Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

ASUS Blue Cave

BONUS! Zdarma HellSpy.cz voucher pro stahování 14GB dat! MESH router
 
ASUS Blue Cave
 
 
Prodloužená záruka
-20%
 
 
Splátková kalkulačka již od 9 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
bezdrátový dual-band MESH router, 802.11ac/a/b/g/n, max. 600 + 800 + 1734Mb/s pro pásmo AC, 1x WAN, 4x GLAN, 1x USB 3.0, 4x anténa, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2 PSK/Enterprise, WPS, DoS, SPI NAT firewall, QoS, WMM (Wireless Multi-Media)
Objednací kód8988724
Part No.

90IG03W1-BM3000

Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 4 378 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 6 599,- Kč 
Cena nyní: 5 299,- Kč 

4 379 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stahujte až 14GB dat z www.hellspy.cz bez čekání!! zákazník získá kód na email po 14 dnech

Bonus v hodnotě:  99,- Kč
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

2 599 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

1 199 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

599 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

ASUS Blue CaveAC2600 dvoupásmový WiFi router pro chytrou domácnost, s aplikací AiProtection pro zabezpečení vaší sítě, kompatibilní s Amazon Alexa a IFTTT
 • Vysoce výkonná WiFi, elegantní design — Souběžná dvoupásmová AC2600 WiFi pro plynulý streaming. Díky svému okouzlujícímu designu se hodí do jakékoliv domácnosti.
 • Technologie Intel® WiFi — Je schopna uspokojit souběžné požadavky více připojených zařízení ve vaší domácnosti.
 • Komplexní zabezpečení sítě pro rodinu — Blue Cave chrání všechna připojená zařízení před kybernetickými hrozbami a pokročilé možnosti rodičovského zámku chrání vaše děti před nevhodným obsahem.
 • Smart Home Ready — Vytvořte inteligentní automatizované úkony s IFTTT a ovládejte Blue Cave prostřednictvím Amazon Alexa.
 • Snadná kontrola nad vaší sítí i bez přístupu k PC — Používejte svůj smartphone nebo tablet jako centrum pro síťovou správu s upozorněním na síťovou aktivitu, dostávejte zprávy o zabezpečení a další.

  Vyroben s důrazem na výkon. Navržen, aby zaujal.
  Router ASUS Blue Cave je navržen tak, aby zaujal a aby byl vidět. Kombinace síly Intel WiFi a inženýrské inovace společnosti ASUS vám poskytuje snadné ovládání a nabízí skvělé plynulé hry a streaming bez přerušení kdekoliv ve vaší domácnosti. A díky pokročilému zabezpečení ASUS AiProtection, rodičovské kontrole Family Overview můžete být v klidu, protože budete vědět, že každý člen domácnosti je v bezpečí.

  Dokonalá WiFi, navržená tak, aby byla přínosem pro vaši domácnost
  Blue Cave je jedinečná díky svému stylu a úžasnému výkonu. Tyto vlastnosti jsou výsledkem našich vyspělých technických postupů a řešení. Interní antény jsou často kompromisním řešením: umožňují elegantnější externí design, ale mohou být náchylné k interferencím, které negativně ovlivňují výkon. Na Blue Cave jsou čtyři plně optimalizované antény, které skutečně převyšují ostatní externí antény až o 28%. Vzájemné umístění a orientace antén k vnitřnímu obvodu bylo pečlivě navrženo tak, aby se dosáhlo nejlepšího možného signálu WiFi ve všech směrech: nejširší pokrytí bylo dosaženo třemi vertikálními anténami a jednou horizontální. Vysoce štíhlá deska plošných spojů a vlastní chladiče byly speciálně navrženy pro co nejlepší využití vnitřního prostoru.

  Nízké teploty díky nanotechnologiím
  Dvojité chladiče navržené společností ASUS na hlavní desce plošných spojů maximalizují plochu, která je k dispozici pro odvod tepla, přičemž plně využívá tvar vnitřního prostoru. Tyto pokročilé chladiče používají grafitový povlak s úžasnými vlastnostmi rozptylu tepla, které výrazně překonávají výkon standardního chladiče.

  Kompaktní design
  Kompaktní a nenápadný styl je výsledkem speciálně navržené desky plošných spojů, která má poloviční velikost desky normálního routeru 4x4 a je rozdělena na dvě překrývající se části. Byly použity speciální technologie, aby se zabránilo problémům se ztrátou signálu, které je často spojené s takovýmto uspořádáním.

  Internet jako bezpečnější místo pro každého
  Všichni členové vaší rodiny, mladí i starší, jsou vystaveni nebezpečí internetu vždy, když jsou online. Skryté kybernetické hrozby mohou znamenat ztrátu vašich soukromých dat nebo vaše děti mohou náhodně narazit na nevhodný obsah během stále narůstající doby, kterou tráví před obrazovkou počítače. Blue Cave obsahuje pokročilou rodičovskou kontrolu, která vám poskytne naprostý klid, s komerční ochranou pro domácí síť a komplexním a snadným ovládáním online zážitků pro každého člena rodiny a každé zařízení, a to vše prostřednictvím mobilní aplikace.

  Bezpečnost domácí sítě na úrovni podnikových řešení
  ASUS AiProtection od firmy Trend Micro™ je součástí Blue Cave a přináší komplexní ochranu domácí sítě. S funkcí AiProtection jsou všechna vaše připojená zařízení — včetně inteligentních domácích zařízení (IoT) — chráněny, aby nedošlo k ohrožení vašich osobních údajů.

  Pokročilé možnosti rodičovské kontroly
  ASUS Blue Cave vám umožní sledovat používání internetu na vaší rodině a rozhodnout, kolik internetového času či jaké aplikace má každý člen rodiny povoleno. Díky nejmodernějším rodičovským zámkům můžete zablokovat konkrétní kategorie mobilních aplikací a webových stránek a použít tato nastavení pro všechna zařízení patřící rodinnému příslušníkovi a současně umožnit volný přístup ke zbytku internetu.

  Kompletní zabezpečení zařízení — dodatečná antivirová ochrana
  Obsahuje výhradní doplněk pro ochranu vašich zařízení — počítačů, smartphonů a tabletů — i když nejsou připojená k domácí síti! Díky Blue Cave si můžete být jisti, že vaše zařízení mají vždy plnou antivirovou ochranu, ať už jste je používali kdekoli. Každý router Blue Cave obsahuje roční bezplatné užívání Trend Micro™ Mobile Security pro dvě mobilní zařízení a Trend Micro Titanium Antivirus+ pro dva počítače se systémem Windows!

  Připravte se na moderní chytrou domácnost
  Váš domov je stále chytřejší než kdykoli předtím, takže váš router by měl být také chytrý. Blue Cave spolupracuje s IFTTT a Amazon Alexa, takže můžete snadno integrovat Blue Cave do systému vaší chytré domácnosti, abyste si usnadnili život. Můžete například zařídit, že Alexa pozastaví WiFi, takže se budete moci v rodinném kruhu v klidu navečeřet! Nebo použijte IFTTT, chcete-li dostávat automatické e-mailové upozornění, když se děti vrátí domů. Pořádáte večírek pro své přátele? Vytvořte WiFi síť jen pro své přátele. Dokonce můžete změnit i barvu osvětlení vaší domácnosti, když se připojí do vaší sítě!
  ASUS AiMesh

  WiFi pokrytí je ovlivněno faktory jako jsou uspořádání místností, použité stavební materiály dokonce i rozmístění nábytku, proto se může stát, že v některýh částech domu bude slabý WiFi signál. AiMesh je inovativní router, který dokáže spojit více routerů ASUS dohromady a tím vytvoří síť WiFi pro celý váš domov. Jedná se o výkonný a flexibilní způsob, jak vyřešit problémy se slabým WiFi signálem a zároveň využít stávajíí hardware.

  Více o AiMesh: www.asus.com/cz/AiMesh.


   

  Fotogalerie ASUS Blue Cave

  Poznámka výrobce:

  Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

  V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


 • Parametry a specifikace:

  Funkce

  Multimediálni server: 
  ano
  QoS (Quality of Service): 
  ano
  VPN: 
  ano
  File server: 
  ano
  Print server: 
  ano
  Firewall: 
  ano

  Fyzické charakteristiky

  Použití: 
  vnitřní
  Barva: 
  bílá
  Typ antény: 
  Vestavěná
  Počet antén: 
  4
  Výška [mm]: 
  80
  Šířka [mm]: 
  160
  Hloubka [mm]: 
  160
  Hmotnost [g]: 
  800

  Módy zařízení

  Router: 
  ano

  Připojení k síti

  Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
  ano
  Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
  ano
  Pracovní frekvence [GHz]: 
  2,4, 5
  Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
  1000
  Rychlost přenosu [Mb/s]: 
  2534

  Rozhraní

  USB 3.0: 
  ano
  Počet portů USB 3.0: 
  1
  RJ-45 port: 
  ano
  Počet portů RJ-45: 
  4
  Počet portů RJ-45 (WAN): 
  1
  Rozhraní: 
  RJ45
  Stránky výrobce:
  Stránky o produktu:
   
   
   
   
   
   
   

  Zákaznické centrum pro Vás:

   
   

  Zákaznické dotazy & odpovědi

   
   

  Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

   

  Přidat nové téma

   Jiný obrázek..

  povinná položka

   
   
   
   

  Zaslat info

   
   
   
   
   
   
   
   

  Záruka

   
   
   

   
   
   
   
   
   

  0
   
   
   
   
   
  ­

   
  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
  Elektrodotace
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše