Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  

ASUS GeForce GTX 1080 STRIX-GTX1080-O8G-GAMING

 
 
 
 
grafická karta, VGA, NVIDIA GeForce GTX 1080, Pascal GP104, PCIe x16 3.0, DVI-D, 2x HDMI 2.0, 2x DisplayPort, 8GB GDDR5X, 256bit paměťová sběrnice, frekvence Gaming 1759-1898, OC 1784-1936/10000MHz, Aura RGB, aktivní chladič s DirectCU III
 
Objednací kód9305554
Part No.

90YV09M0-M0NM00

Poznámka NEDOSTUPNÉ
Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 14 866 Kč + 2 
ověřit dostupnost
21 999,- Kč 
Cena nyní: 17 990,- Kč 

14 868 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 30 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS STRIX-GTX1080-O8G-GAMING


ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 zastíní všechny konkurenty

 • Taktovací frekvence 1936 MHz poskytuje fantastický výkon a skvělé herní zážitky.
 • Technologie DirectCU III s patentovanými ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel zajišťuje o 30 % nižší teploty a 3× tišší provoz.
 • Technologie ASUS FanConnect využívá 4pinové konektory řízené grafickým jádrem, které umožňují připojení ventilátorů systému a dosažení optimálního chlazení.
 • Exkluzivní technologie Auto-Extreme s komponenty Super Alloy Power II je zárukou prémiové kvality a maximální spolehlivosti.
 • RGB osvětlení Aura umožňuje vyjádřit osobitý herní styl.
 • Porty HDMI podporují technologii VR, která přináší působivý zážitek z virtuální reality.
 • Nástroj GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster umožňuje intuitivní ladění výkonu a okamžité streamování vaší herní akce.
 • Nástroj NVIDIA ANSEL nabízí revoluční způsob pořizování snímků obrazovky ve hrách.
 • Technologie NVIDIA GameWorks™ zajišťuje interaktivní a filmový zážitek a zároveň také neuvěřitelně plynulé hraní.

PŘED KONKURENCÍ

Herní grafické karty ROG Strix GeForce® GTX 1080 jsou vybaveny exkluzivními technologiemi od společnosti ASUS, včetně technologie DirectCU III s patentovanými ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel, jež zajišťují o 30 % nižší teploty a 3× tišší provoz, a exkluzivní technologie Auto-Extreme, která je zárukou prémiové kvality a maximální spolehlivosti. RGB osvětlení Aura přináší možnost přizpůsobení herního systému a porty HDMI podporující technologii VR umožňují hráčům snadno si vychutnat působivý zážitek z virtuální reality. Grafická karta ROG Strix GeForce® GTX 1080 nabízí rovněž nástroj GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster, jehož prostřednictvím lze provádět intuitivní ladění výkonu a okamžité streamování průběhu hry.


NÍZKÉ TEPLOTY I HLUČNOST BĚHEM HRANÍ

Technologie DirectCU III s tepelnými trubicemi, které jsou v přímém kontaktu s GPU

O 30 % nižší teploty, 3× tišší provoz

Exkluzivní technologie chlazení DirectCU III využívá tepelné trubice, které jsou v přímém kontaktu s GPU, odkud dokážou odvést více tepla. Ve srovnání s referenčními kartami dosahuje tento model až o 30 % nižších teplot.

* Obrázek je pouze ilustrativní. Skutečné provedení se může lišit.

Tři patentované bezhlučné ventilátory s lopatkami ve tvaru křídel

Maximální proudění vzduchu s tlakem vzduchu větším o 105 %

Technologie DirectCU III využívá bezhlučné ventilátory s patentovaným provedením lopatek ve tvaru křídel zajišťující maximální proudění vzduchu a o 105 % vyšší statický tlak nad chladičem – přičemž jejich provozní hlučnost je 3× nižší než u referenčních karet. Tento model s technologií DirectCU III je tak grafickou kartou s nejnižšími teplotami a nejnižší hlučností na trhu, která zásluhou bezhlučných ventilátorů umožňuje vychutnat si hry v naprostém tichu.

ASUS FanConnect

O 30 % nižší teploty, 3× tišší provoz

Během hraní má grafické jádro obvykle vyšší teplotu než procesor. Ventilátory skříně však zohledňují většinou pouze teplotu procesoru a výsledkem je neúčinné chlazení systému. Aby bylo zajištěné optimální chlazení, využívají grafické karty ROG Strix dva 4pinové konektory řízené grafickým jádrem, k nimž lze připojit ventilátory systému a dosáhnout tak cíleného chlazení.

* Obrázek je pouze ilustrativní. Skutečné rozložení komponent počítače se může lišit.


ŠPIČKOVÁ KVALITA A MAXIMÁLNÍ SPOLEHLIVOST

Technologie Auto-Extreme

Jediný 100% automatizovaný výrobní proces v tomto odvětví

Všechny grafické karty ASUS se nyní vyrábí pomocí technologie Auto-Extreme – exkluzivního 100% automatizovaného výrobního procesu, který využitím prémiových materiálů stanovuje nový standard kvality. Technologie Auto-Extreme je zárukou konzistentní kvality grafických karet, vyššího výkonu a dlouhé životnosti. Tento nový výrobní proces je rovněž šetrný k životnímu prostředí, odstraňuje použití agresivních chemikálií a snižuje spotřebu energie o 50 %.

100% automatizace

Eliminace lidských chyb při výrobě

Stabilní přetaktování

Zásluhou odolných komponent

Náročné a přísné

Testování kvality

Využití špičkových inovací při navrhování komponent Hladká deska s tištěnými spoji bez ostrých výstupků Neměnná výroba

8+2fázová technologie Super Alloy Power II

Vyšší odolnost a účinnost

Inženýrům ze společnosti ASUS se podařilo zvýšit celkovou spolehlivost grafických karet tím, že do nich začlenili komponenty z prémiových slitin. Komponenty Super Alloy Power II se vyznačují výrazně vyšší efektivitou, nižšími energetickými ztrátami a chlazením, které ve srovnání s předchozím řešením nabízí až o polovinu nižší provozní teploty.


PŘIZPŮSOBENÝ HERNÍ STYL

RGB osvětlení Aura

Dokonalé spojení krásy a výkonu

Herní grafické karty ROG Strix nabízející RGB osvětlení Aura na krytu i na zadním panelu umožňují zobrazení milionů barev a šesti různých efektů tak, abyste si mohli přizpůsobit herní systém podle svých požadavků.

Světelné efekty Aura
 • Statický Vždy zapnuto
 • Pulzující Rozsvěcuje se a pohasíná
 • Blikající Bliká
 • Barevný cyklus Přechází mezi barvami duhy
 • Hudební efekt Pulzuje do rytmu hudby
 • Teplota grafického jádra Mění barvu podle zatížení grafického jádra

 • VÝBAVA PRO MIMOŘÁDNÝ HERNÍ ZÁŽITEK

  Porty HDMI podporující technologii VR

  Působivý zážitek z virtuální reality

  Herní grafické karty ROG Strix nabízejí dva porty HDMI, které umožňují připojit dvě zařízení pro zobrazení virtuální reality současně, abyste si mohli kdykoli vychutnat působivý zážitek z virtuální reality bez nutnosti výměny kabelů.


  Bezchybné hraní bez trhání obrazu

  Nejlepší kombinace pro mimořádně plynulé hraní

  Technologie NVIDIA G-SYNC™ synchronizuje obnovovací frekvenci herního monitoru ROG Swift s grafickým jádrem ve vašem počítači vybaveném grafickou kartou GeForce® GTX, což eliminuje trhání obrazu a minimalizuje zasekávání a zpožďování. S herními grafickými kartami ROG Strix a herními monitory ROG Swift se scény zobrazují okamžitě, objekty vypadají ostřeji a hry jsou maximálně plynulé. Výsledkem je úžasný vizuální zážitek a velká výhoda nad ostatními soupeři.


  HRAJTE SI PO SVÉM

  GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster

  Laďte až k naprosté spokojenosti

  Technologie GPU Tweak II přichází se zbrusu novým intuitivním uživatelským rozhraním, díky kterému je přetaktování jednodušší a vizuálně přehlednější než kdykoli předtím, ovšem zároveň si zachovává pokročilé možnosti, které ocení zkušení uživatelé zabývající se přetaktováním. Nová funkce Gaming Booster dokáže jediným kliknutím maximalizovat výkon systému tím, že ukončí nadbytečné procesy a automaticky využije všechny dostupné prostředky.

  Gaming Booster

  Navýšení výkonu jediným kliknutím

  Vizuální efekty: Zvyšte výkon systému deaktivací vizuálních efektů systému Windows.

  Systémové služby: Automatická či ruční deaktivace služeb a procesů systému Windows.

  Defragmentace paměti: Opětovné uspořádání a uvolnění systémové paměti bez nutnosti ukončovat jakékoli procesy.


  XSplit Gamecaster

  Okamžité streamování průběhu hry

  Ke kartě získáte také prémiovou verzi nástroje XSplit Gamecaster na 1 rok zdarma* v hodnotě 99 dolarů. Ten umožňuje prostřednictvím překryvné grafiky zobrazované přímo ve hře streamovat nebo nahrávat video s průběhem hry. Překryvná grafika rovněž zobrazuje takt grafického jádra, jeho teplotu a využití VRM a obsahuje ovládací prvky nástroje GPU Tweak II, takže si hráči mohou vybrat herní profil nebo zvýšit výkon jediným kliknutím.

  ROG Strix je nejnovějším přírůstkem do rodiny produktů Republic of Gamers. Strix označuje řadu speciálního herního vybavení určeného pro rebela, který se ukrývá v každém z nás. Vyznačuje se charakteristikami typickými pro produkty ROG – vysokým výkonem, inovativními technologiemi a špičkovou kvalitou – avšak zároveň si zachovává svůj vlastní sebevědomý a dynamický přístup. Tato nová vzrušující řada s odvážným designem a zářivými barvami vyjadřuje ducha nespoutaného individualismu a naplňuje každé hraní nezměrnou dávkou energie. Vybavení ROG Strix poskytuje hráčům rychlost a hbitost potřebnou k tomu, aby snadno ovládli bitevní pole. Právě se zrodila nová generace síly. Připojte se ke komunitě Republic of Gamers a poznejte výkonnou řadu ROG Strix.

  Grafické jádro

  NVIDIA® GeForce® GTX 1080

  GeForce® GTX – připraveno pro VR

  Poznejte výkon virtuální reality nové generace, nízkou latenci a plug-and-play kompatibilitu s předními sluchátky – to vše zásluhou technologií NVIDIA VRWorks™.

  Podpora technologie NVIDIA® G-SYNC

  Nejplynulejší a nejrychlejší hraní – synchronizace obnovovací frekvence monitoru s GPU eliminuje trhání obrazu a minimalizuje zasekávání a zpožďování.


  Podpora technologie NVIDIA® SLI

  Technologie pro více GPU zaručující extrémní výkon.


   

  Fotogalerie ASUS GeForce GTX 1080 STRIX-GTX1080-O8G-GAMING

  Poznámka výrobce:

  Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

  V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


  Parametry a specifikace:

  Fyzické charakteristiky

  Barva PCB: 
  černá
  Barva chladiče: 
  černá
  Barva ventilátorů: 
  černá
  Výška [mm]: 
  40
  Šířka [mm]: 
  134
  Délka [mm]: 
  298
  Podsvícení: 
  ano
  Backplate: 
  ano

  Chlazení

  Typ chlazení: 
  aktivní
  Velikost chladiče: 
  dvouslotový
  Počet ventilátorů: 
  3

  Jádro

  Výrobce grafického chipu: 
  NVIDIA
  Grafický čip: 
  NVIDIA GeForce GTX 1080
  Typ jádra: 
  GP104 Pascal
  Technologie výroby [nm]: 
  16
  Počet stream procesorů: 
  2560
  Počet texturovacích jednotek: 
  160
  Počet vykreslovacích jednotek: 
  64
  Frekvence grafického jádra [MHz]: 
  1759
  Max. frekvence grafického jádra [MHz]: 
  1936

  Napájení a spotřeba

  Požadavek na zdroj [W]: 
  500
  Přídavné napájení: 
  1x 6pin + 1x 8pin

  Paměť

  Typ paměti: 
  GDDR5X
  Velikost grafické paměti [GB]: 
  8
  Frekvence paměti [MHz]: 
  10000
  Šířka paměťové sběrnice [bitů]: 
  256

  Průvodce výběrem

  Nejvyšší třída: 
  ano

  Rozhraní

  DVI výstup: 
  ano
  Počet DVI výstupů: 
  1
  HDMI výstup: 
  ano
  HDMI verze: 
  2.0b
  Počet HDMI výstupů: 
  2
  DisplayPort výstup: 
  ano
  DisplayPort verze: 
  1.4
  Počet DisplayPort výstupů: 
  2
  Rozhraní: 
  PCI Express 3.0
  Rychlost sběrnice PCIE: 
  16

  Technologie

  VR ready: 
  ano
  DirectX: 
  12
  Vulkan: 
  ano
  Podpora OpenCL: 
  1.2
  Podpora OpenGL: 
  4.5
  Shader Model: 
  5.0
  NVIDIA SLI: 
  ano
  NVIDIA GeForce 3D Vision: 
  ano
  Stránky výrobce:
  Stránky o produktu:
   
   
   
   
   
   
   

  Zákaznické centrum pro Vás:

   
   
   

  Zařazení

   
   
   
   
   
   
   

  Zákaznické dotazy & odpovědi

   
   
  uz je expeduji
  honza1616, 7.7.2016 18:29:00

  na itage.cz ji uz dnes expeduji a ja ji chytl jeste za cenu 19500 se zdejsi cenou se muzou jit zahrabat ale mam takovej pocit ze ji vrzo vyradi z nabídky protoze ve vyhledávači ji uz nenajdu jen kdyz mam odkaz. takže kdo ma zajem koupit levněji tak rychle... http://www.itage.cz/zbozi/id-650876_ASUS_VGA_NVIDIA_STRIXGTX1080O8GGAMING_90YV09M0M0NM00

  Radim, 8.7.2016 3:39:00

  Vždyť ta cena je podobná a nemají ji taky skladem.. Tak co tady plácáš... Tahle cena půjde jistě o něco snížit a dostaneš se pod tvůj obchod...

  honza1616, 8.7.2016 10:00:00

  tak co se týká naskladnění asi bych ji taky nedával do prodeje pokud už všechny kusy jsou vyprodané/rezervované nebo nemám jistotu skladových zásob, než abych pak řešil problémy s uživateli kteří si to objednali a chtějí objednávku stornovat a cena, na to jsem upozorňoval T.S.Bohemii všechno ve screenu.... v pondělí pošlu vlastní recenze a možná i nějaké fotky;-) https://ctrlv.cz/shots/2016/07/08/0jJw.png

  Už ji mám :)
  Khimari, 24.6.2016 22:34:00

  Šlape jak parní stroj :-D Určitě běžte tady do týhle OC verze, vyplatí se, ale nyní asi až trochu klesne cena. Jinak super, výkon, teploty, design, super!

  Gi, 25.6.2016 16:34:00

  Civky nepiskaji? a otacky vent.na max si zkousel? jak to vypada...taky mam zajem o nejakou 1080 neref :)

  Khimari, 25.6.2016 20:24:00

  Neslyším nic, žádné pískání, oproti GTX 670 je to jak porovnávat turbodmychadlo a let motýlal. Tweak apky jsem ani neinstaloval, jen AURu na změnu barev podle teplot, podle GPU-Z se karta na jádře taktuje od +-200 MHz až do drsných 1996 MHz, větráky se vypínají pod 60°C, slyšet nejsou, teploty do 70°C a to mám mizerný airflow. Metro 2033 Redux vytáhne ve full HD (Maxed) při 0x SSAA až 148 FPS (i5 4570 bez OC), při 4x SSAA to dá 45 FPS (GTX 670 dalo asi 4-6 FPS). Hele, za mě dobrý :3

  Honza1616, 26.6.2016 0:46:00

  a kde jsi k ní přišel, žádnej obchod ji ještě nemá skladem pokud vím

  Khimari, 26.6.2016 17:34:00

  Sehnali mi ji tady, obchodníci z T.S.Bohemie.

  Honza1616, 26.6.2016 19:46:00

  jj koupili na eBay za 18000 z USA a tobě ji dali za 22? :D http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=gtx+1080+asus&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xgtx+1080+asus+rog.TRS0&_nkw=gtx+1080+asus+rog&_sacat=0 btw. proč jich nesehnali víc ?:D

  Khimari, 26.6.2016 21:18:00

  Nevím, zeptej se, uvidíš.

  , 27.6.2016 9:57:00

  Už jen to že ji sehnali je podle mě úspěch :)

  00, 3.7.2016 10:46:00

  Protekce je všude , chce se mi blejt!

  00, 3.7.2016 10:49:00

  Protekce je všude chce se mi tady z toho blejt!

  , 3.7.2016 13:45:00

  Vezměte si dvojitou dávku léků, zřejmě jste opomenul cyklus, to Vám pomůže, ať nezačněte vinu svalovat i na vládu a mimozemšťany.

  Honza1616, 3.7.2016 14:32:00

  samozřejmě že to byla protekce, jinak by jsme ji už měli i my ostatní bud všichni a nebo nikdo, ....druhá varianta je že tady někdo někomu leze do zadnice a má protekci a je zvýhodněn nad ostatními zákazníky kteří mají taky předobjednáno a třeba i déle než tady ten **** co ji dostal

  , 3.7.2016 16:54:00

  Kdyby jste alespoň na chvíli použil ten dutý meloun co máte na krku, došlo by Vám, že ten ***** ji měl až po 14 dnech. Vzhledem k tomu, že konkurence na konci měsíce pohnojila co mohla a že Česká Republika je pro výrobce karet zajímavá asi jako Kongo v Africe, došlo by vám, že zájem o karty zřejmě vzrostl n^4 a dostupnost bude doslova katastrofální. Jenže jste zapšklý závistivec a druhému nedopřejete ani kousek štěstí, kopete kolem sebe a socialisticky řvete prospěchář. Je mi Vás lito.

  00, 3.7.2016 18:14:00

  Vyliš si demente !

  , 3.7.2016 19:17:00

  Teď jste mi to nandal! Snad se cítíte lépe, Vy nebohý chudáčku :)

  00, 3.7.2016 20:01:00

  V y l i ž si b l b e č ku !

  , 4.7.2016 10:56:00

  A Vy se divíte, že nemáte kartu, když se chováte jako dvanáctiletý harant, Vy hulváte. Vám bych ji taky neprodal :D

  00, 4.7.2016 11:16:00

  Ale mě je 12 ty starej hňupe S postižením ! :D

  , 4.7.2016 16:02:00

  Vztekající se chudák co nemá peníze, kartu a jen obtěžuje a pomlouvá slušné lidi, jak typické, somráků křiklounů provokatérů a závistivců je vždycky všude plno :) A ještě se k tomu přiznají. Kartu by jste dávno měl, ale musíte si ji prvně objednat, víte, je tu na to takové tlačítko a pak také zaplatit, Vy chudinko závistivá :D No nic, jdu čekat až dorazí objednávka a Vy můžete dál hlasitě závidět a urážet, rád si Vaše výplody závistivé chudé mysli budu dál tiše číst. Krásný den.

  , 4.7.2016 16:48:00

  cituji "Kartu by jste dávno měl, ale musíte si ji prvně objednat, víte, je tu na to takové tlačítko a pak také zaplatit, " zajimavé, já mám taky předobjednáno a nic jsem nedostal :D a zajímavé je že ji nemá ani nikdo jiný a určitě nejsme jediní kdo ji má předobjednanou vám má přijít kdy že na ni čekáte ? po svátkách nebo kdy že si jste tak jist, to bude asi další protekce

  , 4.7.2016 17:10:00

  Nebojte, Vaše duševní nemoc je léčitelná, vezměte si opět dvojitou dávku, pro samé vymýšlení nesmyslů jste opět zapomenul a vynechal :)

  00, 5.7.2016 18:07:00

  Blbečku lituji te , víš hovno mám jí objednanou od začátku co jí sem dali a furt není a protekční šmejdi už jo , tak co je to tady za spravedlnost ? A o peníze opravdu nouzi nemám :D Jen mě štve jak to tady chodí a vůbec s takovým sociálním případem to tady nebudu řešit . Nazdar Kreténe .

  , 5.7.2016 20:29:00

  Zvažte zvýšení dávek na trvalo, případně se poraďte s Vaším psychiatrem o změně léčby, stávající kůra zdá se, nezabírá. Neuvažoval jste o hospitalizaci? Mezi celebritami je to velmi populární, budete IN. Popřemýšlejte o tom, pokud se to zhorší a začnou se Vám do toho plést i protekce od mimozemšťanů, mohlo by již skutečně být pozdě. Pozor ať Vás Vaše fantazie zcela nepohltí, mohl by jste být hrozbou i pro Vaše okolí. Nestyďte se požádat o pomoc, není na tom nic špatného, skutečně.

  Khimari, 2.7.2016 13:13:00

  Tak dneska jsem zaregistroval pískání cívek (omylem jsem zapomenul zapnout vsync), pískání se objevuje se až při 1300FPS a tón se zvyšuje až do 4000FPS, tam už je protivný, písklavý. Vzhledem k tomu, že všechno stejně pojede max do 500FPS, tam není slyšet vůbec nic. Za mě dobrý! :)

  Honza1616, 2.7.2016 16:04:00

  FPS? asi si pleteš s RPM. no každopádně by to aspoň pro mě mohl být zásadní problém když karta pojede NonStop v plné zátěži a ještě si ji sám přetaktuji aspoň o dalších 30%, ty teploty v nízkých otáčkách budou asi problém v takovém provozu

  Khimari, 2.7.2016 16:45:00

  Ty budeš asi z generace hlupáků "JÁ JSEM SUTERÉN!!!!", že? http://imgur.com/WStUqcv

  Honza1616, 2.7.2016 18:53:00

  co se vztekáš, v klidu, rupne ti cévka v mozku a budeš tahat nohu za sebou :D je vidět že každý mluvíme o něčem jiném, netušil jsem že potřebuješ tak výkoný komp aby ti hry jeli na 4000FPS, většině lidí stačí na kvalitní hraní 60-120 já zase mluvil o RPM jako otáčkách, pokud se zahřívají a pískají cívky tak to znamená že začíná topit i grafika a pokud topí grafika tak se rozjíždí větráky na plné otáčky a o tom jsem mluvil zase já https://ctrlv.cz/qGo1

  Khimari, 2.7.2016 19:44:00

  Nj, myslel jsi špatně, to se stává, Mr. Suterén :)

  Dostupnost
  Khimari, 11.6.2016 16:08:00

  Dobrý den, kartu jsem si objednal, kdy přibližně mohu očekávat dostupnost? Bude karet dostatek? Potřeboval bych kartu mít dostupnou do konce měsíce. Děkuji za případnou informaci. K

  houhopCZ, 21.6.2016 14:48:00

  Podle nejmenovaného obchodu jsem byl informován, že předpokládaný termín dodání je snad až v půlce července

  Khimari, 21.6.2016 15:44:00

  Už to tak vypadá, no, alespoň se do té doby mohu věnovat tomu na čem opravdu zaleží :) Trpělivost růže přináší.

   

  Přidat nové téma

   Jiný obrázek..

  povinná položka

   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   
   
   
   
   

  Záruka

   
   
   

   
   
   
   
   
   
  • Home Credit
  • Body/ks
   - bodová hodnota produktu v promoakci;
   sestava
   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
   
   
   
   
   

  Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
   

  Naposledy navštívené

   

   

   
      Kód Název produktu Vaše cena  

   
   
     Zákaznické centrum

  Informace a objednávky:

  585 157 488

  obchod@tsbohemia.cz

  Technická podpora:

  585 157 405

  podpora@tsbohemia.cz

  Provozní doba

  Po–So, 9.00–19.00
  Partneři:
   
   


  Košík

  0 položek za
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  WWWSERVER6

  54.80.115.140

  Splatky bez navyseni
  Vyprodej skladu