Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS DSL-N17U

BONUS! Zdarma HellSpy.cz voucher pro stahování 14GB dat!
 
 
 
 
VDSL/ADSL 2/2+ router/gateway, 4x Ethernet porty 10/100/1000 Mb/s, VPN, NAT Firewall, Wi-Fi komunikace 802.11n, až 300Mbps, 2x interní antény, možnost vypnutí Wi-Fi části tlačítkem, Annex B
 
Objednací kód9601750
Part No.

DSL-N17U

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 3 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 

Stahujte až 14GB dat z www.hellspy.cz bez čekání!!

 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

1 249 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

749 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS DSL-N17U

Modemový router DSL-N17U Wireless-N300 Gigabit ADSL/VDSL

 • Bezdrátový router a DSL modem v jednom s porty pro připojení Ethernetu i DSL (WAN)
 • Kompatibilní s ADSL2/2+, ADSL, VDSL2 a službami využívajícími optické i klasické kabely – nebudete muset v blízké době znovu investovat do nových vylepšení.
 • Porty Gigabit Ethernet pro rychlejší a spolehlivější internet.
 • Dva multifunkční porty USB podporující sdílení souborů a tiskáren a streamování médií.
 • S aplikací ASUS AiCloud budete moci synchronizovat, sdílet a využívat data v domácí síti prostřednictvím jakéhokoli PC nebo zařízení se systémem Android či iOS s přístupem k internetu.

Bezdrátový modemový router ASUS DSL-N17U ADSL/VDSL je stylový, skutečně multifunkční a navíc nabízí spolehlivý výkon. Dokáže se připojit k internetu přes rozhraní Ethernet nebo DSL WAN (Wide Area Network), takže funguje jako modemový router nebo samostatný bezdrátový router. Kompatibilní s ADSL2/2+, ADSL, VDSL2 a službami využívajícími optické i klasické kabely.

DSL-N17U využívá výkonnou hardwarovou akceleraci NAT a integrované rozhraní pro gigabitový Ethernet. Budete tak moci naplno využívat gigabitové internetové připojení s propustností mezi WAN a LAN více než 900 Mb/s.

DSL-N17U je vybaven dvěma porty USB 2.0, které umožňují sdílet na síti tiskárny či skenery nebo připojit externí pevný disk a využívat vysokorychlostní úložiště NAS (Network Attached Storage).

Díky intuitivnímu grafickému uživatelskému rozhraní routeru DSL-N17U s názvem ASUSWRT budete mít téměř neomezenou kontrolu nad optimalizací sítě. Nastavení během 30 sekund a snadná správa provozu zaručují, že i naprostí síťoví nováčci budou moci naplno využívat komplexních funkcí. Zkušení uživatelé si zamilují nástroj Download Master, podporu technologie IPv6, několika bezdrátových SSID a zabezpečený přístup k VPN.

Dva porty WAN pro DSL a Ethernet, dvojnásobná možnost volby

DSL-N17U má dva porty WAN (Wide Area Network), díky kterým jej můžete použít jako samostatný router nebo DSL modemový router. Mezi režimy můžete kdykoli dle potřeby přepínat. Ušetříte tak pořizovací náklady i náklady na energie, protože nebudete muset kupovat a používat další samostatné zařízení. Provedení se dvěma porty WAN vám nabízí naprostou flexibilitu, ať už se rozhodnete vytvořit základní domácí síť nebo kompletní bezdrátovou síť.

Dva procesory jsou zárukou rychlého a stabilního připojení

DSL-N17U využívá dva procesory, a poskytuje proto nejen vysoký výkon, ale také vynikající flexibilitu. Každý z dvojice procesorů je vyhrazen pro jeden typ připojení – kabelové a bezdrátové. Díky rozdělení kabelového VDSL/ADSL a bezdrátového připojení k síti do dvou výpočetních modulů s vlastním vyhrazeným procesorem dosahuje router DSL-N17U u obou typů připojení maximálního výkonu bez kompromisů.

Větší stabilita a dosah signálu

Funkce ASUS AiRadar inteligentně zvyšuje výkon bezdrátového signálu pomocí technologie pro přizpůsobení vyzařovacího diagramu a jedinečné funkce pro jemné doladění ASUS RF fine-tuning. Výsledkem je širší pokrytí, dynamické zvýšení rychlosti datových přenosů a lepší stabilita.

Gigabitový internet s hardwarovým NAT

DSL-N17U je vybaven výkonným hardwarovým modulem pro akceleraci NAT a integrovaným gigabitovým Ethernetem. Díky tomu budete moci využívat plný gigabitový výkon. Propustnost mezi WAN a LAN činí více než 900 Mb/s, což je 4,5× více než u tradičních gigabitových routerů se softwarovým NAT. Riziko zpomalení vysokorychlostního připojení k internetu je tak prakticky nulové.

Přidejte do své sítě externí úložiště, tiskárny a další zařízení

Proměňte svůj router DSL-N17U v multimediální centrum pro ostatní zařízení. S dvojicí integrovaných portů USB můžete připojit externí úložiště, tiskárny, skenery a mnoho dalších zařízení s rozhraním USB a sdílet je s ostatními počítači připojenými do sítě. Jakmile jsou zařízení připojena, můžete k nim přistupovat snáze než kdykoli předtím.

Dokonalá kontrola a optimalizace s rozhraním DSL-ASUSWRT

V intuitivním uživatelském rozhraní DSL-ASUSWRT najdete na jednom místě všechny aplikace potřebné k nastavení, monitorování a správě sítě. Zbrusu nové rozhraní vám umožní spravovat všechny adaptéry a nastavení prostřednictvím jediného grafického panelu. Rovněž aktualizace lze provádět jediným kliknutím. Vyzkoušejte si rozhraní ASUSWRT

ASUS AiCloud – Váš svět vždy po ruce

Díky službě ASUS AiCloud budete mít svá data vždy po ruce – stačí jen přístup k internetovému připojení. Propojuje vaši domácí síť s on-line úložištěm WebStorage, k němuž získáte přístup přes mobilní aplikaci AiCloud ve smartphonu s operačním systémem iOS nebo Android nebo prostřednictvím přizpůsobené adresy URL ve webovém prohlížeči. Další informace

Stahujte a streamujte odkudkoli

Díky aplikaci Download Master a vylepšenému multimediálnímu serveru můžete na kompatibilních zařízeních, jako jsou například PC, tablety, konzole PS4, Xbox nebo chytré TV, stahovat a streamovat multimediální soubory ze zařízení připojených k routeru přes USB. Download Master dokáže stahovat soubory, i když je počítač vypnutý. Stahované soubory navíc můžete spravovat a monitorovat na dálku.

Lepší on-line multitasking s až 300 000 datovými relacemi

Výkonný on-line multitasking podporující až 300 000 souběžných datových relací poskytuje v porovnání s běžnými routery 20násobnou kapacitu. Ani při vysokém zatížení tak nezaznamenáte sebemenší zpomalení. Současně můžete stahovat několik různých souborů, takže provoz bude plynulejší. Více datových relací se projeví rychlejším streamováním ve vysokém rozlišení bez potřeby vyrovnávací paměti, plynulým on-line hraním i při stahování souborů, takže zvládnete více, aniž byste museli zbytečně čekat.

Podpora VPN serveru a VPN klienta

Router DSL-N17U nabízí jednoduché nastavení VPN serveru a VPN klienta pro zabezpečený a soukromý přístup k domácí síti nebo k internetu. Server VPN s podporou protokolu PPTP lze snadno nastavit, aniž by bylo potřeba používat placené služby VPN nebo samostatný VPN server. Router DSL-N17U rovněž dokáže proměnit zařízení připojená k síti na VPN klienty, a to prostřednictvím protokolů PPTP a L2TP bez nutnosti instalovat další VPN software.

 

Fotogalerie ASUS DSL-N17U

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Funkce

Multimediálni server: 
ano
Podpora IPv6: 
ano
VPN: 
ano
Download klient: 
ano
File server: 
ano
Print server: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Typ antény: 
Vestavěná
Výška [mm]: 
66
Šířka [mm]: 
205
Hloubka [mm]: 
147

Mobilní připojení

3G: 
ano
4G: 
ano

Módy zařízení

Router: 
ano

Připojení k síti

ADSL: 
ano
ADSL 2: 
ano
ADSL 2+: 
ano
VDSL 2: 
ano
Wi-Fi: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Pracovní frekvence [GHz]: 
2,4
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Rychlost přenosu [Mb/s]: 
300

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
2
RJ-11 port: 
ano
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
4
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
O2 - TV multi jede! -> NASTAVENÍ
Hill, 17.1.2017 12:50:00

TV multi jsem nerozjel na nejnovějším firmwaru! U mě funguju na firmwaru 1.1.1.2. lze stáhnout ze stránek Asusu (https://www.asus.com/Networking/DSLN17U/HelpDesk_Download/) a ručně nahrát přes webové rozhraní modemu SPRÁVA -> Aktualizace firmware. Funguje i downgrade jako v mém případě. Přikládám odkazy na screenshoty jak modem nastavavit. PPP: O2 Heslo: O2 http://www.jpeg.cz/images/2017/01/17/5szjy.png http://www.jpeg.cz/images/2017/01/17/nkSjX.png http://www.jpeg.cz/images/2017/01/17/sBCHq.png http://www.jpeg.cz/images/2017/01/17/pTkL9.png Jinak se modem jeví velice solidně. Oproti strašnému COMTREND VR-3026e V2 ve všem zlepšení a zrychlení. I procházení programu v O2TV jede daleko svižněji. Pokrytí Wifi signálem minimálně o 25% lepší. Doporučuju

Asus DSL-17U
George, 10.7.2015 13:53:00

Protože příspěvek byl smazán, vkládám znovu! V popisu k Asusu DSL-17U máte - podporu technologie IPv6. Ve skutečnosti to je ale pouze IPv6 tuneling - 6rd - for IPv6 Rapid Deployment on IPv4 Infrastructure. Beru to jako uvádění v omyl a nejspíše budu vracet.

BobTheBuilder, 20.9.2016 14:55:00

Ta podpora tam je, ale nedodělaná (bez GUI) a s chybami, ta největší a zásadní je, že radvd hledá konfigurační soubor na neexistujícím místě /usr/local/etc. Když se spustí ručně "radvd -C /etc/radvd.conf &", tak IPv6 začne fungovat. Podobně je tam chyba v openvpn, je potřeba napřed ručně vytvořit adresář /etc/openvpn a pak teprve začne fungovat. Obojí se týká aktuálního firmware 1.1.1.2 z 9.5.2016 Obojí je trochu hloupé, ale vracet nebudu - VDSL jede nepřetržitě už 6. den, zatímco předchozí Comtrend do 2 dnů ztuhl a musel se restartovat ručně, Zyxel na tom byl líp - ten se restartoval většinou sám. Hardware routeru je solidní a pro VDSL moc alternativ není (pokud nechci jít do ceny přes 4 tisíce). Jen doufám, že Asus ten firmware dodělá, aby to šlo bez ručních zásahů přes ssh.

BobTheBuilder, 14.12.2016 12:36:00

Doplním aktuální stav: firmware 1.1.2.2_17 z 22.11.2016 hodně spravil, IPv6 docela funguje v režimu stateless. V režimu statefull (DHCPv6) si nějak neukládají přidělené adresy nebo něco, to ale v domácí síti sotva bude problém.

A k čemu je to dobrý?
Karel, 5.9.2016 20:23:00

Potřeboval bych to napsat jako pro debily prosím

Asusu DSL-17U
George, 10.7.2015 13:32:00

V popisu k Asusu DSL-17U máte - podporu technologie IPv6. Ve skutečnosti to je ale pouze IPv6 tuneling - 6rd - for IPv6 Rapid Deployment on IPv4 Infrastructure. Beru to jako uvádění v omyl a nejspíše budu vracet.

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

54.198.122.70

Splatky bez navyseni
kupony