Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG-POSEIDON-GTX1080TI-P11G-GAMING

 
ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG-POSEIDON-GTX1080TI-P11G-GAMING
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 45 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
grafická karta, VGA, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti, Pascal GP102, PCIe x16 3.0, DVI, 2x HDMI 2.0b, 2x DisplayPort, 11GB GDDR5X, 352bit paměťová sběrnice, frekvence 1594-1708, OC 1620-1733/11010-11100MHz, Aura Sync RGB, hybridní chlazení
 
Objednací kód9307920
Part No.

90YV0AM2-M0NM00

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

3 699 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG-POSEIDON-GTX1080TI-P11G-GAMING

Nová výkonostně vlajková loď herních grafických karet NVIDIA z řady ASUS GeForce GTX 1080 Ti je právě tento model Poseidon. Od běžných karet se liší především hybridním chlazením, můžete si vybrat, jestli budete chladit vzduchem nebo kapalinou.


Hlavní přednosti:

 • NVIDIA GeForce® GTX 1080 Ti: Nejrychlejší herní GPU, který poskytuje o 35% rychlejší výkon než GeForce GTX 1080.
 • Nová generace DirectCU H2O hybridního chlazení: Dokonalá flexibilita při výběru chlazení vzduchem nebo kapalinou.
 • Standardní G1/4" závity Terminal Block: Můžete si snadno vybrat z různých možností a nastavit vlastní průtokové smyčky.
 • Patentované ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel a certifikací IP5X: Maximální průchod vzduchu a dlouhá životnost
 • ASUS FanConnect II: Hybridně řízené systémové ventilátory pro optimální chlazení systému.
 • Jedinečná technologie Auto-Extreme a Super Alloy Power II: Nabízí skvělou kvalitu a nejvyšší spolehlivost.
 • ASUS Aura Sync: Perfektní RGB LED synchronizace umožňuje přizpůsobení systému.
 • HDMI porty pro VR: Užijte si zážitky ve virtuální realitě kdykoli, bez nutnosti výměny kabelů.
 • GPU Tweak II a XSplit Gamecaster: Intuitivní nastavení výkonu a streaming v reálném čase.

LEGENDÁRNÍ CHLAZENÍ

Chlazení kapalinou se vyvinulo do té míry, že přináší nejen vynikající chladicí výkon, ale také přidává hernímu systému nový styl.Grafická karta ROG Poseidon boduje na všech frontách. S hybridním chlazením DirectCU H20 a patentovaným 0dB ventilátorem s křídlovými lopatkami, které vám umožní vybrat si mezi chlazením vzduchem nebo kapalinou, kombinuje ROG Poseidon skvělý výkon a dokonalou flexibilitu. Pokud jde o estetiku, ASUS Aura Sync a její jedinečný design poskytuje úžasné efekty osvětlení RGB, které vám umožňují vytvářet herní systém, který skutečně překonává konkurenci.


Produktové video


Nová generace hybridního chlazení DirectCU H2O

DirectCU H2O je hybridní řešení chlazení nové generace, které kombinuje odpařovací komoru a vodní potrubí. Ve srovnání s předchozí architekturou byl průtok vody DirectCU H2O zvýšen o 22% pro lepší odvod tepla. Nový ROG Poseidon je konstruován s větším chladičem s rozměrem přes dva běžné sloty a poskytuje o 40% větší plochu pro odvod tepla ve srovnání s předchozími 2-slotovými modely, což vede k nižším teplotám a tiššímu provozu.


Standardní G1/4" Terminal Block

S novým G1/4" terminálním blokem* vám Poseidon umožňuje vybrat si ze široké škály tvarovek a vytvořit vlastní průtokové smyčky snadněji než kdykoliv předtím.


Ještě lepší chlazení

ROG Poseidon je vybaven patentovaným ventilátorem, který zajišťuje maximální proudění vzduchu. Díky certifikaci IP5X jsou ložiska ventilátoru chráněny před pronikáním prachu a zajišťují dlouhou životnost. Vybavený výkonným chladičem a technologií 0dB ventilátoru, umožňuje ROG Poseidon zcela tichý chod méně náročných her a má schopnost řešení nejnáročnějších pracovních úkolů s minimální hlučností.


Patentovaný design s křídlovými lopatkami

Patentované ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel zajišťují maximální průtok vzduchu a o více než 105% vyšší statický tlak na chladiči, zatímco pracují až při 3x nižší hlučností než referenční karty.


Technologie 0dB

Inovativní technologie 0dB zcela zastaví ventilátor, pokud teplota GPU zůstane pod nastavenou úrovní*, takže si můžete vychutnávat méně náročné hry v naprosté tichosti.


Certifikace IP5X odolnosti proti prachu

Ventilátory grafických karet ROG Poseidon jsou certifikovány dle International Protection Marking (IP code) a IP5X odolnosti proti prachu pro vyšší odolnost a delší životnost. Tento přísný proces certifikace zajišťuje, že grafické karty ROG Poseidon poskytují optimální výkon ventilátoru i za náročných podmínek.


ASUS FanConnect II

ASUS FanConnect II má dvě čtyři hybridně řízené konektory, které lze připojit k oběma ventilátorům PWM a DC pro optimální chlazení systému. Připojené ventilátory se vztahují jak na procesor GPU, tak na CPU a pracují automaticky na základě toho, který z obou procesorů má momentálně vyšší teplotu. Komplexní možnosti nastavení umožňují vyladit otáčky ventilátoru pro dokonale efektivní chlazení.


GPU Tweak II vám umožní snadno nastavit režimy ASUS FanConnect II

 • Režim Auto:
  Rychlosti systémového ventilátoru jsou vztaženy k teplotě GPU. Ventilátor pracuje na základě výchozího nastavení z výroby.
 • Manuální režim:
  Umožňuje nastavení konstantní rychlosti ventilátorů
 • Uživatelsky nastavený režim:
  Umožňuje nastavit rychlost systémových ventilátorů tak, aby odkazovaly na teplotu procesoru CPU nebo GPU. Kromě toho inteligentní automatický kalibrační program snímá řízený rozsah připojených ventilátorů a umožňuje jemné ladění rychlostí pro efektivní chlazení a nízkou hladinu hlučnosti.

SKVĚLÁ KVALITA A NEJVYŠŠÍ SPOLEHLIVOST


Technologie Auto-Extreme

Všechny grafické karty ASUS jsou nyní vyráběny technologií Auto-Extreme Technology, což je 100% automatizovaný výrobní proces, který zahrnuje prvotřídní materiály zaručující nové standardy kvality. Technologie Auto-Extreme zajišťuje konzistentní kvalitu grafické karty, stejně jako její lepší výkon a dlouhou životnost. Od zavedení technologie Auto-Extreme se spolehlivost zlepšila o 30%. Tento nový výrobní proces je také šetrný k životnímu prostředí, odstraňuje agresivní chemikálie a snižuje spotřebu energie o 50%.


10+2fázová technologie Super Alloy Power II

Inženýrům ze společnosti ASUS se podařilo zvýšit celkovou spolehlivost grafických karet tím, že do nich začlenili komponenty z prémiových slitin. Komponenty Super Alloy Power II se vyznačují výrazně vyšší efektivitou, nižšími energetickými ztrátami a chlazením, které ve srovnání s předchozím řešením nabízí až o polovinu nižší provozní teploty.


ASUS Aura Sync

Díky osvětlení Aura RGB na bočních i zadních deskách je ROG Poseidon navržen s konceptem zrcadlového odrazu, který vytváří iluzi světelného efektu, který se prodlužuje až do nekonečna. Osvětlení lze přizpůsobit tak, aby zobrazovalo váš výběr milionů barev a na výběr je šest různých efektů. V kombinaci s technologií synchronizace RGB LED ASUS Aura Sync a herní základní deskou podporující technologii Aura můžete využívat zcela personalizovaný herní systém.


Posuňte herní zážitek na novou úroveň

Grafické karty ROG Poseidon mají dva porty HDMI pro připojení zařízení VR a zobrazení současně, abyste si mohli kdykoliv užívat zážitky ve virtuální realitě, aniž byste museli přepojovat kabely.


GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster

Technologie GPU Tweak II přichází se zbrusu novým intuitivním uživatelským rozhraním, díky kterému je přetaktování jednodušší a vizuálně přehlednější než kdykoli předtím. Zároveň si však zachovává pokročilé možnosti, které ocení zkušení uživatelé zabývající se přetaktováním. Nová funkce Gaming Booster dokáže jediným kliknutím maximalizovat výkon systému tím, že ukončí nadbytečné procesy a automaticky využije všechny dostupné prostředky.

Gaming Booster

Navýšení výkonu jediným kliknutím

Vizuální efekty: Zvyšte výkon systému deaktivací vizuálních efektů systému Windows.

Systémové služby: Automatická či ruční deaktivace služeb a procesů systému Windows.

Defragmentace paměti: Opětovné uspořádání a uvolnění systémové paměti bez nutnosti ukončovat jakékoli procesy.


Grafické jádro

NVIDIA® GeForce® GTX 1080 Ti


GeForce® GTX – připraveno pro VR

Poznejte výkon virtuální reality nové generace, nízkou latenci a plug-and-play kompatibilitu s předními sluchátky – to vše zásluhou technologií NVIDIA VRWorks™.


Podpora technologie NVIDIA® G-SYNC

Nejplynulejší a nejrychlejší hraní – synchronizace obnovovací frekvence monitoru s GPU eliminuje trhání obrazu a minimalizuje zasekávání a zpožďování.


Podpora technologie NVIDIA® SLI

Technologie pro více GPU zaručující extrémní výkon.


 

Fotogalerie ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG-POSEIDON-GTX1080TI-P11G-GAMING

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Barva PCB: 
černá
Barva chladiče: 
černá
Barva ventilátorů: 
černá
Výška [mm]: 
50
Šířka [mm]: 
158
Délka [mm]: 
298
Podsvícení: 
ano
Backplate: 
ano
Velikost chladiče: 
dvouslotový

Napájení a spotřeba

Požadavek na zdroj [W]: 
600
Přídavné napájení: 
2x 8pin

Průvodce výběrem

Výrobce grafického chipu: 
NVIDIA
Typ jádra: 
GP102 Pascal
Grafický čip: 
NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti
Technologie výroby [nm]: 
16
Počet stream procesorů: 
3584
Počet texturovacích jednotek: 
224
Počet vykreslovacích jednotek: 
88
Frekvence grafického jádra [MHz]: 
1594
Max. frekvence grafického jádra [MHz]: 
1733
Velikost grafické paměti [GB]: 
11
Frekvence paměti [MHz]: 
11010
Max. frekvence paměti [MHz]: 
11100
Šířka paměťové sběrnice [bitů]: 
352
Typ chlazení: 
vodní, aktivní
Typ paměti: 
GDDR5X

Rozhraní

DVI výstup: 
ano
Počet DVI výstupů: 
1
HDMI výstup: 
ano
HDMI verze: 
2.0b
Počet HDMI výstupů: 
2
DisplayPort výstup: 
ano
DisplayPort verze: 
1.4
Počet DisplayPort výstupů: 
2
Rozhraní: 
PCI Express 3.0
Rychlost sběrnice PCIE: 
16

Technologie

VR ready: 
ano
DirectX: 
12
Vulkan: 
ano
Podpora OpenCL: 
1.2
Podpora OpenGL: 
4.5
Shader Model: 
5.0
NVIDIA SLI: 
ano
NVIDIA GeForce 3D Vision: 
ano

Určení

Nejvyšší třída: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše