Oslavte s námi naše 25. narozeniny ve velkém stylu

Od října do prosince tu na vás bude čekat 25 nejrůznějších narozeninových akcí. Těšit se můžete na bohaté soutěže o ceny za statisíce, budeme rozdávat nákupy zadarmo, čekají vás slevové akce, při kterých nakoupíte nejen vánoční dárky za naprosto úžasné ceny a bude toho mnohem víc. Stačí pravidelně navštěvovat naše stránky a žádná akce vám nikdy neunikne.


Akce již skončila

25 let s vámi, 25 let zkušeností

Píše se rok 1994 a 21. listopadu zápisem do obchodního rejstříku vzniká naše společnost T.S.BOHEMIA spol. s r.o. Mnozí z vás si jistě již léta kladou otázku, co znamená ta tajemná zkratka T.S., která se od samého počátku pojí s naší společností, odpověď je prostá Technický Servis. A právě na technické podpoře, servisu a supportu počítačové techniky vznikala jedna z nejvýznamnějších společností na trhu s IT a elektronikou.

V devadesátých letech se osobní počítače stávaly čím dál více dostupnými běžným uživatelům, a tak se rozjelo podnikání na plné obrátky. Již po 4 letech od založení přicházíme s vlastní značkou počítačů BARBONE, která jede dodnes. Věřte nebo ne, na kontě jich máme vyrobených již bezmála 300 tisíc. Setkat se s nimi můžete snad kdekoliv: ve škole, v práci, na úřadech, dětském pokoji nebo třeba v počítačové herně.

Po 10 letech od samotného vzniku společnosti dosahujeme dalšího významného milníku, tím je dosažení obratu 1 miliardy korun, a tak s nastupující velikostí měníme i právní formu na akciovou společnost. Přesto si uchováváme svou unikátnost v podobě ryze české společnosti, která odvádí daně do české ekonomiky. Prodej zboží a služeb v oblasti IT a elektroniky se více a více transformuje do podoby, jak ji znáte a přibývá nám internetový e-shop (pamětníci si budou pamatovat náš interlink), který rozšiřuje naši působnost do celé ČR.

Rok 2012 je u nás ve znamení revoluce v podobě zavedení dopravy zdarma, což bylo v té době v obchodě s elektrem něco nemyslitelného. O rok později přichází akvizice s velkým IT e-shopem ALFA.cz známého především na severní Moravě. V roce 2015 jsme rozšířili sortiment o jízdní kola s příslušenstvím a v tom pokračujeme až do dnešního dne, kdy si na své přijdou nejen cyklisté, ale i outdooroví nadšenci, příznivci fitness i míčových sportů.

Dnes se snažíme přinášet vám nejmodernější IT produkty, sportovní vybavení a zásobovat vaši domácnost kvalitními spotřebiči, to vše za co možná nejlepší ceny a v co nejkratším čase. V následujících letech od nás i nadále můžete očekávat férový přístup české rodinné firmy plný inovativních služeb a zajímavých akcí.


0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­