Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1

 
ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 19 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, socket 2011-3, čipová sada Intel X99, 8 slotů pro paměťi typu DDR4, 4xPCI-E x16, SATA III, USB 3.0, formát desky ATX
 
Objednací kód9143909
Part No.

90MB0JG1-M0EAY0

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

7 390 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

599 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

4 999 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

4 990 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

369 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1

Nejvýkonnější základní deska X99 s technologií OC Panel a kartou USB 3.1 Type-A (Dual)

 • Procesory Intel® Core™ i7 pro patici LGA 2011-v3
 • Čipová sada Intel X99 Express
 • OC Socket, OC Panel a tlačítka Safe Boot a ReTry – Výbava pro ladění výkonu a překonávání rekordů
 • Extreme Engine Digi+ IV – Prémiové komponenty pro stabilní a spolehlivé napájení
 • DirectCU, X-Socket II, řada termálních senzorů a technologie Fan Xpert 3 – Ještě nižší teploty
 • PCI Express 3.0 x4 M.2, dva porty SATA Express, 3T3R 802.11ac Wi-Fi – Bezkonkurenční možnosti připojení a extrémně rychlé datové přenosy
 • SupremeFX 2014, Sonic Radar II, Intel Ethernet, LANGuard, GameFirst III, KeyBot, RAMDisk – Precizní zvuk, nulové zpoždění, rychlejší spouštění aplikací a přesné ovládání
 • Dodávaná karta USB 3.1 Type-A Card (Dual)

10Gb/s karta USB 3.1 součástí balení

 • První rozšiřující karta na světě s USB 3.1 typu A
 • Přenosová rychlost 10 Gb/s – dvakrát rychlejší než USB 3.0
 • Určeno pro sloty PCIe x4, x8, x16
 • Ještě vyšší rychlost přenosů přes USB 3.1 s integrovaným nástrojem ASUS USB 3.1 Boost

Perfektní rozmístění a rychlost rozhraní PCIe Express 3.0 zajišťující dokonalou grafiku

Využijte maximální výkon několika grafických karet a získejte obraz, který se nikdy nezasekne – díky správným rozestupům mezi jednotlivými grafickými kartami. Integrované spínače vám umožní povolit nebo zakázat karty v jediném okamžiku – nastavení konfigurace s několika GPU nikdy nebylo jednodušší.

Extrémní navýšení výkonu procesoru i paměti DDR4!

Technologie ASUS OC Socket, která byla navržena tak, aby překonávala veškerá dosavadní omezení výkonu, využívá extra piny pro připojení speciálního obvodu ke kontaktům na LGA (Land Grid Array) procesorů Haswell-E. V kombinaci s naším přizpůsobeným rozhraním UEFI umožňuje tato exkluzivní funkce dosažení vyšší frekvence operační paměti DDR4, nižší latence a lepší stability při přetaktování, a to i při extrémním přetaktování s použitím tekutého dusíku (LN2). Technologie OC Socket je 100% kompatibilní s novými procesory Haswell-E pro patici LGA 2011-v3, což zaručuje ideální kombinaci výkonu a kompatibility při přetaktování.

Jedinečné nastavení napětí sběrnice mezipaměti

Sběrnice mezipaměti navzájem spojuje oblasti, jako jsou jádra procesoru, řadiče paměti DDR4, System Agent a sdílená paměť L3 Cache. Je klíčová pro propojení celého subsystému procesoru. Vyšší frekvence sběrnice mezipaměti přímo zaručuje vyšší celkový výkon subsystému. Technologie ASUS OC Socket exkluzivně poskytuje možnosti nastavení napětí sběrnice mezipaměti, aby bylo možné dosáhnout vyšších frekvencí sběrnice mezipaměti.

Optimalizovaná pro extrémní přetaktování

První platforma podporující paměti DDR4, která si navíc poradí s přetaktováním pamětí DDR4 až na 3300+ MHz i při plném obsazení všech osmi slotů DIMM! Zásluhou exkluzivní technologie elektronických obvodů ASUS T-Topology a patice OC Socket (přihlášeno k patentování), které minimalizují přeslechy a rušení signálu, je možné využít potenciál paměťových modulů DDR4 na maximum. Díky naším odborným znalostem a zkušenostem s návrhem základních desek se podařilo výrazně snížit problémy s časováním signálu, což přispělo ke zvýšení stability a celkového výkonu. Desky ASUS podporují paměti DDR4 téměř všech výrobců, aby zaručovaly nejlepší kompatibilitu – můžete se tak spolehnout, že při použití modulů vaší oblíbené značky získáte spolehlivý výkon.

Intuitivní řídicí centrum pro přetaktování

Dva režimy usnadňující monitorování a ladění výkonu v reálném čase. Přehledný 2,6" displej vám poskytne důležité informace a umožní plnou kontrolu – dostupný výkon tak můžete využít na maximum.

NORMÁLNÍ REŽIM – snadné sledování systému a zvýšení výkonu

OC Panel lze instalovat přímo do 5,25" pozice na přední straně skříně a umožňuje tak sledování několika základních parametrů v reálném čase, včetně teploty procesoru, hodnoty násobiče, základního taktu a rychlostí ventilátorů. Tlačítko CPU Level Up umožňuje okamžité přetaktování na jednu ze dvou úrovní výkonu. Rychlosti ventilátorů procesoru lze nastavit do režimu Turbo, Standard nebo Silent – velmi jednoduché ovládání doslova na dosah ruky.

EXTRÉMNÍ REŽIM – pokročilé přetaktování nemusí být složité

OC Panel lze také použít jako externí konzolu pro přetaktování. V tomto režimu lze využít konektory a spínače pro speciální funkce ROG, včetně Subzero Sense, VGA SMB, VGA Hotwire, Slow Mode a Pause. Získáte také přímý přístup k celkem čtyřem čtyřpinovým konektorům ventilátorů a rovněž tlačítkům pro vzdálené vypnutí a reset.

Ušetříte více času a pokoříte více rekordů

ROG rozumí uživatelům zabývajícím se přetaktováním více než kterýkoli jiný výrobce – základní deska Rampage V Extreme proto obsahuje zcela nová hardwarová tlačítka Safe Boot a ReTry určená pro rychlou nápravu v případě, že se vám experimenty s přetaktováním vymknou z ruky. Jejich použití je velmi snadné a mnohdy vás dokážou vytáhnout z bryndy.

Tlačítko Safe Boot

Jediným stisknutím tlačítka Safe Boot vypnete systém a přejdete do režimu Safe Mode, kde lze upravit naposledy použité nastavení.

Tlačítko ReTry

Pokud počítač přestane reagovat během testu POST (power-on self-test) při zavádění systému, stačí stisknout hardwarové tlačítko ReTry na desce a bootování by mělo proběhnout správně.

Napájení na steroidech

Extrémní platforma si vyžaduje extrémní kontrolu nad extrémním výkonem. Nic nezajistí lepší kontrolu a lepší výkon než Extreme Engine Digi+ IV – exkluzivní napěťový regulátor (VRM), který najdete na základní desce Rampage V Extreme.

Speciální cívky MicroFine zajišťují nižší teploty a VRM byl vylepšen zcela novým integrovaným obvodem PowIRstage® IR3555. Tento čip obsahuje řadič, řídicí (high-side) a synchronizační (low-side) tranzistory MOSFET a nejnovější technologii pro rozpoznávání proudu RDS On.

Extreme Engine Digi+ IV se vyznačuje vysokofrekvenční pulzní šířkovou modulací (PWM) až do 1 MHz, což umožňuje zvýšit stabilitu VRM DRAM až o 40 %!

Měděné trubice v přímém kontaktu

Exkluzivní technologie pasivního chlazení DirectCU se vyznačuje měděnými tepelnými trubicemi, které jsou v přímém kontaktu s napájením Extreme Engine Digi+ IV VRM desky Rampage V Extreme a starají se o bezkonkurenční odvod tepla. Ostatní systémy chlazení neustále bojují s přehříváním – základní deska Rampage V Extreme s chladičem DirectCU však dosahuje až o 7 ? nižších teplot.

Teplo z cívek a oblasti VRM je přenášeno měděnými tepelnými trubicemi a odváděno prostřednictvím dvou velkých hliníkových chladičů.

Připravena na vaše současné vybavení

Patice X-Socket II základní desky Rampage V Extreme je vyrobena ze tří částí. Výrazně tak usnadňuje instalaci stávajících výparníků na LN2 nebo suchý led na nejnovější patice LGA2011-v3. Pomocí přiloženého šroubováku torx můžete snadno vyměnit panel LGA2011-3 za panel X-Socket II. Uživatelé tak budou moci dosáhnout extrémně nízkých teplot i při použití stávajících výparníků.

