Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Michal Vlachopulos
mvlachopulos@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Amazon ECHO, BÍLÝ

 
Amazon ECHO, BÍLÝ
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 7 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Chytrý reproduktor s hlasovým ovládáním a virtuální asistentkou Alexa AMAZON ECHO, BÍLÝ
 
Objednací kód9779938
Part No.

ECHO, BÍLÝ

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Amazon Echo

  • Echo je hands-free, hlasem ovládaný přístroj, který využívá Alexu* pro přehrávání hudby, ovládání chytrých domácích přístrojů, volání, odesílání a přijímání zpráv, poskytování informací, čtení zpráv, nastavení budíku, čtení audioknih z Audible , kontrolování Amazon Video na Fire TV a mnoho dalšího
  • Obsahuje unikátní sestavu výkonných reproduktorů, které vysílají zvuk do všech směrů a dokážou tak hudbou zaplnit jakoukoli místnost.
  • Představujeme Alexa volání a posílání zpráv - nový způsob, jak být spolu s rodinou a přáteli. Jen se řekněte Alexe ať zavolá nebo pošle zprávu komukoli s Amazon Echo, Echo Dot, nebo Alexa Aplikací.
  • Ovládejte světla, ventilátory, televizory, vypínače, termostaty, garážová vrata, postřikovače, zámky a další kompatibilní zařízení připojenými přes WeMo, Philips Hue, Sony, Samsung SmartThings, Nest, a další
  • Alexa Vás uslyší přes celou místnost díky 7-mi velmi citlivým mikrofonům pro hands-free ovládání, a to i v hlučném prostředí nebo při přehrávání hudby
  • Obsahuje vestavěný reproduktor, takže může fungovat sama o sobě jako inteligentní budík v ložnici, pomocník v kuchyni nebo kdekoli budete chtít hlasem ovládaný počítač;
  • Neustále se vyvíjející s přibývajícími službami a tisíci nových dovedností jako jsou Uber, Domino, Dish a další
  • Alexa je chytrá digitální asistentka podobně jako Siri nebo Google now, která umí rozpoznat mluvené slovo a odpovědět na většinu vašich dotazů.

Echo je hands-free, hlasem ovládaný přístroj s výkonnou soustavou reproduktorů, které zajišťují skvělý zvuk v okolí 360° a dokáže tak hudbou zaplnit celou místnost. Echo Vás propojí s Alexa hlasovou asistentkou pro přehrávání hudby, volání, odesílání a přijímání zpráv, poskytování informací, zprávy, sportovní výsledky, počasí a další - a to okamžitě. Vše co musíte udělat je – zeptat se.

Echo Vás dokáže slyšet přes celou místnost, i když hraje hudba. Pokud chcete použít Echo, stačí oslovit chytrou asistentku pomocí slova „Alexa“ a Echo reaguje okamžitě. Pokud máte více než jeden přístroj Echo nebo Echo Dot, Alexa reaguje inteligentně na přístroj ke kterému jste nejblíže díky ESP (Echo prostorové vnímání)

Echo poskytuje hands-free hlasové ovládání pro Amazon Music-zeptejte se na své oblíbené umělce nebo skladby, nebo požádejte o specifický žánr nebo náladu. Můžete také vyhledávat hudbu podle textu písně, podle toho kdy byla vydána skladba nebo album, nebo nechat Alexu vybrat hudbu pro vás. Poslechněte si skladby s Amazon Music Unlimited.

Echo také poskytuje hands-free hlasové ovládání pro Pandoru, Spotify, iHeartRadio a TuneIn. Echo podporuje Bluetooth, takže můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu například přes iTunes ze svého telefonu nebo tabletu. Reproduktory Echo byly speciálně navrženy tak, aby produkovaly zvuk do všech směrů. Echo Vás překvapí skvělou kvalitou zvuku díky nečekaně hlubokým basům i čistým výškám.

Představujeme Alexa volání a zasílání zpráv - nový způsob, jak být spolu s rodinou a přáteli. Když jste zaneprázdněni, vaříte večeři, požádejte Alexu ať Vás spojí s mámou nebo pošle rychlou zprávu přátelům. S Alexou, můžete mluvit s kýmkoli, kdo má Echo, Echo dot, Echo Show, nebo Alexa Aplikaci. Můžete také povolit novou funkci s názvem Drop In pro zvláštní případy, kdy se chcete okamžitě spojit s nejbližší rodinou a přáteli nebo jinými zařízeními Echo ve vaší domácnosti.

Použijte Echo pro zapnutí lampy, než vstanete z postele, zapnutí termostatu při čtení ve svém oblíbeném křesle, nebo ztlumení světla z pohovky při sledování filmu, to vše, aniž byste hnuli prstem ... nebo zvýšili svůj hlas.

Echo spolupracuje s inteligentními domácími zařízeními, jako jsou světla, vypínače, televizory, ventilátory, termostaty, a další od výrobců jako Philips Hue, TP-Link, Sony, ecobee, WeMo, SmartThings, Insteon, Lutron, Nest, Wink, Honeywell a další.

Mozek zařízení - „Alexa“ je umístěna v cloudu a díky tomu se neustále vylepšuje. Čím více zařízení používáte, tím lépe se přizpůsobuje vaší řeči, slovní zásobě i osobním preferencím. A protože Echo je neustále připojeno, aktualizace jsou automatické a okamžité.

Díky podpoře vývojářů třetích stran se Alexa učí desítky nových dovedností každým dnem.


 

Fotogalerie Amazon ECHO, BÍLÝ

Parametry a specifikace:

Funkce

Mikrofon: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
235
Šířka [mm]: 
83,5
Hloubka [mm]: 
83,5
Ovládání: 
na satelitu

Připojení k síti

Wi-Fi: 
ano
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Letni tipy 2019
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše