Trávíte rádi dovolenou aktivně?

Vezměte děti, kola nebo pohodlnou obuv a přijeďte k nám do nově otevřeného hotelového komplexu Nutrend World v Olomouci, kde prožijete nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků. Během pobytu zrelaxujete v našich privátních wellness pokojích, namasírují vás rodilé masérky z Bali a Filipín a milovníci sportu si naplno užijí třípatrové fitness centrum. Celý zážitek završí naše restaurace s výtečnou kuchyní a kavárnou s domácími dezerty.

Jak na to?

Zakupte v období od 3. května 2021 do 31. května 2021 některý z vybraných produktů z níže uvedené nabídky a jako dárek od nás dostanete elektronickou poukázku v hodnotě 2000 Kč na ubytování v hotelovém komplexu Nutrend World v Olomouci. Poukaz je možné využít v plné výši na rezervaci ubytovacích služeb v hotelu Nutrend World. Ubytování zahrnuje welcome drink při příjezdu, snídani pro 2 osoby, neomezený vstup do fitness centra a možnost úschovy kol. Akce je platná do vyprodání zásob. Elektronická poukázka je zasílána e-mailem nejpozději do 5 dnů od dodání zboží a jeho řádného zaplacení.

Pravidla akce

Produkty zařazené do akce

Notebooky

Zobrazit produkty

Mobily a tablety

Zobrazit produkty

Počítače

Zobrazit produkty

Domací spotřebiče

Zobrazit produkty

Aktuální informace o hotelovém komplexu Nutrend World naleznete na webu www.nutrendworld.cz.


Naše okolí je protkáno cyklostezkami, které Vás dovedou k rozmanitým cílům – koupání v přírodě či aquaparku, lanová centra, bobová dráha, mnoho přírodních zajímavostí, kulturních akcí a historických cenností, to vše je skvělým zdrojem zábavy pro děti i dospělé. Výhled z našeho hotelu směřuje na Svatý Kopeček, dominantě okolí vzdálené 7 km, kde můžete strávit skvělý den s celou rodinou. Zoologická zahrada, lanový park či bazilika nesoucí ducha poutního místa s překrásným výhledem na celou Olomouc Vás nadchne.

A to je pouze začátek! Těšíme se na Vás!


0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?