Oslavte s námi naše 25. narozeniny ve velkém stylu

Od října do prosince tu na vás bude čekat 25 nejrůznějších narozeninových akcí. Těšit se můžete na bohaté soutěže o ceny za statisíce, budeme rozdávat nákupy zadarmo, čekají vás slevové akce, při kterých nakoupíte nejen vánoční dárky za naprosto úžasné ceny a bude toho mnohem víc. Stačí pravidelně navštěvovat naše stránky a žádná akce vám nikdy neunikne.

  25 speciálních
narozeninových akcí
Nákupy zdarma Slevové akce  

Akce již skončila
Akce již skončila

Chystáme pro vás ještě 19 nových akcí!
Již brzy spouštíme další...

25 let s vámi, 25 let zkušeností

Píše se rok 1994 a 21. listopadu zápisem do obchodního rejstříku vzniká naše společnost T.S.BOHEMIA spol. s r.o. Mnozí z vás si jistě již léta kladou otázku, co znamená ta tajemná zkratka T.S., která se od samého počátku pojí s naší společností, odpověď je prostá Technický Servis. A právě na technické podpoře, servisu a supportu počítačové techniky vznikala jedna z nejvýznamnějších společností na trhu s IT a elektronikou.

V devadesátých letech se osobní počítače stávaly čím dál více dostupnými běžným uživatelům, a tak se rozjelo podnikání na plné obrátky. Již po 4 letech od založení přicházíme s vlastní značkou počítačů BARBONE, která jede dodnes. Věřte nebo ne, na kontě jich máme vyrobených již bezmála 300 tisíc. Setkat se s nimi můžete snad kdekoliv: ve škole, v práci, na úřadech, dětském pokoji nebo třeba v počítačové herně.

Po 10 letech od samotného vzniku společnosti dosahujeme dalšího významného milníku, tím je dosažení obratu 1 miliardy korun, a tak s nastupující velikostí měníme i právní formu na akciovou společnost. Přesto si uchováváme svou unikátnost v podobě ryze české společnosti, která odvádí daně do české ekonomiky. Prodej zboží a služeb v oblasti IT a elektroniky se více a více transformuje do podoby, jak ji znáte a přibývá nám internetový e-shop (pamětníci si budou pamatovat náš interlink), který rozšiřuje naši působnost do celé ČR.

Rok 2012 je u nás ve znamení revoluce v podobě zavedení dopravy zdarma, což bylo v té době v obchodě s elektrem něco nemyslitelného. O rok později přichází akvizice s velkým IT e-shopem ALFA.cz známého především na severní Moravě. V roce 2015 jsme rozšířili sortiment o jízdní kola s příslušenstvím a v tom pokračujeme až do dnešního dne, kdy si na své přijdou nejen cyklisté, ale i outdooroví nadšenci, příznivci fitness i míčových sportů.

Dnes se snažíme přinášet vám nejmodernější IT produkty, sportovní vybavení a zásobovat vaši domácnost kvalitními spotřebiči, to vše za co možná nejlepší ceny a v co nejkratším čase. V následujících letech od nás i nadále můžete očekávat férový přístup české rodinné firmy plný inovativních služeb a zajímavých akcí.


0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Narozeniny
Nakupy Onadnes
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše