Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS B85M-GAMER

 
ASUS B85M-GAMER
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 4 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, socket 1150, čipová sada Intel B85, 4 sloty pro paměťi typu DDR3, VGA, 1xPCI-E x16, SATA III, USB 3.0, formát desky mATX
 
Objednací kód9143915
Part No.

90MB0LJ0-M0EAY0

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

599 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS B85M-GAMER GAMING MB

Herní základní deska B85 formátu mATX se síťovou technologií LANGuard, zvukovou technologií SupremeFX, komponentami Gamer's Guardian a ovládacím panelem AI Suite 3

 • Patice LGA1150 pro procesory nové 4., 4. a 5. generace Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3, Pentium® a Celeron®
 • Podpora duální paměti DDR3 1600
 • Intel Gigabit Ethernet a LANGuard – Síť, která umožňuje rychlejší provoz
 • SupremeFX – Bezchybný zvuk, díky kterému se plně ponoříte do hry
 • Gamer's Guardian – Účinná ochrana před nástrahami skutečného světa

Bezchybný zvuk, díky kterému se plně ponoříte do hry!

SupremeFX

SupremeFX je jedinečná technologie od společnosti ASUS, která byla vyvinuta za jediným účelem – poskytovat nepřekonatelný zvuk.

Technologie stínění Red-line

Vodorovně odděluje audio součásti SupremeFX od zbývající části základní desky, čímž účinně eliminuje rušení a zajišťuje bezchybnou kvalitu zvuku.

Sluchátkový zesilovač s odporem 300 Ohmů

Umožňuje dosáhnout až 300 Ohmů impedance při zatížení, což zaručuje působivější výsledky oproti standardnímu integrovanému audio hardwaru, takže si můžete užívat úžasných zvukových efektů a úchvatného prostorového zvuku a plně se ponořit do hry.

Stínění proti EMI

Pečlivě vyrobené ochranné stínění izoluje vylepšenou čipovou audio sadu od elektromagnetického rušení (EMI), a chrání tak celistvost zvukových signálů.

Špičkové zvukové kondenzátory ELNA®

Do systému byly přidány kvůli tomu, že poskytují teplejší a přirozenější zvuk, který zvýší váš požitek.

Síť, která umožňuje rychlejší provoz
Intel® Gigabit Ethernet

Nejnovější řadič Intel® Gigabit Ethernet znamená rychlejší a plynulejší hraní – kdykoli. Síť Intel LAN poskytuje dvojitou výhodu přímé komunikace s procesory Intel. Díky tomu umožňuje nevídaný výkon TCP a UDP. Tím se značně snižuje zatížení procesoru, takže máte k dispozici vyšší výkon pro hru a její ovladatelnost!

Dvakrát rychlejší výkon herních dat UDP

Technici společnosti ASUS používají IxChariot, nezávislý testovací nástroj pro hodnocení sítí, aby mohli určit, kolikrát rychleji řadič Intel Gigabit Ethernet zpracuje datové balíky UDP, jež jsou pro rychlé reakce ve hře zásadní. Výsledky jsou takové, že se základní deskou B85M Gamer budou vaše datové balíky putovat dvakrát (2X) rychleji než v případě použití jiných technologií herních sítí LAN.

LANGuard

Herní základní deska B85M s vylepšenou technologií LANGuard. Pokročilá technologie párování signálu a prémiové kondenzátory určené pro povrchovou montáž vylepšují propustnost, zatímco komponenty s přepěťovou a elektrostatickou ochranou (ESD Guards) chrání základní desku před údery blesku a statickou elektřinou!

Gamer’s Guardian pro ochranu jako ve skutečném světě

Zatímco si kryjete záda ve hře, základní deska B85-PRO GAMER chrání všechny strany ve skutečném světě. Skvělý design základní desky spočívá v detailech. Proto technici společnosti ASUS vybavili desku B85-PRO GAMER množstvím skvělých ochranných prvků. Samostatně jsou silné, společně však nezastavitelné.

Kondenzátory Black Metallic s životností až 10 000 hodin

Výjimečně kvalitní japonské kondenzátory (řada Nichicon GT) s extrémní životností poskytují až o 20 % vyšší teplotní odolnost a až pětkrát (5X) delší životnost než srovnatelné produkty.

Ochrana paměti DRAM proti přepětí

Propojovací porty desky B85M GAMER a paměti DRAM jsou chráněny proti přepětí a poškození v důsledku zkratu díky integrovaným vratným pojistkám, které prodlužují životnost vaší základní desky.

Zadní vstupy/výstupy z nerezové oceli

Panel vstupů/výstupů základní desky B85M GAMER je vyroben z pochromované nerezové oceli odolné proti korozi a vydrží až třikrát (3X) déle než běžné panely!

ESD Guards

Díky ochranným prvkům ASUS ESD Guards je vaše základní deska B85-PRO GAMER aktivně chráněna proti náhlým elektrostatickým výbojům (ESD). Součásti tedy vydrží mnohem delší dobu a získáte až dvakrát silnější ochranu, než jakou nabízí průmyslové standardy.

ESD Guards chrání:

 • Konektory klávesnice a myši: Další diody ESD TVS v obvodu.
 • D-Sub: Přídavné diody ESD TVS v obvodu chránící konektor D-Sub.
 • Konektory USB 3.0/2.0: Diody TVS (Transient Voltage Suppression) v obvodu a ochrana kondenzátoru pro montáž na povrch a přepínače DIP (Dual Inline Package).
 • Audio konektory: Ochrana kondenzátoru předního i zadního obvodu pro výstup zvuku.

AI Suite 3
Optimalizovaný výkon – kdykoli

AI Suite 3 je jedinečný ovládací panel ASUS ve stylu palubní desky, který umožňuje vyladění téměř všech aspektů systému se základní deskou B85-PRO GAMER a dosažení dokonalé rovnováhy mezi výkonem, stabilitou a účinností – vše můžete řídit prostřednictvím jednoduchého a intuitivního rozhraní.

Fan Xpert

Použitím ventilátorů s komplexními ovládacími prvky Fan Xpert lze dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi vysokým výkonem a tichým provozem.

USB 3.0 Boost

Tato úžasná jedinečná technologie společnosti ASUS zvyšuje již tak vysokou rychlost rozhraní USB 3.0 a umožňuje až 1,33krát rychlejší přenos než u standardního rozhraní USB 3.0.

Informace o systému

Pokud potřebujete rychle vyhledat technické údaje o vašem počítači, na obrazovce s informacemi o systému najdete, co potřebuje. Okamžitě.

EZ Update

Vaše základní deska bude díky funkci EZ Update vždy aktuální – stačí kliknutím zkontrolovat nejnovější ovladače.

Ocenění systém BIOS

Nejdůležitějším posláním základní desky B85-PRO GAMER je rychlost a jednoduchost – což je hlavní zásada při návrhu, která proniká přímo do výkonného, ale zároveň elegantního systému UEFI BIOS základní desky.

UEFI BIOS

Systém UEFI BIOS základní desky B85-PRO GAMER zahrnuje režim EZ i pokročilý režim, které budou vyhovovat vašim zkušenostem i ambicím. Režim EZ lze velmi rychle nastavit, upravit datum a čas, profily ventilátorů a profily paměti Intel Extreme Memory Profile (XMP). Po přepnutí do pokročilého režimu můžete nastavit oblíbené položky a klávesové zkratky, zaznamenat a zkontrolovat poslední změny pomocí funkce Naposledy upravované položky nebo zapsat poznámky v programu Rychlé poznámky.

CrashFree BIOS 3

Už nikdy se nemusíte trápit poškozeným systémem BIOS, protože funkce CrashFree BIOS 3 umožňuje obnovení počítače zpět do chodu, a to dokonce i v případě, že jej nelze spustit.

EZ Flash 2

Aktualizujte systém BIOS rychle z USB flash disku ještě před přihlášením k operačnímu systému. Celý proces zabere jen pár kliknutí a nevyžaduje žádné diskety ani aktualizační programy operačního systému.

S technologiemi Intel se to lépe táhne!

Základní deska B85-PRO GAMER je postavena na nejmodernějších technologiích Intel, takže můžete plně využívat výhod úžasných počítačových inovací, od špičkových procesorů stolních počítačů až po aplikace s podporou automatické aktualizace a možností probudit počítač z režimu spánku během pouhých několika sekund.

Čipová sada B85 Express pro nejnovější procesory Intel

Srdcem čipové sady Intel B85 Express základní desky B85-PRO GAMER je jedna čipová sada, která podporuje nejmodernější procesory 4. generace (patice LGA1150) Intel Core™ i7, i5 a i3. Podporuje však také procesory Pentium® a Celeron®. Čipová sada B85 Express využívá sériové zapojení bod-bod, které zajišťuje špičkový výkon, velkou šířku pásma a stabilitu. Nativně podporuje až čtyři porty USB 3.0, které umožňují až desetkrát (10X) rychlejší datové přenosy než rozhraní USB 2.0. Čipová sada B85 Express navíc podporuje také funkci iGPU, díky které si můžete vychutnat výkon nejnovější integrované grafické karty od společnosti Intel.

Technologie Intel® Smart Connect

Základní deska B85-PRO GAMER zahrnuje technologii Intel Smart Connect pro mimořádně vysoký výpočetní výkon pro každodenní činnost. Stahujte aktualizace z oblíbených aplikací připojených k internetu, když je počítač v režimu spánku. Díky tomu poznáte plynulejší a efektivnější chod počítače.

Technologie Intel® Rapid Start

Díky technologii Intel Rapid Start integrované v základní desce B85-PRO GAMER je možné počítač probudit za několik málo okamžiků. Je to rychlé, účinné a velmi úsporné řešení – vše v jednom!


Získejte exkluzivní kód do hry World of Warships

 • Přejděte na stránky ASUS týkající se této události: www.asus.com/event/
 • Zadejte sériové číslo produktu (na krabici) a číslo PPID (na produktu).
 • Proveďte registraci na stránkách události. Po jejím dokončení okamžitě získáte svůj kód digitální pozvánky.
 • Kód vám bude zaslán také na váš e-mail.
 • Potom přejděte na úvodní stránku této propagační akce: asus.worldofwarships.com
 • Zadejte kód pozvánky a pokračujte na registrační stránku služby Wargaming.
 • Založte si nový účet ve službě Wargaming.
 • Stáhněte a nainstalujte si hru World of Warships na svůj počítač a získejte bonus.
 

Fotogalerie ASUS B85M-GAMER

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Formát a Chipset

Formát: 
Micro ATX
Chipset: 
Intel B85

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
233
Šířka [mm]: 
206

Konektory interní

USB 2.0 header: 
ano
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
SATA II konektory (3 Gb/s): 
2
SATA III konektory (6 Gb/s): 
4
Počet konektorů pro ventilátory: 
2
COM konektor: 
ano
CMOS jumper: 
ano

Konektory na zadním panelu

Počet portů USB 2.0 (Type-A): 
2
Počet portů USB 3.1 Gen1 (Type-A): 
2
VGA výstup: 
ano
Počet VGA výstupů: 
1
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
3

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Počet paměťových slotů: 
4
Podporované frekvence paměti [MHz]: 
1066, 1333, 1600
Max. velikost operační paměti [GB]: 
32
Režim zapojení pamětí: 
Dual-channel

Procesor

Patice (socket procesoru): 
1150

Průvodce výběrem

Herní: 
ano

Připojení k síti

Síťová karta - rychlost [Mbps]: 
10/100/1000

Řadiče

Řadič USB 3.1 Gen1: 
ano
Řadič SATA III: 
ano

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
1
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
2

Technologie

UEFI BIOS: 
ano
Dual BIOS: 
ano

Zvuk

Typ zvukové karty: 
SupremeFX
Počet zvukových kanálů: 
2, 2+1, 4, 5+1, 7+1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

54.224.151.24

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
Uroky zpet
Vyprodej skladu