Angry Beards Suchý šampon Jack Saloon 150 ml

Objednací kód: 111644 Part No.: AB-HR006-008JS-150-2328
 
Angry Beards Suchý šampon Jack Saloon 150 ml
 • Angry Beards Suchý šampon Jack Saloon 150 ml
 • Angry Beards Suchý šampon Jack Saloon 150 ml
 • Angry Beards Suchý šampon Jack Saloon 150 ml
 • Angry Beards Suchý šampon Jack Saloon 150 ml
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suchej šampon boří všecko, co sis o mytí vlasů doteď myslel. Už nemusíš pod sprchu, mydlit a hodiny sušit háro každej den. Vyzkoušej tuhle praktickou machrovinku v chlapským provedení s legendární vůní Jack Saloon.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

239 Kč

198 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Související produkt

239 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

939 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

339 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Suchej šampon boří všecko, co sis o mytí vlasů doteď myslel. Už nemusíš pod sprchu, mydlit a hodiny háro sušit každej den. Vyzkoušej tuhle praktickou machrovinku v chlapským provedení s legendární vůní Jack Saloon. Kromě instantní očisty se ti otevře úplně novej vesmír hairstylingu, protože sucháč vlasy nejenom odmastí, ale taky je zmatní a vrátí jim i slušnej objem. Žaby v tomhle vesmíru plujou už dlouho, my Ameriku objevili TEĎ!

ODMAŠŤOVAČ VE SPREJI

Jak rychle se ti mastí háro? Někomu stačí chvilka a už si lidi šuškaj, že má mastnou gebulu. Jestli navíc třeba cvičíš, je nám jasný, že bys do myčky musel po každým tréninku. Vodou a šamponem doporučujeme umývat jednou za maximálně 2–3 dny, ale je pár možností, jak můžeš mít háro v topu pořád. Vlasy postavíš na nohy Hair Shot tonikem, který je očistí, osvěží a nahodí specifickej beach look. Nebo čapni suchej šampon. Foukneš ho do hára, zapracuješ a vyčešeš. Vlasy vypadaj jak čerstvě vyšamponovaný a vyfénovaný. Kouzlo, co? A kdyby ti tonikum ani sucháč nesedly, máš nejlepší vzít to trojkou.

INSTANTNÍ SPRCHA

Nemusíš háro mejt pokaždý vodou, mydlit šamponem a pak ho několik hodin sušit. Čapni instantní sprchu i fén v jednom a odmasti páčo za pár vteřin.


PRAKTICKÝ HOVADO

Jak říkali naši fotrové, nemej, co není špinavý. Suchým šamponem nahoď objem a matnej look tam, kde vlasy vypadaj nejmastnější. Typicky je to ten konec u hlavy.


TY VOLE, AMERIKA!

Suchej šampon v chlapským hávu je největší revoluce od objevení Ameriky. Dobře, tak moc zas asi ne, ale počkej, až tuhle machrovinku vyzkoušíš.


JACK SALOON

Jemně dotaženo kapičkou notoricky známý vůně kombinující byliny, ovoce, mátu peprnou, vanilku, santalový dřevo a prvotřídní pižmo.


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Barbora (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?