Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

ASUS ROG STRIX B250F GAMING

 
ASUS ROG STRIX B250F GAMING
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 4 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, ATX, socket 1151, Intel B250, Kabylake, 4x DDR4, 2x PCIe x16, 4x PCIe x1, 2x M.2, 6x SATA 6Gb/s, Gb LAN, DVI, DisplayPort, HDMI, 2x USB 3.1 A+C, 2x USB 3.0, 4x USB 2.0, 5x audio jack
Objednací kód9307516
Part No.

90MB0TA0-M0EAY0

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 2 105 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 2 549,- Kč 

2 107 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

4 849 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

4 990 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

369 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS ROG STRIX B250F GAMING

Základní desky ROG Strix B250 pokračují v hrdé tradici řady Pro Gaming a nabízejí pokročilé inovativní prvky ROG. Herní základní desky ROG Strix B250F kombinují výrazný vzhled se špičkovým výkonem a fantastickým zvukem pro nepřekonatelné herní zážitky a styl. Díky podpoře nejposlednějších procesorů a technologií Intel, společně s exkluzivními inovacemi ROG, nabízí tato základní deska výkon nové úrovně, která vám dodá výhodu proti všem vašim soupeřům. ROG Strix B250F dodává každému momentu v každé hře vzrušující energii a vybaví vás impozantní rychlostí a hbitostí. Přidejte se k Republic of Gamers a opanujte každé bitevní pole!


Klíčové vlastnosti:

  • Nástupce herních základních desek Pro Gaming
  • Technologie osvětlení Aura Sync RGB LED pro dokonalou personalizaci
  • 3D-printing-friendly design — Speciální montážní 3D úchyty, umožňují snadnou montáž 3D prvků
  • ROG SupremeFX audio — Proslulý zvukový výkon díky dvojnásobnému sluchátkovému zesilovači, vylepšené funkci Sonic Studio III a Sonic Radar III
  • Herní síťové připojení — Ve své třídě nejlepší Intel® Gigabit Ethernet, LANGuard a technologie GameFirst
  • Konektivita nové generace — Integrovaný duální port M.2 s maximální šířkou pásma rozhraní PCIe® s hodnotou 32 GB/s, konektor USB 3.1 typu C
  • ASUS SafeSlot v patentovém řízení pro špičkovou retenci a odolnost proti ulomení

OVLÁDÁNÍ AURA OSVĚTLENÍ

Vytvořte si vlastní světelné efekty LED s intuitivním softwarem Aura. Využijte ohromující mnohabarevné světelné RGB LED osvětlení zabudované na základní desce ROG Strix B250F Gaming a nebo použijte přídavné RGB LED pásky připojené k desce pomocí čtyřpinových headerů. Vychutnejte si tvůrčí svobodu s osvětlením Aura a dvanácti různými světelnými motivy.


ZASTIŇTE SVOU KONKURENCI

Technologie ASUS Aura Sync RGB LED vytváří z vaší základní desky ROG Strix B250F Gaming řídicí centrum pro osvětlení vaší sestavy. Snadno můžete synchronizovat neuvěřitelné světelné efekty mezi kompatibilními komponenty, včetně RGB LED pásků, grafických karet, klávesnice a dokonce i myši! Jednoduše změňte osvětlení všech komponentů najednou, nebo nechte jednotlivé režimy dynamicky přecházet napříč všemi synchronizovanými zařízeními.

ASUS je prvním výrobcem základových desek, které podporují přídavné prvky vytištěné pomocí 3D tisku, což umožňuje jednoduše přizpůsobit vzhled vaší základní desky a zlepšit její výkon díky celé řadě vytisknutelných prvků.


EXKLUZIVNÍ 3D ÚCHYTKY PRO SNADNOU MONTÁŽ

Speciální montážní úchyty pro 3D prvky, které používají stejné šroubky jako M.2 a standardní montážní otvory na základní desce, umožňují snadnou montáž 3D prvků, takže si můžete rychle přidat specifické štítky a jmenovky, kryty kabelů, nebo dokonce držáky M.2 ventilátoru.

Protože systémové části jsou v případě herních a samostatně sestavených počítačů obvykle pohledové, vytvořte si vlastní doplňky pomocí 3D tisku, které vás odliší od ostatních.


AUDIO SUPREMEFX

Úžasná vylepšená audio technologie SupremeFX obsažená v základních deskách přináší výjimečný poměr 113 dB SNR na vstupu, čímž dodává nejlepší kvalitu záznamu a 120dB na výstupu pro křišťálově čistý zvuk! Také jsme přidali nízkonapěťový regulátor pro čistší dodávky napětí pro kodek SupremeFX S1220A, Texas Instruments® RC4580 a operační zesilovač OPA1688 pro maximální akustický výkon a nízkou míru zkreslení. To vše přispívá ke zvuku, který vás obklopují jako nikdy předtím.


SONIC STUDIO III

Intuitivní sada ROG Strix Sonic Studio III se zvukovými efekty má inteligentní funkci směrování vytvořenou pro streamování. Nová funkce směruje zvuk do různých výstupních portů a tím vám dává plnou kontrolu nad tím, kdo slyší který zvuk. Se Sonic Studio III nyní můžete sdílet své vzrušující herní okamžiky bez obav o nežádoucí DCMA žádosti o zastavení šíření. Kromě toho, Sonic Studio III také přichází s vylepšeným nastavení preferencí pro jednotlivé zvukové profily a zlepšené odfiltrování okolního šumu pro rozhovory s maximální čistotou!


PRVKY CHLAZENÍ PŘÍMO V KONSTRUKCI

Vyzkoušejte si nerušené hraní díky tiššímu a efektivnějšímu chlazení s vylepšenými ovládacími prvky ventilátorů a vodní pumpy. S integrovanými teplotními čidly a hardwarovou detekcí PWM/DC režimu Fan Xpert 4 zajišťuje, že každý ventilátor dosahuje optimální rovnováhy mezi vysokým chladicím výkonem a nízkou hlučností - takže si můžete vychutnat maximální potřebný výkon, aniž by vás rušil zvuk ventilátorů.


RAMCACHE II

Nyní je vám k dispozici jedinečná inteligentní technologie, která efektivně ukládá celá úložná zařízení, takže oblíbené hry a aplikace může spouštět během okamžiku. RAMCache II mění milisekundy do mikrosekundy, čímž urychluje startovací časy vašich oblíbených her. Technologie je samozřejmě kompatibilní s nejnovějšími možnostmi skladování NVM Express!


OCEŇOVANÝ BIOS DESIGN

Nejplynulejší a nejvyladěnější grafický systém BIOS ovládaný myší byl vylepšen, aby byl ještě uživatelsky přívětivějším. Ať jste na poli počítačů nováčkem, nebo již provádíte přetaktování dlouhé roky, režimy EZ a Advanced Mode vám pomohou snadno a rychle najít správný směr. V režimu EZ můžete velmi snadno nastavit datum a čas, profily ventilátoru a paměťových profilů Intel Extreme Memory Profile (XMP). Přepnutím do rozšířeného režimu můžete nastavit oblíbené položky a zkratky, zaznamenat a zkontrolovat poslední změny nebo si dělat poznámky v Quick Notes.


INTEL GIGABIT ETHERNET

ROG Strix B250F Gaming nabízí nejmodernější Intel Ethernet (I219-V) pro rychlejší a plynulejší hraní. Intel LAN využívá dvojí výhodu - snižuje zatížení procesoru a zároveň nabízí výjimečně vysokou TCP a UDP propustnost. Tím významně snižuje zatížení procesoru a tím uvolní značnou kapacitu jeho výkonu pro hraní her.


LANGUARD

LANGuard vám přináší bezpečnější a spolehlivější připojení pro vaše bitvy! Vylepšená technologie párování signálů a špičkové procesy povrchové montáže společně zajišťují ochranu připojení pro vaší základní desku ROG Strix H270F Gaming. Komponenty odolné proti elektromagnetickému výboji a přepětí se postarají o elektrostatickou (EDS) a přepěťovou ochranu pro 1,9x větší toleranci vůči statické elektřině a 2,5x vyšší ochranu (až do 15kV) proti přepětí!


DUÁLNÍ M.2

ROG Strix B250F Gaming disponuje dvěma M.2 sloty včetně Socket 3 a podpory M-key. Jeden slot podporuje PCIe 3.0 (2242/2260/2280/22110) pro NVMe, a druhý slot podporuje SATA. Společně vám pak nabízejí nejrychlejší a nejflexibilnější dostupné rozhraní M.2.


USB 3.1 TYPU A a C

S jedním portem USB 3.1 typu A a jedním oboustranným portem USB 3.1 typu C dosáhnete rychlosti datového přenosu až 10GB/s - tedy dvakrát rychlejší než s USB 3.0. USB 3.1 je také plně zpětně kompatibilní s již existujícími USB zařízeními, takže poskytne tyto závratné rychlosti pro všechna vaše připojení. Bonusová exkluzivní technologie USB Boost automaticky zrychluje výkon USB 3.1 ještě dále.


VR

ROG Strix B250F Gaming není pouze připravený na virtuální realitu, dokáže mnohem víc! Označení ASUS ROG Beyond VR Ready znamená, že základní deska ROG Strix B250F Gaming byla testována se spoustou špičkových prvků, aby byla zajištěna vaše produktivita a herní i zábavní potřeby byly vyladěny na maximální výkon ihned, jakmile si nasadíte sluchátka. ASUS Beyond VR Ready otevírá novou cestu k vybudování soustavy vašich snů s maximální důvěrou v použité komponenty.


 

Fotogalerie ASUS ROG STRIX B250F GAMING

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Konektory externí

USB 3.1 Gen2: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen2: 
1
USB 3.1 Gen1: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1: 
2
USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
4
USB Type-C: 
ano
Počet portů USB Type-C: 
1
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
DisplayPort výstup: 
ano
Počet DisplayPort výstupů: 
1
DVI výstup: 
ano
Počet DVI výstupů: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
S/PDIF výstup: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
5

Konektory interní

Počet konektorů pro ventilátory: 
6
4-pin CPU konektor: 
ano
Počet 4-pin CPU konektorů: 
1
Počet systémových ventilátorových konektorů: 
3
Systémový ventilátorový konektor: 
ano
4-pin konektor ventilátoru pro vodní pumpu: 
ano
Počet 4-pin konektorů ventilátorů pro vodní pumpu: 
1
TPM header: 
ano
USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
1
SATA III konektor (6 Gb/s): 
ano
Počet SATA III konektorů (6 Gb/s): 
6
M.2 konektor: 
ano
Počet konektorů M.2: 
2
Počet RGB LED konektorů: 
1
RGB LED konektor: 
ano
COM konektor: 
ano

Průvodce výběrem

Patice (socket procesoru): 
1151
Chipset: 
Intel B250
Formát: 
ATX
Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
4
Max. podporované frekvence paměti [MHz]: 
2400
Max. velikost operační paměti [GB]: 
64
Režim zapojení pamětí: 
Dual-channel

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
2
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
4

Technologie

Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Podsvícení: 
ano

Určení

Herní: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše