ASUS Lyra MAP-AC1750 - WiFi Mesh 2-PK
 • ASUS Lyra MAP-AC1750 - WiFi Mesh 2-PK
 • ASUS Lyra MAP-AC1750 - WiFi Mesh 2-PK
Objednací kód: 8989975 Part No.: 90IG04M0-BO3R20 Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 36 měsíců Základní cena + RP: 4 626 Kč + 2 
 
 
Prodloužená záruka
 
 
 

ASUS Lyra MAP-AC1750 - WiFi Mesh 2-PK

 
 
 
 
Wi-Fi Mesh systém, IEEE 802.11ac/a/b/g/n, rychlost 400+1300Mbps, 1x GLAN, 1x WAN, 2ks Lyra v balení
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 5 599,- Kč 

4 627 Kč bez DPH

Splátky již od 280 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

2 699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 099 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

649 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS Lyra TrioDvoupásmový WiFi Mesh systém AC1750 – pokrývá vícepodlažní domy do rozlohy 500 metrů čtverečních, s ochranou sítě AiProtection od společností Trend Micro a rodičovskou kontrolu

 • Eliminuje hluchá místa bez Wi-Fi signálu — Dvoupásmový, WiFi mesh systém se třemi stanicemi s unikátním umístěním antény pro zajištění silného WiFi signálu do každého koutu vašeho domova.
 • Rychlá a bezproblémová připojení za každé situace — Technologie 3x3 MIMO a bezproblémový roaming přináší vynikající rychlosti WiFi a automaticky připojuje vaše zařízení ke stanici s nejsilnějším signálem.
 • Vždy aktuální zabezpečení — Celoživotní bezplatné zabezpečení založené na cloudové technologii od Trend Micro™ zajišťuje ochranu soukromí na všech připojených zařízeních.
 • Rodičovská kontrola — Filtr URL a plánování připojení vám umožňují chránit vaši rodinu před nevhodným obsahem a nepřiměřeným užíváním internetu.
 • Vše pod kontrolou — Aplikace ASUS Lyra umožňuje bezproblémové nastavení, správu sítě a diagnostiku a upozorňuje na jakékoli problémy.

  Lyra Trio – WiFi pokrytí do každého rohu
  Každý den, kdykoli se online spojíte se svými blízkými, můžete prozkoumávat své záliby, inspirace a objevovat vzrušující nové zážitky. Lyra Trio vás spojuje s dalšími možnostmi, a přitom stále chrání vaše soukromí. Vždy zůstaňte v kontaktu s lidmi a věcmi, které jsou pro vás nejdůležitější díky rychlému, jednoduchému a bezpečnému WiFi signálu dosahujícím do každého koutu vašeho domova.

  Pokrytí více podlažních domů s rozlohou až 500m2
  Ať už jste v suterénu, v zahradě nebo v obývacím pokoji, chcete, aby všechna vaše zařízení WiFi fungovala hladce. Bezdrátový WiFi mesh systém ASUS Lyra Trio využívá několik bezdrátově propojených rozbočovačů, které dodávají super rychlý, spolehlivý a bezpečný signál do každého koutu vašeho domova.

  Antény navržené pro přenos napříč podlažími
  Lyra Trio má jedinečný design pyramidové antény, který minimalizuje rušení a vysílá signál WiFi vertikálně i horizontálně pro lepší příjem a výkon ve vícepodlažních domech.

  AiProtection Classic - Vždy aktuální ochrana pro vaši rodinu
  Každý den se spoléháte na svá připojená zařízení pro správu a přístup k vašim osobním údajům. Možná si však nejste jisti, zda vaše data nebyla ohrožena, či zneužita. Pokročilé cloudové zabezpečení od Trend Micro™, které je součástí technologie Lyra Trio, zaručuje, že vaše soukromí je vždy chráněno na všech připojených zařízeních, a to i IoT inteligentní zařízení pro domácnosti.

  Blokování škodlivých stránek
  Lyra Trio používá oficiální databázi společnosti Trend Micro k identifikaci a blokování známých škodlivých webů a zabraňuje ohrožení ještě před kliknutím.

  Detekce a blokování infikovaných zařízení
  Dokonce i když je zařízení připojené k Lyra Trio již infikované, jsou osobní údaje v tomto zařízení zabezpečené.

  Předplatné zdarma po celou dobu životnosti
  Některé routery přicházejí s dodatečnými poplatky za bezpečnostní pokrytí nebo poskytují bezplatnou ochranu pouze po omezenou dobu, ale mesh systém Lyra Trio vás pokryje po celou dobu životnosti produktu.

  Rodičovská kontrola
  Filtr URL a plánování připojení vám umožňují chránit vaši rodinu před nevhodným obsahem a nepřiměřeným užíváním internetu.

  Neustálá automatická aktualizace
  Lyra Trio udržuje síť neustále zabezpečenou s automatickými aktualizacemi firmwaru a je vždy synchronizovaná s cloudovou databází společnosti Trend Micro, takže si můžete vždy vychutnat nejlepší zážitek z internetu.

  Chráněné připojení
  S šifrováním WPA2 a protokoly TLS jsou připojená zařízení k Lyra Trio a internetu soukromé i bezpečné.

  Stabilnější WiFi díky kabelovému propojení mezi jednotlivými rozbočovači Lyra Trio
  Lyra Trio podporuje i Ethernetové řešení pro uživatele s ethernetovými konektory ve své domácnosti a vytvořit kabelové spojení mezi rozbočovači v rámci sítě. Pokud máte na zdi v různých místnostech vašeho domova ethernetové porty, umožňuje tato funkce vašim routerům komunikovat prostřednictvím kabelového připojení, čímž je váš WiFi systém ještě stabilnější a spolehlivější. To nejen poskytuje rychlou a spolehlivou komunikaci mezi rozbočovači pro ještě stabilnější Wi-Fi, ale také věnuje celá pásma 2,4 GHz a 5 GHz bezdrátovým zařízením pro hladší připojení.

  Vše pod kontrolou
  Díky mobilní aplikaci ASUS Lyra je nastavení Lyra Trio rychlé a snadné. Jednoduše připojte svůj první rozbočovač Lyra Trio, poté stáhněte aplikaci a poté postupujte dle jednoduchých instrukcí.

  Připravte se na inteligentní domácnost
  Váš domov se stává každým dnem inteligentnější, takže váš směrovač by měl být inteligetní také. Lyra Trio spolupracuje se službou Amazon Alexa, takže ji můžete snadno integrovat do vašeho chytrého domova. Můžete například Alexe říct, aby upřednostnila pakety streamingovaného videa a zajistit tak hladce plynulý zážitek z filmu. Jednoduše řekněte: "Alexa, požádej router ASUS, aby zapnul režim Media".

  ASUS AiMesh

  WiFi pokrytí je ovlivněno faktory jako jsou uspořádání místností, použité stavební materiály dokonce i rozmístění nábytku, proto se může stát, že v některýh částech domu bude slabý WiFi signál. AiMesh je inovativní router, který dokáže spojit více routerů ASUS dohromady a tím vytvoří síť WiFi pro celý váš domov. Jedná se o výkonný a flexibilní způsob, jak vyřešit problémy se slabým WiFi signálem a zároveň využít stávajíí hardware.

  Více o AiMesh: www.asus.com/cz/AiMesh.

 •  

  Fotogalerie ASUS Lyra MAP-AC1750 - WiFi Mesh 2-PK

  Poznámka výrobce:

  Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

  V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


  Parametry a specifikace:

  Funkce

  QoS (Quality of Service): 
  ano
  VPN: 
  ano

  Fyzické charakteristiky

  Použití: 
  vnitřní
  Barva: 
  bílá
  Typ antény: 
  Vestavěná
  Počet antén: 
  3
  Výška [mm]: 
  77,9
  Šířka [mm]: 
  135,1
  Hloubka [mm]: 
  123,2

  Módy zařízení

  AP (přístupový bod): 
  ano
  Router: 
  ano

  Připojení k síti

  Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
  ano
  Pracovní frekvence [GHz]: 
  2,4, 5
  Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
  1000
  Rychlost přenosu [Mb/s]: 
  1750

  Rozhraní

  RJ-45 port: 
  ano
  Počet portů RJ-45: 
  2
  Počet portů RJ-45 (WAN): 
  1
  Rozhraní: 
  RJ45
  Stránky výrobce:
  Stránky o produktu:
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Historie ceny

   
   
   
   
   
   
   

  Zákaznické dotazy & odpovědi

   
   

  Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

   

  Přidat nové téma

   Jiný obrázek..

  povinná položka

   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   
   
   
   
   

  Záruka

   
   
   

   
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
  mistrovska nabidka
  Nutrend World
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­