AlcoForce Cobra-KIT
Objednací kód: 5830811 Part No.: Cobra-KIT Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 6 608 Kč + 3 
 
Výprodej
 
-27%
 
 
 

AlcoForce Cobra-KIT

Kalibrace v prvním roce zdarma, více informací www.tsbohemia.cz/alcoforce-kalibrace
 
 
 
 
AlcoForce Cobra-KIT,Profesionální alkohol tester,elektrochemické čidlo,LCD,tiskárna
Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 10 999,- Kč 
Cena nyní: 7 999,- Kč 

6 611 Kč bez DPH

Splátky již od 400 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Alkohol tester Cobra

AlcoForce Cobra je profesionální alkohol tester, který se výborně osvědčí v každé firmě. Je ideální k používání ve výrobních závodech a také v dopravních nebo bezpečnostních podnicích. Může být také používán zaměstnanci ozbrojených sil nebo zdravotní službou k měření obsahu alkoholu v dechu. Cobra je alkohol tester k provádění hromadných měření nejvyšší třídy. Vysokou kvalitu měření zajišťuje moderní elektrochemický senzor. Tento alkohol tester má LCD displej, tři světla: žlutou (zobrazuje spojení Bluetooth), zelenou (nabíjení baterie), červenou (zapojení do externího zdroje napájení) a tři vhodně umístěná tlačítka. Do přístroje je možné pomocí bluetooth připojit i tiskárnu, díky čemuž je záznam všech měření ještě snazší.

AlcoForce Cobra je alkohol tester k provádění hromadných měření nejvyšší třídy. Tester pro firmy a instituce stejně i pro jednotlivé uživatele, kteří chtějí mít tester s vysokou přesností a opakovatelností měření. Vysokou kvalitu měření zajišťuje moderní platinové elektrochemické čidlo.

COBRA Využívá nejnovější technologii z oblasti elektrochemických senzorů, které jsou používány ve všech policejních testerech.

Tento alkohol tester má LCD displej, tři světla: žlutou (zobrazuje spojení Bluetooth), zelenou (nabíjení baterie), červenou (zapojení do externího zdroje napájení) a tři vhodně umístěná tlačítka. Do přístroje je možné pomocí bluetooth připojit i tiskárnu, díky čemuž je záznam všech měření ještě snazší.

AlcoForce Cobra je tester, který se výborně osvědčí v každé firmě. Je ideální k používání ve výrobních závodech a také v dopravních nebo bezpečnostních podnicích. Může být také používán zaměstnanci ozbrojených sil nebo zdravotní službou k měření obsahu alkoholu v dechu. Do přístroje je možné pomocí bluetooth připojit i tiskárnu, díky čemuž je záznam všech měření ještě snazší.


Vlastnosti produktu:

 • Vysoce kvalitní platinový, elektrochemický senzor (fuel cell)
 • Typ a počet baterii lithiová baterie BL-5C 3.7V
 • Práce v teplotě -5?~+40?
 • Čistá hmotnost 149,5 g s bateriemi
 • Velikost výrobku (šířka/výška/hloubka) 55 x 140 x 34 mm

Obsah balení

 • Alkohol tester COBRA
 • Kufr
 • Baterie
 • Návod v českém jazyce
 • Propojovací USB kabel
 • V rámci speciálního programu 100% spokojenosti lze po nákupu každého prístroje COBRA provést bezplatnou kalibraci alkohol testeru po dobu 12 mesícu

Doporučujeme:

 • Nenechávat přes léto v autě, vysokou teplotou by mohlo dojít k poškození elektrochemické jednotky.
 • Nepoužívejte okamžitě po konzumaci alkoholu. To může způsobit nenapravitelné škody.
 • Vždy počkejte alespoň 15-20 minut před měřením příjmu po poslední dávce alkoholu.

 

Poznámka výrobce:

AlcoForce je značka alkohol testerů, která díky inovační technologii elektrochemického senzoru překvapí spolehlivostí při zjišťování přítomnosti alkoholu v dechu. AlcoForce se přizpůsobí Vašim konkrétním požadavkům díky široké škále nabízených výrobků, počínaje alkohol testery pro osobní použití a profesionálními přístroji konče.


Parametry a specifikace:

Kategorie

Kategorie: 
Elektronika
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
mistrovska nabidka
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­