Trávíte rádi dovolenou aktivně?

Vezměte děti, kola nebo pohodlnou obuv a přijeďte k nám do nově otevřeného hotelového komplexu Nutrend World v Olomouci, kde prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků. Během pobytu zrelaxujete v našich privátních wellness pokojích, namasírují vás domorodé masérky a milovníci sportu si naplno užijí třípatrové fitness centrum. Celý zážitek završí naše restaurace s výtečnou kuchyní a kavárnou s domácími dezerty.

Jak na to?

Zakupte v období od 1. července některý z vybraných produktů z níže uvedené nabídky a jako dárek od nás dostanete elektronickou poukázku v hodnotě 2000 Kč na ubytování v hotelovém komplexu Nutrend World v Olomouci. Poukaz je možné využít v plné výši na rezervaci ubytovacích služeb v hotelu Nutrend World. Akce je platná do vyprodání zásob. Elektronická poukázka je zasílána e-mailem nejpozději do 5 dnů od dodání zboží a jeho řádného zaplacení.
Aktuální informace o hotelovém komplexu Nutrend World naleznete na webu www.nutrendworld.cz.
Naše okolí je protkáno cyklostezkami, které Vás dovedou k rozmanitým cílům – koupání v přírodě či aquaparku, lanová centra, bobová dráha, mnoho přírodních zajímavostí, kulturních akcí a historických cenností, to vše je skvělým zdrojem zábavy pro děti i dospělé. Výhled z našeho hotelu směřuje na Svatý Kopeček, dominantě okolí vzdálené 7 km, kde můžete strávit skvělý den s celou rodinou. Zoologická zahrada, lanový park či bazilika nesoucí ducha poutního místa s překrásným výhledem na celou Olomouc Vás nadchne.

A to je pouze začátek! Těšíme se na Vás!


Pravidla a podmínky akce naleznete zde.

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­