Pokročilé ovládání ventilátorů pro dosažení dokonalého chlazení a nízké hlučnosti

Deska Rampage V Extreme obsahuje 8 kombinovaných 4/3pinových (PWM/DC) konektorů ventilátoru, čtyři inteligentní senzory na desce, tři přídavné 2pinové konektory a sadu tří termálních kabelů, které usnadňují monitorování teploty až sedmi oblastí a klíčových komponent základní desky v reálném čase – můžete tak nechat nastavení ventilátorů CPU a skříně na automatice, nebo si je manuálně vyladit přesně dle svých požadavků.

Nástroj Fan Xpert 3 zobrazuje úplné informace umožňující pokročilé ovládání jednotlivých ventilátorů. Můžete tak dosáhnout rovnováhy mezi nízkou hlučností, účinným chlazením a vysokým výkonem.

Precizní zvuk srovnatelný se zvukem samostatné zvukové karty

Inženýři ROG si dobře uvědomují, jaký význam má kvalita zvuku při hraní her – přesné efekty a dokonalá herní hudba představují důležitý prvek každé hry. Proto se zaměřili na vývoj bezchybného integrovaného zvukového řešení. Výsledkem je SupremeFX. Prvotřídní izolační technologie minimalizují elektromagnetické rušení (EMI) a mimořádně kvalitní komponenty poskytují nejlepší zvuk ve své třídě, který se směle vyrovná samostatným zvukovým kartám. Jelikož neusínáme na vavřínech, bylo zvukové řešení SupremeFX 2014 u desky Rampage V Extreme ještě vylepšeno. Využívá tak ještě lepší komponenty a ještě lepší software, aby poskytovalo zvuk, který nemá konkurenci.

Skenování a detekce zvuku pro absolutní vítězství!

Sonic Radar II je speciální ukazatel určený hráčům FPS stříleček, který v překryvné grafice na obrazovce znázorňuje aktivitu vašich nepřátel i spoluhráčů. Přesně uvidíte, z kterého směru přicházejí herní zvuky, jako jsou výstřely, kroky a výkřiky, a budete moci snáze identifikovat nepřátele. Tato exkluzivní zvuková technologie vylepšuje zvuk ve hrách a umožní vám lépe se orientovat pomocí sluchu. Nová technologie Sonic Radar II zahrnuje přepracovaný ovládací panel s přizpůsobitelným seznamem her.

Větší propustnost, nižší zatížení CPU a vynikající požitek ze hry

Základní deska Rampage V Extreme je vybavena nejnovější technologií Intel® Ethernet zaručující rychlejší a plynulejší hraní – za všech okolností. Řadič Intel LAN snižuje zatížení procesoru a navíc zprostředkovává nevídaný výkon protokolů TCP a UDP. Díky nižšímu zatížení procesoru tak máte k dispozici vyšší výkon pro hraní her a jejich ovládání!

Technici společnosti ASUS používají IxChariot, nezávislý testovací nástroj pro hodnocení sítí, aby mohli určit, kolikrát rychleji řadič Intel Gigabit Ethernet zpracuje menší (méně než 256 bajtů) datové pakety protokolu UDP, jež jsou zásadní pro rychlé reakce ve hře. Výsledky hovoří jasně – se základní deskou Rampage V Extreme budou vaše herní data přenášena dvakrát (2×) rychleji než v případě použití jiných technologií herních sítí LAN.

Vyšší propustnost. Nejlepší přepěťová ochrana.

ROG přináší vylepšený port sítě LAN. Pokročilá technologie párování signálu a prémiové kondenzátory s montáží na povrch vylepšují propustnost, zatímco komponenty s přepěťovou a elektrostatickou ochranou (ESD Guards) chrání základní desku před údery blesku a statickou elektřinou!

Software pro optimalizaci sítě zajišťující hraní bez prodlev

Exkluzivní software GameFirst III byl vylepšen o pokročilé funkce, které pomáhají hráčům, a o rozhraní, které je nyní ještě intuitivnější! GameFirst III vám umožňuje přiřazovat prioritu herním paketům a přidělit hře větší šířku pásma. Výsledkem je rychlejší a příjemnější online hraní.

Z přednastavených režimů si můžete snadno vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje – Optimalizovaný, Herní, Streamování multimédií nebo Sdílení souborů. Šířku pásma lze spravovat až na úroveň jednotlivých aplikací, s pěti úrovněmi priority. Nechybí ani možnost blokovat konkrétní síťový provoz dané aplikace. GameFirst III má integrovaný nástroj Network Monitor, pomocí kterého můžete dohlížet na síťový provoz a testovat rychlost připojení, abyste si ověřili, že máte k dispozici právě takovou šířku pásma, kterou potřebujete!

Okamžitý upgrade klávesnice!

Toužíte po bezplatném upgradu klávesnice? Přesně to vám poskytne KeyBot – okamžitě. Stačí jen připojit existující klávesnici do speciálního USB portu, čímž se aktivuje exkluzivní mikroprocesor KeyBot na desce Rampage V Extreme. Pomocí tohoto snadno použitelného nástroje můžete přiřazovat makra funkčním klávesám F1–F10, spouštět libovolné aplikace stisknutím jediného tlačítka, ovládat přehrávání multimédií nebo ukládat kombinace až 15 kláves, které lze následně přiřadit kterékoli klávese!

Dynamické využití paměti RAM – 20× vyšší rychlost než u disků SSD!

S technologií RAMDisk můžete proměnit svoji systémovou paměť na superrychlé dočasné úložiště. Uložte si velké soubory, například herní mapy, na RAMDisk a sledujte plynulost hry – už nemusíte čekat, abyste si mohli zahrát. Vylepšená edice 2014 technologie RAMDisk dynamicky přiděluje paměť, takže je nevyužitá paměť RAM v případě potřeby uvolněna zpět, aby ji mohl využít systém. Technologii RAMDisk ocení i vaše jednotky SSD, protože dojde ke snížení nadměrného čtení a zápisu, což přispěje k jejich delší životnosti!
A v neposlední řadě slouží spojovací funkce jako rychlé propojení mezi soubory a úložištěm v paměti RAM. Při vypnutí počítače se všechny soubory automaticky uloží a obnoví zpět do svých příslušných umístění na pevném disku. Po zapnutí počítače se opět přesunou do paměti RAM.

Nejintuitivnější systém UEFI BIOS podle světových médií!

Nejplynulejší grafické rozhraní systému UEFI BIOS ovládané myší zaručuje rychlejší nastavení a snadnější ovládání funkcí, přičemž atraktivnější design přispívá k lepšímu přetaktování a bohatším možnostem pro sestavování počítače. Ať jste na poli počítačů nováčkem, nebo již provádíte přetaktování dlouhé roky, režimy EZ a Advanced Mode vám pomohou snadno a rychle najít správný směr.

Stabilní napájení 5 V – zepředu i zezadu!

Technologie ROG TrueVolt USB zajistí stabilní napájení 5 V z předních i zadních USB portů – bez výpadků!

Dvojice 5V izolovaných lineárních zdrojů napájení pro všechny USB porty

 • Minimální rušení, minimální ztráty
 • Stabilní 5V* zdroj napájení zaručuje rovnoměrné 5V napájení z USB portů s minimálním kolísáním
 • Všechna připojená zařízení těží z výhod stabilního 5V napájení

Získejte exkluzivní kód do hry World of Warships

 • Přejděte na stránky ASUS týkající se této události: www.asus.com/event/
 • Zadejte sériové číslo produktu (na krabici) a číslo PPID (na produktu).
 • Proveďte registraci na stránkách události. Po jejím dokončení okamžitě získáte svůj kód digitální pozvánky.
 • Kód vám bude zaslán také na váš e-mail.
 • Potom přejděte na úvodní stránku této propagační akce: asus.worldofwarships.com
 • Zadejte kód pozvánky a pokračujte na registrační stránku služby Wargaming.
 • Založte si nový účet ve službě Wargaming.
 • Stáhněte a nainstalujte si hru World of Warships na svůj počítač a získejte bonus.
 

Fotogalerie ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Konektory externí

USB 3.1 Gen1: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1: 
10
USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
2
VGA výstup: 
ano
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
S/PDIF výstup: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
5

Konektory interní

Počet konektorů SATA Express: 
2
Počet konektorů pro ventilátory: 
8
TPM header: 
ano
Thunderbolt header: 
ano
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
USB 2.0 header: 
ano
SATA III konektor (6 Gb/s): 
ano
Počet SATA III konektorů (6 Gb/s): 
8
M.2 konektor: 
ano
Počet konektorů M.2: 
1

Průvodce výběrem

Patice (socket procesoru): 
2011-3
Chipset: 
Intel X99
Formát: 
E-ATX
Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
8
Max. podporované frekvence paměti [MHz]: 
3300
Max. velikost operační paměti [GB]: 
64
Režim zapojení pamětí: 
Quad-channel

Připojení k síti

Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
4
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
1

Technologie

NVIDIA SLI: 
ano
AMD CrossFireX: 
ano
Dual BIOS: 
ano
Podpora NVIDIA SLI: 
ano
Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Wi-Fi: 
ano
Podsvícení: 
ano

Určení

Herní: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Uroky zpet
barbone monitor za pulku
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše