Vánoce bez rizika Rozšířená víkendová otvírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v neděli, služba výměna vánočního dárku a mnoho dalšího. Více informací. 

Co je NAS

s NAS (Network Attached Storage) je inteligentní úložné zařízení připojené k domácí nebo kancelářské síti. Do zařízení NAS můžete uložit všechny soubory svých rodinných příslušníků a kolegů – od důležitých dokumentů až po cenné sbírky fotografií, hudby a videa. Pomocí webového prohlížeče nebo mobilních aplikací můžete přes internet k souborům přistupovat a používat různé služby poskytované zařízením NAS.

Proč jej potřebujete vy i vaše rodina


Kolik fotografií a videí pořídíte za den? Dochází vám v telefonu nebo v laptopu místo? Dlouhodobým problémem je to, že počet digitálních souborů neustále narůstá a navíc jsou tyto soubory roztroušené na různých zařízeních a v různých službách. Abyste mohli tyto soubory konsolidovat do jednoho bezpečného místa, potřebujete bezpečné a centralizované řešení úložiště.


Počkat, nedělají ale totéž služby Google Drive a Dropbox? Nemůžou moje problémy s úložištěm vyřešit jednotky USB?


Hlavní nevýhodou ukládání souborů do veřejného cloudu je kromě vysokých měsíčních poplatků předplatného také to, že vaše osobní soubory má v držení někdo jiný. Nevýhody jednotek USB spočívají v tom, že k nim není možné vzdáleně přistupovat a automaticky je zálohovat. Dále je možné je přenášet, což může vést ke ztrátě či poškození.

Nejlepší alternativou a nezbytností pro moderní domácnost je zařízení NAS. V následujících odstavcích se dozvíte, co dalšího pro vás může zařízení NAS udělat.

Co pro vás může zařízení Synology NAS udělatAutomatické zálohování počítače PC i MacDisk umožňuje rodině synchronizovat soubory mezi centralizovaným NAS a jejich PC / Mac. Jednotka podporuje obnovení předchozích verzí a sdílení souborů přímo z lokálních počítačů, čímž se maximalizuje efektivita. Pokud používáte systém Mac, můžete také zálohovat počítač Mac na server Synology NAS prostřednictvím nástroje Time Machine.


Zálohování fotografií a videí
pro systémy iOS a Android


Pomocí služby Moments můžete automaticky zálohovat všechny rodinné fotografie a videa pořízené mobilními telefony do jednoho soukromého místa v zařízení NAS. Co je ale nejdůležitější, fotografie se díky technologii umělé inteligence automaticky seskupí podle podobných obličejů, míst a předmětů.


Zařízení NAS jako dokonalý zdroj
datového proudu médií


Chcete sledovat videa z počítačů, mobilních zařízení, zařízení Apple TV a zařízení Android TV, aniž byste je museli mezi zařízeními kopírovat? Služba Video Station do těchto zařízení odešle datový proud videí. Navíc obohatí kolekce videí automaticky staženými plakáty, vyhledá na internetu titulky a umožní sdílení videí s přáteli.


Snadné sdílení a shromažďování souborůJednoduché sdílení souborů uložených v zařízení NAS s přáteli. Stačí kliknout pravým tlačítkem na soubor nebo složku, vybrat možnost Sdílet odkazy souborů nebo Vytvořit požadavky na soubor a vygeneruje se odkaz. Vaši přátelé mohou pomocí tohoto odkazu stáhnout vybraný soubor nebo složku nebo odeslat soubory do zařízení NAS bez ohledu na to, jestli mají nebo nemají účet v systému DSM.

Používání zařízení NAS je snadné


Společnost Synology nabízí různé služby, které šetří váš čas. Jednoduše požádejte o QuickConnect ID, které nabízí pohodlný přístup k zařízení NAS a zbavuje vás nutnosti provádět komplikovaná nastavení směrovače. Při snadné správě zařízení NAS vám pomůže rovněž intuitivní uživatelské rozhraní a komplexní návody.
Už vás unavuje neustálé upgradování plánů veřejného cloudu? Zařízení Synology NAS nabízí mnohem větší prostor úložiště bez měsíčních poplatků předplatného. Prostor jeho úložiště můžete sdílet se členy rodiny – malá investice, která prospěje celé domácnosti.

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Tyden notebooku
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše