Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

AlcoForce Cobra-KIT

 
AlcoForce Cobra-KIT
 
 
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 18 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
AlcoForce Cobra-KIT,Profesionální alkohol tester,elektrochemické čidlo,LCD,tiskárna
Objednací kód5830811
Part No.

Cobra-KIT

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 9 083 Kč + 3 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 10 994,- Kč 

9 086 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Alkohol tester Cobra

AlcoForce Cobra je profesionální alkohol tester, který se výborně osvědčí v každé firmě. Je ideální k používání ve výrobních závodech a také v dopravních nebo bezpečnostních podnicích. Může být také používán zaměstnanci ozbrojených sil nebo zdravotní službou k měření obsahu alkoholu v dechu. Cobra je alkohol tester k provádění hromadných měření nejvyšší třídy. Vysokou kvalitu měření zajišťuje moderní elektrochemický senzor. Tento alkohol tester má LCD displej, tři světla: žlutou (zobrazuje spojení Bluetooth), zelenou (nabíjení baterie), červenou (zapojení do externího zdroje napájení) a tři vhodně umístěná tlačítka. Do přístroje je možné pomocí bluetooth připojit i tiskárnu, díky čemuž je záznam všech měření ještě snazší.

AlcoForce Cobra je alkohol tester k provádění hromadných měření nejvyšší třídy. Tester pro firmy a instituce stejně i pro jednotlivé uživatele, kteří chtějí mít tester s vysokou přesností a opakovatelností měření. Vysokou kvalitu měření zajišťuje moderní platinové elektrochemické čidlo.

COBRA Využívá nejnovější technologii z oblasti elektrochemických senzorů, které jsou používány ve všech policejních testerech.

Tento alkohol tester má LCD displej, tři světla: žlutou (zobrazuje spojení Bluetooth), zelenou (nabíjení baterie), červenou (zapojení do externího zdroje napájení) a tři vhodně umístěná tlačítka. Do přístroje je možné pomocí bluetooth připojit i tiskárnu, díky čemuž je záznam všech měření ještě snazší.

AlcoForce Cobra je tester, který se výborně osvědčí v každé firmě. Je ideální k používání ve výrobních závodech a také v dopravních nebo bezpečnostních podnicích. Může být také používán zaměstnanci ozbrojených sil nebo zdravotní službou k měření obsahu alkoholu v dechu. Do přístroje je možné pomocí bluetooth připojit i tiskárnu, díky čemuž je záznam všech měření ještě snazší.


Vlastnosti produktu:

 • Vysoce kvalitní platinový, elektrochemický senzor (fuel cell)
 • Typ a počet baterii lithiová baterie BL-5C 3.7V
 • Práce v teplotě -5?~+40?
 • Čistá hmotnost 149,5 g s bateriemi
 • Velikost výrobku (šířka/výška/hloubka) 55 x 140 x 34 mm

Obsah balení

 • Alkohol tester COBRA
 • Kufr
 • Baterie
 • Návod v českém jazyce
 • Propojovací USB kabel
 • V rámci speciálního programu 100% spokojenosti lze po nákupu každého prístroje COBRA provést bezplatnou kalibraci alkohol testeru po dobu 12 mesícu

Doporučujeme:

 • Nenechávat přes léto v autě, vysokou teplotou by mohlo dojít k poškození elektrochemické jednotky.
 • Nepoužívejte okamžitě po konzumaci alkoholu. To může způsobit nenapravitelné škody.
 • Vždy počkejte alespoň 15-20 minut před měřením příjmu po poslední dávce alkoholu.

 

Poznámka výrobce:

AlcoForce je značka alkohol testerů, která díky inovační technologii elektrochemického senzoru překvapí spolehlivostí při zjišťování přítomnosti alkoholu v dechu. AlcoForce se přizpůsobí Vašim konkrétním požadavkům díky široké škále nabízených výrobků, počínaje alkohol testery pro osobní použití a profesionálními přístroji konče.


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše