ASUS ROG Addressable LED Strip - 30cm
 • ASUS ROG Addressable LED Strip - 30cm
Objednací kód: 9311900 Part No.: 90MP00V1-M0UAY0 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 632 Kč + 3 
 
 
 
 
 

ASUS ROG Addressable LED Strip - 30cm

 
 
 
 
Adresovatelný LED pásek ROG s magnetickým podkladem a technologií Aura Sync RGB - 30cm x 1cm x 0.2cm, 15x RGB 5050 LED
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 768,- Kč 

635 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Adresovatelný LED pásek ROG s magnetickým podkladem a technologií Aura Sync RGB - 30 cm

 • Vysoce svítivý adresovatelný pásek RGB s individuálně programovatelnými LED diodami
 • Magnetický podklad pro snadné uchycení na kovový povrch a 3M™ DIY sadou s oboustrannou lepící páskou pro jiné povrchy
 • Synchronizace osvětlení se zařízeními Aura Sync přes 3-pinové adresovatelné RGB headery na základních deskách pro nekonečné možnosti osvětlení.

Adresovatelné LED pásky ROG přinášejí jasné osvětlení přesně tam, kde jej chcete, s individuálně ovládatelnými světelnými zdroji pro dokonalé přizpůsobitelné pohlcující zážitky. K dispozici ve 30 cm a 60 cm délce. Adresovatelný LED pásek je vybavený integrovaným magnetem pro rychlé umístění. Jednotlivé články se dají snadno propojit, což umožňuje přizpůsobení vlastních světelných efektů dle vašich představ.


Zapojit, propojit, rozsvítit

Adresovatelný LED RGB pásek ROG má vestavěné magnety pro rychlé a pevné uchycení na kovové povrchy a je dodáván s pevnými 3M oboustrannými lepícími pásky pro pevné uchopení ja jakýkoli povrch. Naše adresovatelné LED pásky se skládají z jednotlivých článků, které snadno propojíte do celých řad.


Nekonečné možnosti osvětlení

Adresovatelný LED RGB pásek ROG je součástí rozsáhlého ekosystému ASUS Aura Sync, připravený s ním zcela splynout. Připojte jej tam, kde potřebujete, a nechte svou kreativitu zazářit pomocí intuitivní aplikace Aura a celé řady fascinujících světelných efektů. * Pro harmonicky sladěný vzhled a úžasné osvětlení vašeho PC můžete také synchronizovat pásek s ostatními kompatibilními zařízeními Aura Sync. Vaší fantazii se již meze nekladou!


 

Fotogalerie ASUS ROG Addressable LED Strip - 30cm

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Stránky výrobce:

http://www.asus.com/CZ/


Stránky o produktu:

https://www.asus.com/cz/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-Addressable-LED-Strip/


 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Toto zboží je v záruce měněno pokud je skladem.

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­