Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Vít Różański
vrozanski@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

 
Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch, Orange/Blue
  • Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch, Orange/Blue
  • Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch, Orange/Blue
  • Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch, Orange/Blue
  • Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch, Orange/Blue
Objednací kód: 8990506 Part No.: SW10-2JALCZ1 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 1 642 Kč + 3 
 
 
 
 
 

Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch, Orange/Blue

 
 
 
 
Chytré dětské hodinky, displej 0,95" GPS, LBS, IP65, SIM slot, GSM notifikace, výdrž až 4 dny, podpora Apple iOS 9 a novějšía Android 4.4 a novější
Zjistit dostupnost na prodejnách 
Splátky již od 100 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Dětské hodinky pro klidnou mysl rodičů.
Pro každého rodiče je důležité bezpečí vlastního dítěte. Stejně důležité je ale nechat svou ratolest svobodně rozvíjet. Povzbuďte své dítě k větší samostatnosti, dopřejte mu svobodu, a přesto ho mějte pod dohledem, který vám dodá potřebný klid.
Řešení nabízejí chytré hodinky Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch, určené pro děti ve věku 4 až 10 let. Už jejich předání může být pro dítě signálem, že mu důvěřujete a že dosáhlo věku, kdy některé věci zvládne samo.
Pestrobarevné hodinky s jednoduchým, dětsky roztomilým designem lze snadno spárovat s jakýmkoli chytrým telefonem s operačním systémem iOS (Apple) nebo Android. Srdcem hodinek je GPS lokátor, který v řádu desítek vteřin a s přesností na metry zaměří vašeho syna či dceru jak v otevřených venkovních prostorech, tak uvnitř budov.
Jakmile zjistí polohu dítěte, odešlou hodinky signál do vašeho smartphonu a díky speciální aplikaci se během 90 vteřin dozvíte, kde se váš potomek právě nachází.
Další předností hodinek Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch obsahujících slot na SIM kartu je možnost nastavení tzv. bezpečné zóny. Každý rodič díky tomu může svému dítěti vymezit prostor, ve kterém se obyčejně pohybuje. V okamžiku, kdy dítě tento virtuální prostor opustí, vyšlou hodinky do vašeho mobilu upozornění a vy pak můžete svému dítěti obratem zavolat či poslat hlasovou zprávu.
Na hodinkách se zároveň zobrazí, od koho tato zpráva přišla. Komunikace mezi vámi a vaší ratolestí ale funguje i opačně.
Svému potomkovi můžete do jeho hodinek nastavit až deset bezpečných telefonních čísel, která se aktivují pomocí jediného stisku tlačítka na hodinkách. To se může hodit třeba v situaci, kdy si s vámi chce vaše dítě jen tak popovídat, ale i vyslat signál, že se děje něco neobvyklého.
Další výhodou hodinek je, že dítě nemusí umět číst. Stačí, když v případě potřeby zmáčkne na tři sekundy tlačítko a odešle vám tím hlasovou zprávu.
Díky stupni krytí IP65 hodinky bez problému odolají i prachu nebo proudu tekoucí vody.
Disponují i dalšími užitečnými funkcemi, jako je jednoduchý krokoměr nebo statistiky o pohybu dítěte.


 

Fotogalerie Alcatel MOVETIME Track&Talk Watch, Orange/Blue

Stránky o produktu:

https://eu.alcatelmobile.com/cz/mobilni-telefony/nositelna-elektronika/move-time/


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Splatky bez navyseni
zona nula mobily
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše