Správný produkt za správnou cenu, to je SILVERBACK

Vaše posedlost novým kolem začíná právě zde.

Silverback Technologie GmbH je celosvětový výrobce jízdních kol značky SILVERBACK se sídlem v německém Stuttgartu a s dalšími pobočkami v Kalifornii a Kapském městě. Značka byla založena v roce 2004 a jejím mottem je poskytnout zákazníkovi správný produkt za správnou cenu. Výrobce využívá vlastního technologického a kreativního týmu a výhradně se zaměřuje na vývoj odlehčených výkonnostních jízdních kol. Vývoj technologií i samotná výroba je prováděna s pověstnou německou precizností, kterou všichni známe z automobilového průmyslu. Díky tomu značka získává řadu prestižních ocenění po celém světě.

Německá preciznost a poctivost

Cílem je poskytnout kvalitativně i technologicky správný produkt, který bude dostupný za nejlepší možnou cenu. Jízdní kola značky SILVERBACK dosahují nejlepšího poměru výkon/cena.


Vlastní rámy

Všechny rámy jsou vyvíjeny a navrhovány in-house na základě vlastních patentů.
Technologie tlumičů

Vývoj vlastních technologií odlišil tlumiče od konkurentů. Výzkumem a testováním se podařilo docílit nejlepších možných výsledků.
Stačí si jen vybrat


0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
mistrovska nabidka
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­