Přemýšlíte o vhodném vánočním dárku?

Přijeďte do nově otevřeného hotelového komplexu Nutrend World v Olomouci a zažijte dokonalý relax v našem luxusním privátním wellness. Sakura / Ayurveda Spa room Vám nabízí naprosté soukromí a dokonalý relax. Wellness pokoje disponují hydromasážní vanou, kterou napouštíme zvlášť pro každého nového klienta, finskou saunu s Kneippovou hadicí a zážitkovou sprchu. Ambientní atmosféru SPA navíc umocní všudypřítomné svíčky a vonné tyčinky RITUALS, jakožto i meditativní hudba.

Chtěli byste poukaz někomu darovat?

Do 6. 12. 2020 můžete využít možnost zaslaní poukazu v tištěné podobě v dárkovém balení, které udělá pod stromečkem radost. Abychom Vám poukaz mohli zaslat, vyplníte registrační formulář, ke kterému se dostane pomocí odkazu v e-mailu, který obdržíte společně s elektronickým kuponem po nákupu vybraných produktů.

Poukaz je platný do 30. 6. 2021 a je možné ho využít v jeho plné výši na rezervaci Sakura / Ayurveda Spa room v hotelovém komplexu Nutrend World. Aktuální informace o hotelovém komplexu Nutrend World naleznete na nutrendworld.cz.

Notebooky a počítače

Zobrazit produkty

Mobily a tablety

Zobrazit produkty

Monitory a komponenty

Zobrazit produkty

Velké domácí spotřebiče

Zobrazit produkty

Malé domácí spotřebiče

Zobrazit produkty

Naše okolí je protkáno cyklostezkami, které Vás dovedou k rozmanitým cílům – koupání v přírodě či aquaparku, lanová centra, bobová dráha, mnoho přírodních zajímavostí, kulturních akcí a historických cenností, to vše je skvělým zdrojem zábavy pro děti i dospělé. Výhled z našeho hotelu směřuje na Svatý Kopeček, dominantě okolí vzdálené 7 km, kde můžete strávit skvělý den s celou rodinou. Zoologická zahrada, lanový park či bazilika nesoucí ducha poutního místa s překrásným výhledem na celou Olomouc Vás nadchne.

A to je pouze začátek! Těšíme se na Vás!

Více informací a podmínky akce naleznete zde.


0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?