Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Správný produkt za správnou cenu, to je SILVERBACK

Vaše posedlost novým kolem začíná právě zde.

Silverback Technologie GmbH je celosvětový výrobce jízdních kol značky SILVERBACK se sídlem v německém Stuttgartu a s dalšími pobočkami v Kalifornii a Kapském městě. Značka byla založena v roce 2004 a jejím mottem je poskytnout zákazníkovi správný produkt za správnou cenu. Výrobce využívá vlastního technologického a kreativního týmu a výhradně se zaměřuje na vývoj odlehčených výkonnostních jízdních kol. Vývoj technologií i samotná výroba je prováděna s pověstnou německou precizností, kterou všichni známe z automobilového průmyslu. Díky tomu značka získává řadu prestižních ocenění po celém světě.

Německá preciznost a poctivost

Cílem je poskytnout kvalitativně i technologicky správný produkt, který bude dostupný za nejlepší možnou cenu. Jízdní kola značky SILVERBACK dosahují nejlepšího poměru výkon/cena.


Vlastní rámy

Všechny rámy jsou vyvíjeny a navrhovány in-house na základě vlastních patentů.
Technologie tlumičů

Vývoj vlastních technologií odlišil tlumiče od konkurentů. Výzkumem a testováním se podařilo docílit nejlepších možných výsledků.
Stačí si jen vybrat


0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše