Asus EA-AC87
Objednací kód: 9601803 Part No.: 90IG01A0-BM9000 Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 36 měsíců Základní cena + RP: 3 221 Kč + 2 
 
 
Prodloužená záruka
3Doid  
 
 

Asus EA-AC87

 
 
 
 
bezdrátový dual-band AP/Bridge, 802.11ac/a/b/g/n, max. 1734Mb/s pro pásmo AC, 5x GLAN, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 PSK, WPS
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 3 899,- Kč 
Cena nyní: 3 899,- Kč 

3 222 Kč bez DPH

Splátky již od 195 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

2 899 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 099 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

649 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS EA-AC87 Multimediální most / přístupový bod typu Wireless-AC 1800 pracující v pásmu 5 GHz

 • Nejrychlejší přenos dat v pásmu 5 GHz na světě s hodnotou 1734 Mb/s zaručuje plynulé přehrávání 4K videí a nerušené hraní her na počítači nebo konzolích Xbox One či PlayStation®4.
 • Konfigurace antén 4×4 s technologií MIMO a funkcí AiRadar pro univerzální přizpůsobení vyzařovacího diagramu zajišťuje bezkonkurenční výkon všech připojených zařízení a nabízí pokrytí bezdrátovým signálem na ploše až 465 m2.1
 • Režim multimediálního mostu umožňuje připojení jakéhokoli kabelového zařízení k bezdrátové síti.
 • Režim přístupového bodu přeměňuje staré routery na moderní Wi-Fi zařízení využívající pásmo 5 GHz.
 • Indikátory kvality signálu v pásmu 5 GHz.

Rozšiřte vaše kabelová zařízení o nejrychlejší Wi-Fi připojení

Společnost ASUS s hrdostí představuje EA-AC87, první zařízení 2 v 1 (multimediální most a přístupový bod) typu Wireless-AC1800 na světě s konfigurací antén 4×4, které nabízí neuvěřitelnou rychlost přenosu dat 1734 Mb/s, jež je vyšší než v případě kabelového připojení, lepší pokrytí signálem prostřednictvím konfigurace antén 4×4 (4 antény pro příjem a 4 antény pro odesílání dat) a nejnovější technologii MU-MIMO1 zajišťující vysoký výkon všech připojených zařízení – to vše v jednom perfektně navrženém zařízení. EA-AC87 představuje nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak zvýšit výkon vaší stávající bezdrátové sítě a přeměnit vaše ethernetová zařízení na bezdrátová!

Převratný bezdrátový výkon
1734 Mb/s v pásmu 5 GHz!

EA-AC87 je nejrychlejší zařízení na světě, které spojuje funkce multimediálního mostu a přístupového bodu. Nabízí rychlost až 1734 Mb/s v pásmu 5 GHz2, což je o 33 % více než u zařízení s konfigurací antén 3×3 a rychlostí 1300 Mb/s. Přelomová technologie budoucnosti MIMO pro několik uživatelů (MU-MIMO) znamená, že se v režimu přístupového bodu může zařízení EA-AC87 připojit k několika kompatibilním klientům současně s využitím maximálních rychlostí jednotlivých zařízení – na rozdíl od standardní technologie MIMO pro jednoho uživatele, u které musí jednotlivá zařízení sdílet dostupnou šířku pásma. To znamená, že čím více zařízení je k zařízení EA-AC87 připojeno, tím se jeho výkon v podstatě zvyšuje a zaručuje všem uživatelům nejrychlejší možné připojení k internetu1.

Bezkonkurenční pokrytí signálem
Konfigurace antén 4×4 s funkcí AiRadar umožňuje eliminovat „hluchá místa“

EA-AC87 se čtyřmi výkonnými anténami pro příjem dat a čtyřmi anténami pro odesílání dat (4×4) nabízí v režimu přístupového bodu pokrytí bezdrátovým signálem na ploše až 465 m2, takže je ideální pro použití ve velkých domech nebo vícepodlažních budovách3. Kromě toho funkce ASUS AiRadar inteligentně zvyšuje výkon bezdrátového signálu pomocí technologie pro univerzální přizpůsobení vyzařovacího diagramu u standardu 802.11ac, účinného zesílení a jedinečné funkce pro jemné doladění ASUS RF. Testování prokázalo, že zařízení EA-AC87 vám umožní při svém plném využití plynule streamovat dvě 4K videa.

Režim multimediálního mostu
Vyšší rychlost oproti kabelovému připojení – pro jakékoli zařízení

EA-AC87 je kompatibilní s jakýmkoli zařízením podporujícím ethernetové připojení, včetně chytrých televizorů, multimediálních přehrávačů a počítačů. Při spárování zařízení EA-AC87 s routerem RT-AC87U lze dosáhnout vyšších rychlostí bezdrátového přenosu než v případě kabelového připojení – a to bez použití nevzhledných kabelů a s možností dosažení maximálního výkonu všech připojených zařízení díky technologii MU-MIMO, která bude již brzy k dispozici. K většímu pohodlí také přispívá funkce WPS (Wi-Fi Protected Setup), jež umožňuje snadno a bezpečně připojit bezdrátová zařízení pouhým stisknutím tlačítka.

Režim přístupového bodu
Využívejte ve své bezdrátové síti nejvyšších rychlostí v pásmu 5 GHz

Se zařízením EA-AC87 lze rozšířit jednopásmový router (2,4 GHz) o rychlou a stabilní síť pracující v pásmu 5 GHz, která nabízí rychlost až 1734 Mb/s umožňující plynulé hraní online her, streamování 4K videí a rychlejší stahování. V případě existující sítě využívající pásmo 5 GHz přidá zařízení EA-AC87 další síť podporující pásmo 5 GHz, takže můžete připojit ještě více zařízení a provádět ještě efektivnější bezdrátový multitasking!

Indikátory kvality signálu
Najděte místo s nejlepším příjmem Wi-Fi signálu snadno a rychle

V režimu multimediálního mostu LED indikátory na přední straně zařízení EA-AC87 přehledně znázorňují kvalitu signálu v pásmu 5 GHz, takže můžete upravit polohu routeru nebo zařízení EA-AC87 tak, abyste dosáhli nejlepšího příjmu Wi-Fi signálu.

1Rychlost rozhraní USB 3.0 byla testována na zařízeních kompatibilních s USB 3.0 pouze pro teoretické využití. Nastavení produktu a systému může ovlivnit výkon USB 3.0.

2Skutečný výkon se může lišit v závislosti na podmínkách sítě a provozním prostředí.

3Čas potřebný k nastavení byl testován a ověřen společností ASUS. Skutečná doba se může lišit v závislosti na vašem poskytovateli internetového připojení, typu připojení, lokalitě a dalších faktorech.

 

Fotogalerie Asus EA-AC87

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Typ antény: 
Fixní
Počet antén: 
4
Výška [mm]: 
40
Šířka [mm]: 
160
Hloubka [mm]: 
160
Hmotnost [g]: 
480

Módy zařízení

AP (přístupový bod): 
ano
Bridge: 
ano
Repeater (opakovač): 
ano

Připojení k síti

Wi-Fi: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano
Pracovní frekvence [GHz]: 
5
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Rychlost přenosu [Mb/s]: 
1734

Rozhraní

RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­