Angry Beards Dual Comb - karbonový hřeben

Objednací kód: 111677 Part No.: GR-COMB-CARBON-DUAL
 
Angry Beards Dual Comb - karbonový hřeben
 

 Poslední kusy 

 
 
 
 
 
 
 
 
Češ dvakrát, plať jednou. Dual Comb je osazenej praktickým dvojzubím. Schizofrenní záležitost jak starej známej Two-Face. Velkejma zubama vousy navnadíš, malejma doladíš do perfektna. Stejně jak na bírd to funguje i na vlasy.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

169 Kč

140 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Češ dvakrát, plať jednou. Dual Comb je osazenej praktickým dvojzubím. Schizofrenní záležitost jak starej známej Two-Face. Velkejma zubama vousy navnadíš, malejma doladíš do perfektna. Stejně jak na bírd to funguje i na vlasy. Vyráběný z odolnýho karbonu, takže zuby jsou prakticky nesmrtelný, celej hřeben pak matně černej a plně antistatickej.

TWO-FACED HŘEBEN

“Jen další všestrannej hřeben z engrybírdí produkce,” řekneš si. Tenhle schizofrenik má ale dvě tváře - zlou a hodnou, jen zatím nevíme, která je která. Hrubý dlouhý zubiska porovnaj beard, než hřeben v ruce prohodíš a doladíš cuchance tou jemnější půlkou dvojzubí. Když o tom tak přemejšlíme, ta zlá půlka Tůfejse bude spíš tahle jemnější, protože určitě víc tahá. Tak za to nervi moc, ať si bírda neskalpuješ. Pěkně pomalu a s rozvahou, jak když taháš eso z rukávu. Až budeš spoko s vousama, můžeš přejít na háro. No prob.

DOUBLE TROUBLE

Osazen praktickým dvojzubím, Dual Comb pořeší 99 % všech situací, kdy chlap potřebuje něco pročísnout. Vlasy, beard i jiná srst accepted.


TOTÁLNÍ NEZMAR

Vyrobenej z odolnýho karbonu, takže si na žádným cuchanci zuby nevyláme. Tlak na kvalitu byl tak vysokej, až se sami divíme, že není diamantovej.


DRSNEJ FINIŠ

Ponurej temnej DC svět nás inspiroval a Dual Comb jsme udělali matně černej. Navíc je i antistatickej, takže žádný nečekaný jiskření nehrozí.


LONG BÍRD FRIENDLY

Poradí si i s fakticky dlouhejma bírdama. Ty větší zuby jsou 3,8 cm dlouhý, takže jestli máš už fousiska jak ZZ Top, je to oukej.


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Barbora (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?