Během velikonočních svátků 19.4. a 22.4. jsou všechny naše prodejny zavřené. Zároveň přepravní služba PPL nebude v sobotu 20.4. doručovat zboží. Děkujeme za pochopení.  

AlcoForce Raptor

 
AlcoForce Raptor
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 15 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
AlcoForce Raptor,Profesionální alkohol tester,elektrochemické čidlo,LCD
Objednací kód5830812
Part No.

Raptor

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 7 434 Kč + 3 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 8 999,- Kč 

7 437 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

AlcoForce Raptor

AlcoForce RAPTOR, to je přístroj pro velmi rychlé hromadné testování přítomnosti alkoholu ve vydechovaném vzduchu. Přístroj používá patentovanou technologii fuel-cell Fast Scan založenou na platinovém jádru senzoru. AT 7000 je profesionální alkohol tester, který se osvědčí i v náročných podmínkách práce policie nebo jiných ozbrojených sil. Samozřejmě se hodí i do větších podniků.

 • Elektrochemický senzor typu FastScan,
 • Vyžaduje náustek: ne,
 • Výměnné čidlo: ano – v servisu.

AT 7000 je profesionální alkohol tester, který se osvědčí i v náročných podmínkách práce policie nebo jiných ozbrojených sil. Samozřejmě se hodí i do větších podniků. Alkohol tester AlcoForce RAPTOR je úspěšně používán v řadách italské, australské nebo indické policie. Alkohol tester AlcoForce k provádění hromadných prověřovacích měření je spojení militantního vzhledu s neuvěřitelnou rychlostí fungování. Díky rychlému, modernímu elektrochemickému senzoru měření trvá jen 4 vteřiny! RAPTOR je také výjimečně odolný přístroj – může fungovat i čtyři hodiny v kuse. Barevný LCD displej ukazuje orientační koncentraci alkoholu v dechu. Po zjištění alkoholu se rozsvítí červené signalizační světlo, a LCD displej se rozsvítí. Provozní náklady alkohol testeru RAPTOR značky AlcoForce jsou spojené se servisem. V případě tohoto alkohol testeru je kalibrace nutná po delší době než je tomu u běžných alkohol testerů nižší třídy. Doporučuje se kalibrace po 1000 měření nebo každých 12 měsíců.

Alkohol tester AlcoForce RAPTOR je úspěšně používán v řadách italské, australské nebo indické policie. Alkohol tester AlcoForce at 7000 k provádění hromadných prověřovacích měření je spojení militantního vzhledu s neuvěřitelnou rychlostí fungování.

Díky rychlému, modernímu elektrochemickému senzoru měření trvá jen 4 vteřiny! RAPTOR je také výjimečně odolný přístroj – může fungovat i čtyři hodiny v kuse. Barevný LCD displej ukazuje orientační koncentraci alkoholu v dechu. Po zjištění alkoholu se rozsvítí červené signalizační světlo, a LCD displej se rozsvítí.

Provozní náklady alkohol testeru RAPTOR značky AlcoForce jsou spojené se servisem. V případě tohoto alkohol testeru je kalibrace nutná po delší době než je tomu u běžných alkohol testerů nižší třídy. Doporučuje se kalibrace po 1000 měření nebo každých 12 měsíců.

Alkohol tester funguje ve dvou režimech: automatickém (neboli aktivním, kdy RAPTOR automaticky odhaluje dech a bere vzorek) a ručním (neboli pasivním, kdy vozrek bere po stisknutí tlačítka). Během práce v aktivním režimu je výsledek měření zobrazován na LCD displeji v rozsahu 0.00 – 2.00 ‰ a zapne se i světelná signalizace. Díky modernímu softwaru může AT 7000 RAPTOR ověřit správný chod senzoru a stav nabití baterie. Navíc má alkohol tester značky AlcoForce kontrolu průtoku vzduchu, která zajišťuje správný objem zkoumaného vzorku.


Vlastnosti produktu:

 • Elektrochemický senzor typu FastScan
 • Druh a počet baterií: 4 x AA 1,5V / baterie
 • Doba provozu na 1 sadu baterií: cca 4100 měření
 • Rozsah provozních teplot: -5 ~ 50°C
 • Hmotnost netto: 348g s bateriemi
 • Rozměry výrobku (š./v./hl.): 70 x 283 x 72 mm

Obsah balení

 • Alkohol tester AlcoForce AT 7000 Raptor
 • Krabice
 • 4 Baterie
 • Návod v českém jazyce

V rámci speciálního programu 100% spokojenosti lze po nákupu každého prístroje RAPTOR provést bezplatnou kalibraci alkohol testeru po dobu 12 mesícu


Doporučujeme:

 • Nenechávat přes léto v autě, vysokou teplotou by mohlo dojít k poškození elektrochemické jednotky.
 • Nepoužívejte okamžitě po konzumaci alkoholu. To může způsobit nenapravitelné škody.
 • Vždy počkejte alespoň 15-20 minut před měřením příjmu po poslední dávce alkoholu.

 

Poznámka výrobce:

AlcoForce je značka alkohol testerů, která díky inovační technologii elektrochemického senzoru překvapí spolehlivostí při zjišťování přítomnosti alkoholu v dechu. AlcoForce se přizpůsobí Vašim konkrétním požadavkům díky široké škále nabízených výrobků, počínaje alkohol testery pro osobní použití a profesionálními přístroji konče.


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Velikonocni nadilka
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše