ASUS DSL-AC68VG

BONUS! Rondo los do hry s možností výhry věcných hodnotných cen.
 
ASUS DSL-AC68VG
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 10 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
VDSL 2 / ADSL 2/2+ Wi-Fi router/gateway, 4x Ethernet 10/100/1000 Mb/s auto MDI/MDIX, 1x USB 3.0, Firewall (SPI, DoS), Wi-Fi komunikace 802.11 ac/a/b/g/n 2300 Mbps, WEP, WPA, WPA2, WPS, Annex B
Objednací kód8990150
Part No.

90IG04L0-BM3G10

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 4 874 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 6 385,- Kč 
Cena nyní: 5 899,- Kč 

4 875 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rondo los do hry s možností výhry výhry věcných hodnotných cen. Více info na www.rondo.cz/asus

Dárek v hodnotě:  100,- Kč
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

2 399 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 199 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

849 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

547 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

DSL-AC68VG Dvoupásmový Gigabit ADSL/VDSL VoIP modem Router s technologií MU-MIMO

   Budoucí kompatibilita DSL zaručena – Podpora ADSL, ADSL 2/2+, VDSL2 a nejnovější Vplus 35b širokopásmové připojení.
   Ultra rychlé Wi-Fi – 5G AC1625 W-Fi rychlosti navýšené díky technologii NitroQAM™, která zajišťuje plynulé připojení pro celou domácnost i při tom nejvyšším zatížení.
   Technologie MU-MIMO pro plnou rychlost všech zařízení – Revoluční technologie propojuje více kompatibilních klientů pomocí rozhraní MU-MIMO s maximální rychlostí každého zařízení současně.
   Optimalizované pokrytí pomocí AiRadar Beamforming – Signál WiFi je zaměřen na připojená zařízení k zajištění stabilního připojení.
   Bezpečnost na podnikové úrovni – AiProtection poháněná Trend Micro™ blokuje a odstraňuje všechny hrozby internetu pro všechna připojená zařízení.
   Všestranná telefonie – Připojte analogové telefony, faxové přístroje, bezdrátové telefony DECT a IP telefony, abyste vytvořili kompletní telefonní systém VoIP.

Ultra rychlá Wi-Fi s NitroQAM™
Pokud zrovna živě streamujete v rozlišení 4K UHD, zpoždění a načítání vyrovnávací paměti nepřichází v úvahu. Technologie NitroQAM™ (1024-QAM) proto poskytuje adekvátní 5GHz rychlosti až 1625Mb/s, čímž poskytuje DSL-AC68VG kombinovanou rychlost 2250Mb/s. Takže všichni ve vaší síti si mohou plně užívat plynulé streamování a on-line hraní s nízkou latencí!


Absolutní flexibilita s připojeními DSL, Ethernet nebo 3G / 4G LTE Internet
DSL-AC68VG má několik způsobů připojení k internetu: DSL, Ethernet nebo 3G/4G LTE. DSL-AC68VG můžete použít jako router DSL modemu Wi-Fi nebo samostatný Wi-Fi router podle vašich potřeb. Zařízení dokáže okamžitě přepnout mezi propojkami, pokud jedno připojení selže (a opět se přepne zpět jakmile je připojení opět funkční). Je proto ideální pro spolehlivé a stabilní připojení k internetu.

Vícenásobná kapacita WiFi s revoluční technologií MU-MIMO
Technologie MU-MIMO poskytuje každému kompatibilnímu zařízení vlastní připojení WiFi v plné rychlosti, takže lze připojit více zařízení najednou bez zpomalení sítě. DSL-AC68VG lze dokonce připojit až ke třem klientům kompatibilním s rozhraním MU-MIMO současně a využít tak jejich maximální možnou rychlost. Liší se tím od standardní MIMO pro jednoho uživatele, kde jednotlivé přístroje musí čekat na sekvenční přenosy.

Kompletní systém VoIP
DSL-AC68VG má pokročilé funkce VoIP, které umožňují jeho použití jako kompletní domácí internetový telefonní systém. Uživatelé mohou zaregistrovat DSL-AC68VG s až 10 VoIP účty kompatibilními se SIP a připojit standardní analogové telefony nebo faxy na dva standardní telefonní porty RJ-11. Až pět bezdrátových telefonů DECT lze také připojit k vestavěné základní stanici DECT. Může být připojen libovolný telefon DECT kompatibilní s GAP a DSL-AC68VG samozřejmě také podporuje standard šetřící energii Eco-DECT.  DSL-AC68VG je schopen zpracovat až 5 simultánních hlasových hovorů a je zde také integrovaný hardwarový záznamník.

AiRadar – Podpora TX Beamforming
Díky kombinaci technologie AiRadar Beamforming, zesílení vysokého výkonu a exkluzivnímu jemnému doladění ASUS RF přináší DSL-AC68VG rozšířené pokrytí, zvýšené dynamické rychlosti přenosu dat a vylepšenou stabilitu.

AiProtection - Ochrana pro vaše digitální pískoviště
DSL-AC68VG má v sobě integrovaný ASUS AiProtection, síťový zabezpečovací systém podnikové úrovně, který je poháněný Trend Micro™ Smart Home Network. S funkcí AiProtection jsou všechna připojená zařízení chráněna, i když nemají vlastní antivirovou funkci — například zařízení IoT. Aplikace AiProtection zablokuje běžné útoky na internetu dříve, než se dostanou do sítě. Pokud je v síti detekováno infikované zařízení, systém AiProtection jej okamžitě zablokuje, aby zabránil odesílání osobních informací škodlivým serverům.

Synchronizujte. Sdílejte. Streamujte. Svět dle vašich potřeb.
ASUS AiCloud vás udrží ve spojení s vašimi daty kdekoli a kdykoli jste připojení k internetu. Spojuje vaši domovskou síť a online webové úložiště* a umožňuje přístup prostřednictvím mobilní aplikace AiCloud na vašem iOSu nebo smartphonu Android nebo prostřednictvím personalizované adresy URL ve webovém prohlížeči. Zároveň nová funkce Synchronizace routeru umožňuje synchronizovat vaše zařízení se zařízeními pro ukládání dat připojenými k jiným kompatibilním routerům ASUS — je to stejně jednoduché, jako při výběru složky synchronizace. Sdílení s přáteli a rodinou je nyní snazší než kdykoliv předtím!

Nastavení ve 3 krocích, z vašeho tabletu, Smartphonu nebo počítače
Nastavte router ASUS ve třech jednoduchých krocích pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní a začněte surfovat po internetu v rekordním čase. Se sadou DSL-AC68VG je nastavení velmi snadné. Jednoduše připojte síťové napájení i konektor routeru a otevřete prohlížeč na zařízení s podporou Wi-Fi, jako je notebook nebo tablet. Otevře se vám stránka nastavení s výzvou k zadání ID/hesla od vašeho poskytovatele internetu, a je to! Nastavení sítě je snadnější než kdy jindy.


 

Fotogalerie ASUS DSL-AC68VG

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Funkce

Podpora IPv6: 
ano

Fyzické charakteristiky

Použití: 
vnitřní
Barva: 
černá
Typ antény: 
Fixní
Počet antén: 
4
Výška [mm]: 
49
Šířka [mm]: 
289
Hloubka [mm]: 
167
Hmotnost [g]: 
984,5

Mobilní připojení

3G: 
ano
LTE: 
ano
4G: 
ano

Módy zařízení

Router: 
ano

Připojení k síti

ADSL: 
ano
ADSL 2: 
ano
ADSL 2+: 
ano
VDSL 2: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano
Pracovní frekvence [GHz]: 
2,4, 5
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Rychlost přenosu [Mb/s]: 
2300

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
1
RJ-11 port: 
ano
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
5
Počet portů RJ-45 (WAN): 
1
Rozhraní: 
RJ45
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Související dokumenty

 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Narozeniny
Nakupy Onadnes
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše