5x audio Jack
 
Objednací kód9307996
Part No.

90MB0UJ0-M0EAY0

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

4 390 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

4 790 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

369 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS ROG STRIX B350-F GAMING

Základní deska ROG Strix B350-F pokračuje v hrdé tradici řady Pro Gaming a nabízí pokročilé inovativní prvky ROG. Herní základní deska ROG Strix B350-F kombinuje nepřehlédnutelný vzhled se špičkovým výkonem a fantastickým zvukem pro nepřekonatelné herní zážitky. Díky podpoře nejnovějších procesorů a technologií AMD, společně s exkluzivními inovacemi ROG, jako je dvoupatrový ventilátor, nabízí tato základní deska výkon nové úrovně, která vám dodá výhodu proti všem vašim soupeřům. ROG Strix B350-F dodává každému momentu v každé hře vzrušující energii a vybaví vás impozantní rychlostí a hbitostí. Přidejte se k Republic of Gamers s deskou ROG Strix B350-F a opanujte každé bitevní pole!


Hlavní vlastnosti:

 • Nástupce Herních základních desek PRO
 • Aura Sync RGB LED: Ohromující synchronizace světelných efektů a dva 4-pinové konektory AURA pásků RGB
 • SupremeFX: Exklusivní nové kodeky a intuitivní nástroje Sonic Radar III a Sonic Studio III
 • 5-Way Optimization: Přetaktování celého systému jediným kliknutím.
 • Herní konektivita: konektory M.2 a USB 3.1 Typu A
 • Nejlepší herní spojení: Intel® Gigabit Ethernet, technologie LANGuard a GameFirst
 • Nejlepší herní odolnost: SafeSlot a špičkové komponenty

Osvětlení

Vytvořte si vlastních LED světelné efekty pomocí intuitivního softwaru Aura. Proveďte ohromující vícebarevnou záři napříč celou svou sestavou díky výkonným LED diodám RGB zabudovanými do ROG Strix B350-F Gaming nebo připojte samostatné RGB pruhy pomocí dvou integrovaných čtyřpinových konektorů. Dokonce je můžete používat současně a vychutnat si dokonalou synchronizaci osvětlení. Rozsviťte osvětlení Aura a vychutnejte si svobodnou kreativitu pomocí devíti různých témat osvětlení.

Echnologie ASUS Aura Sync RGB LED vytváří z ROG Strix B350-F Gaming velitelskou základnu vašich představ o osvětlení. Je tedy snadné synchronizovat ohromující světelné efekty mezi všemi kompatibilními komponenty, včetně LED pásů RGB, grafických karet, klávesnice, a dokonce i myši! Nechte světlo přecházet postupně přes jednotlivé LED diody nebo použijte dynamické režimy pro plynulé osvětlení všech synchronizovaných zařízení.


AUDIO

SONIC STUDIO III

Sonic Studio III se zvukovými efekty má inteligentní funkci směrování vytvořenou pro streamování. Nová funkce směruje zvuk do různých výstupních portů a tím vám dává plnou kontrolu nad tím, kdo slyší který zvuk a zároveň přichází s vylepšeným nastavením preferencí pro jednotlivé zvukové profily a zlepšené odfiltrování okolního šumu pro rozhovory s maximální čistotou! S programem Sonic Studio III můžete nyní sdílet své vzrušující zážitky přímo během hry bez obav o nepotřebné žádosti o zastavení DCMA.


SONIC RADAR III

Nástroj Sonic Radar III jsme vylepšili, takže nyní procesuje zvuk ještě lépe než kdy před tím. Vy tím pádem máte dokonalý přehled o tom, co se děje kolem vás. Dokonce jsme přidali i překryvnou grafiku, která vám ihned ukáže pozici nepřítele! Díky znázornění klíčových zvuků ve hře tak zdokonalíte svou schopnost odhalit nepřítele dříve, než vůbec stihne zaútočit. Další funkce poskytuje filtry na zvýraznění i těch nejslabších zvuků. Díky Sonic Radar III už budete vždy lovcem, ne kořistí.


TŘETÍ GENERACE ASUS T-TOPOLOGY

S podporou paměti DDR4 vám ROG Strix B350-F Gaming při přetaktování umožňuje navyšovat frekvence paměti na 3200 MHz a více! Exkluzivní nástroj ASUS T-topology poskytuje novou dynamiku přetaktování, která vám umožní využít plný výkon DDR4, minimalizovat vzájemné ruchy a odrazy signálu. Díky inovativnímu rozložení desky se stejnými vzdálenostmi paměťových kanálů, T-topologie přináší vyváženou kontrolu a významnou kompatibilitu přetaktování. Společnost ASUS spolupracuje se všemi významnými výrobci DDR4 pro zajištění dokonalé a bezproblémové kompatibility.


5-WAY OPTIMIZATION

Nemusíte být expert, abyste dokázali získat maximum ze své sestavy založené na základní desce ROG Crosshair VI Hero. Systém pěticestné optimalizace (5-Way optimization) se o veškeré komplexní ladění systému postará za vás. Vám pro okamžitý výkon stačí jediné kliknutí! Naše exkluzivní technologie dynamicky a na aktuálních datech optimalizuje základní aspekty vašeho systému, takže vy získáte excelentní výkon procesoru, každodenní úsporu energie, opravdu stabilní sílu, tiché a efektivní chlazení a síťové nastavení přesně podle vašich okamžitých potřeb a požadavků používaných aplikací. Zjednodušeně řečeno, pěticestná optimalizace zajistí pro vaše PC ideální nastavení pro hry, zábavu i produktivitu.

 • Hry běží rychle a hladce s vysokým výkonem, prioritní šířkou pásma a věrným zvukem.
 • Ventilátory zůstávají při každodenních výpočetních úkonech tiché a extrémně výkonné při náročném hraní.
 • Zasekávání je eliminováno, což zajišťuje hladké spouštění aplikací - a to i při velkém zatížení.
 • Zvyšuje se energetická úspornost, takže šetříte náklady.

Prvky chlazení přímo v konstrukci

Vyzkoušejte si nerušené hraní díky tiššímu a efektivnějšímu chlazení s vylepšenými ovládacími prvky ventilátorů a vodní pumpy. S integrovanými teplotními čidly a hardwarovou detekcí PWM/DC režimu Fan Xpert 4 zajišťuje, že každý ventilátor dosahuje optimální rovnováhy mezi vysokým chladicím výkonem a nízkou hlučností - takže si můžete vychutnat maximální potřebný výkon, aniž by vás rušil zvuk ventilátorů.


RAMCACHE II

Jedinečná inteligentní technologie, která efektivně ukládá celá úložná zařízení, takže oblíbené hry a aplikace může spouštět během okamžiku. RAMCache II mění milisekundy do mikrosekundy, čímž urychluje startovací časy vašich oblíbených her. A nemůže být překvapením, že je kompatibilní s nejnovějšími možnostmi NVM Express úložišť!


Oceňovaný BIOS

Nejplynulejší a nejvyladěnější grafický systém BIOS ovládaný myší byl vylepšen, aby byl ještě uživatelsky přívětivějším. Ať jste na poli počítačů nováčkem, nebo již provádíte přetaktování dlouhé roky, režimy EZ a rozšířený vám pomohou snadno a rychle najít správný směr. V režimu EZ můžete velmi snadno nastavit datum a čas, profily ventilátoru a paměťových profilů Intel Extreme Memory Profile (XMP). Přepnutím do rozšířeného režimu můžete nastavit oblíbené položky a zkratky, zaznamenat a zkontrolovat poslední změny nebo si dělat poznámky.


Networking

Základní deska ROG Strix B350-F Gaming nabízí nejmodernější Intel Ethernet Controller I211-AT pro rychlejší a plynulejší hraní. Intel LAN využívá dvojí výhodu - snižuje zatížení procesoru a zároveň nabízí výjimečně vysokou TCP a UDP propustnost. Tím významně snižuje zatížení procesoru a tím uvolní značnou kapacitu jeho výkonu pro hraní her.


LANGUARD

LANGuard vám přináší bezpečnější a spolehlivější připojení pro vaše bitvy! Vylepšená technologie párování signálů a špičkové procesy povrchové montáže společně zajišťují ochranu připojení pro vaší základní desku ROG Strix B350-F Gaming. Komponenty odolné proti elektromagnetickému výboji a přepětí se postarají o elektrostatickou (EDS) a přepěťovou ochranu pro 1,9x větší toleranci vůči statické elektřině a 2,5x vyšší ochranu (až do 15kV) proti přepětí!


GAMEFIRST IV

GameFirst IV optimalizuje síťový provoz pro rychlejší online hry bez prodlev. Nově přidaná funkce Multi-Gate Teaming pak propojuje připojení pro maximální šířku pásma a nejplynulejší online hry. Můžete si také vychutnat zcela nový inteligentní režim, který automaticky na základě analýzy nashromážděných i aktuálních dat probíhajících aplikací okamžitě optimalizuje výkon pro vaše hraní.


Konektivita


NVM EXPRESS PCIE 3.0 M.2

S šířkou pásma x4 PCI Express® 3.0/2.0 podporuje M.2 přenosové rychlosti až 32Gb/s*. Je to perfektní volba pro operační systém nebo aplikační disk, neboť váš herní počítač nebo profesionální aplikace pracují na maximálních možných rychlostech.


USB 3.1 TYPU A/C

Díky jednomu portu USB 3.1 Typu A a jednomu oboustrannému portu USB 3.1 Typu C™ si můžete užívat přenosové rychlosti až 10Gb/s, tedy dvojnásobné než USB 3.0. USB 3.1. Nová generace konektorů USB je též plně kompatibilní s předchozími verzemi, takže můžete připojit všechna svá současná zařízení. A jako bonus vám technologie ASUS Exclusive USB 3.1 Boost automaticky zrychluje výkon USB 3.1 ještě dále.


VR ready - Více než podpora virtuální reality

ROG Strix B350-F Gaming není pouze připravený na virtuální realitu, dokáže mnohem víc! Označení ASUS ROG Beyond VR Ready znamená, že základní deska ROG Strix B350-F Gaming byla testována se spoustou špičkových prvků, aby byla zajištěna vaše produktivita a herní i zábavní potřeby byly vyladěny na maximální výkon ihned, jakmile si nasadíte sluchátka. ASUS Beyond VR Ready otevírá novou cestu k vybudování soustavy vašich snů s maximální důvěrou v použité komponenty.


 

Fotogalerie ASUS ROG STRIX B350-F GAMING/MINING

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Konektory externí

USB 3.1 Gen2: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen2: 
2
USB 3.1 Gen1: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1: 
4
USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
2
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
DisplayPort výstup: 
ano
Počet DisplayPort výstupů: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
S/PDIF výstup: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
5

Konektory interní

Počet konektorů pro ventilátory: 
5
4-pin CPU konektor: 
ano
Počet 4-pin CPU konektorů: 
1
Počet systémových ventilátorových konektorů: 
3
Systémový ventilátorový konektor: 
ano
TPM header: 
ano
CMOS jumper: 
ano
USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
2
SATA III konektor (6 Gb/s): 
ano
Počet SATA III konektorů (6 Gb/s): 
6
M.2 konektor: 
ano
Počet konektorů M.2: 
1
Počet RGB LED konektorů: 
2
RGB LED konektor: 
ano
COM konektor: 
ano

Průvodce výběrem

Patice (socket procesoru): 
AM4
Chipset: 
AMD B350
Formát: 
ATX
Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
4
Max. podporované frekvence paměti [MHz]: 
3200
Max. velikost operační paměti [GB]: 
64
Režim zapojení pamětí: 
Dual-channel

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
3
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
3

Technologie

Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Podsvícení: 
ano

Určení

Herní: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše