ASUS DSL-AC51
 • ASUS DSL-AC51
Objednací kód: 8989366 Part No.: 90IG0471-BO3100 Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 36 měsíců Základní cena + RP: 1 403 Kč + 2 
 
 
Prodloužená záruka
služba výměna dárku
 
 
 

ASUS DSL-AC51

BONUS! Rondo los do hry s možností výhry věcných hodnotných cen.
 
 
 
 
VDSL/ADSL 2/2+ router/gateway, 2x Ethernet porty 10/100 Mb/s, VPN, NAT Firewall, Wi-Fi komunikace 802.11ac, až 300+433Mbps, 3x neodnímatelné antény, Annex B
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 1 750,- Kč 
Cena nyní: 1 699,- Kč 

1 404 Kč bez DPH

Splátky již od 85 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dárek

Rondo los do hry s možností výhry výhry věcných hodnotných cen. Více info na www.rondo.cz/asus

Dárek v hodnotě:  100,- Kč
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

2 399 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

849 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

549 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:


ASUS DSL-AC51 - AC750 dvoupásmový ADSL/VDSL Wi-Fi modem router s rodičovským zámkem

 • Design 2-v-1
 • Duální porty WAN pro dvě různá využití – Wi-Fi router a DSL modem
 • Skvělá kompatibilita
 • Kompatibilita s ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, optickým a kabelovým připojením
 • Intuitivní aplikace ASUS Router
 • Spravujte svou síť kdekoli, aniž byste museli mít svůj počítač zapnutý
 • Rodičovský zámek
 • Sledujte a filtrujte internetové aktivity pro celou vaši rodinu
 • Podpora VPN
 • Vzdálený přístup k domácí síti prostřednictvím šifrovaného a soukromého připojení


 • Rychlost 802.11ac s dokonalou flexibilitou
  ASUS DSL-AC51 je ADSL/VDSL 802.11ac Wi-Fi modem router s kombinovanými dvoupásmovými datovými rychlostmi až do 733Mb/s. V pásmu 5 GHz poskytuje 802.11ac bezdrátové přenosové rychlosti 433 Mb/s a pásmo 2,4 GHz 802.11n podporuje 300Mb/s. Díky kompatibilitě s ADSL2 / 2 +, ADSL, VDSL2 a kabelovým připojením je zaručena dlouhodobá kompatibilita při zachování špičkových parametrů i do budoucnosti.
  ASUS AiRadar zvyšuje stabilitu Wi-Fi a dramaticky zlepšuje pokrytí. Srozumitelné a jednoduché grafické uživatelské rozhraní ASUSWRT vám umožní naplno využít veškerou sílu DSL-AC51 a poskytne vám robustní nástroje pro ovládání a optimalizaci sítě. 30ti sekundová instalace a snadná správa provozu znamená, že i nováčci mohou využívat všechny sofistikované funkce, zatímco ostřílení uživatelé si budou vychutnávat podporu protokolu IPv6, více bezdrátových SSID a šifrovaný přístup VPN.

  Jedno zařízení, dvě funkce
  Díky možnosti volby mezi připojením DSL nebo Ethernet WAN lze DSL-AC51 použít jako modem DSL a bezdrátový router nebo jako samostatný bezdrátový router. Můžete si zvolit režim, který vyhovuje vašim potřebám a ušetřit energii a počet vašich přístrojů tím, že nahradíte dvě samostatná zařízení jediným s vysokým výkonem. Ať už jde o základní domácí nastavení nebo pokročilou bezdrátovou síť, DSL-AC51 má veškerou flexibilitu, kterou potřebujete. Můžete také nechat dva režimy pracovat současně a spravovat je pomocí funkce ASUSWRT Dual WAN.

  DSL-AC51 podporuje všechny běžné typy připojení DSL včetně ADSL2, ADSL2+, ADSL a VDSL2. Díky možnosti připojení Ethernet WAN může být také bez problémů použit dohromady s jakýmkoliv modemem s připojením k síti Ethernet. Je ideální pro ty, kteří chtějí v budoucnu upgradovat své IPS (systémy pro detekci a prevenci průniku).

  Zvýšený rozsah signálu a vyšší stabilita
  ASUS AiRadar inteligentně vylepšuje bezdrátová připojení pomocí exkluzivní aplikace RF ASUS. Zajišťuje rozšířené pokrytí, zvyšuje dynamické datové rychlosti a zvyšuje stabilitu.

  Snadné nastavení ve třech krocích pomocí vašeho mobilního zařízení nebo PC
  Pomocí mobilního zařízení nebo počítače jednoduše nastavte směrovač ASUS za necelých 30 sekund* a to pouze ve 3 jednoduchých krocích. Jednoduše připojte kabely k routeru, otevřete webový prohlížeč a postupujte podle pokynů průvodce, abyste se dostali na internet během několika okamžiků.

  Aplikace ASUS Router - ovládání vaší sítě odkudkoliv
  Ve dnešním světě mobilních technologií je kontrola nad vaší sítí prostřednictvím aplikace důležitější než kdy jindy. Nová aplikace ASUS Router je postavena tak aby byla intuitivní a zároveň robustní, což vám umožní nastavit router, spravovat síťový provoz, diagnostikovat problémy s připojením a dokonce i aktualizovat firmware, a to bez nutnosti spouštět počítač.

  Samostatná Wi-Fi pro vaše návštěvy
  Podělte se o své internetové připojení s vašimi hosty, aniž byste museli sdílet své osobní heslo nebo síťové zdroje. ASUS Guest Network podporuje až šest samostatných sítí pro hosty, z nichž každá má vlastní uživatelské omezení a heslo. Hosté nemají přístup k vaší primární síti nebo jiným připojeným zařízením.

  VPN server a klient pro vzdálený šifrovaný přístup k síti
  Pomocí virtuální privátní sítě (VPN) a VPN klienta můžete přistupovat k vaší domácí síti vzdáleně nebo surfovat po internetu pomocí šifrování, bez nutnosti placených služeb VPN nebo vyhrazeného VPN serveru.


   

  Fotogalerie ASUS DSL-AC51

  Poznámka výrobce:

  Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

  V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


  Parametry a specifikace:

  Funkce

  QoS (Quality of Service): 
  ano
  VPN: 
  ano

  Fyzické charakteristiky

  Barva: 
  černá
  Počet antén: 
  3
  Výška [mm]: 
  200
  Šířka [mm]: 
  27
  Hloubka [mm]: 
  175
  Hmotnost [g]: 
  440

  Módy zařízení

  Router: 
  ano

  Připojení k síti

  ADSL 2: 
  ano
  ADSL 2+: 
  ano
  VDSL 2: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
  ano

  Rozhraní

  RJ-11 port: 
  ano
  RJ-45 port: 
  ano
  Počet portů RJ-45: 
  2
  Počet portů RJ-45 (WAN): 
  1
  Stránky výrobce:
  Stránky o produktu:
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Související dokumenty

   
   
   

  Zákaznické dotazy & odpovědi

   
   

  Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

   

  Přidat nové téma

   Jiný obrázek..

  povinná položka

   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   
   
   
   
   

  Záruka

   
   
   

   
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
  Black Friday
  Black Friday
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše