DOKONALÉ SPOJENÍ PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Zdravý životní styl by měl být základním cílem každého z nás. Je to základní kámen dlouhověkosti a spokojeného života. Toho však není jednoduché dosáhnout, protože na nás čeká mnoho nástrah. Abychom docílili, co nejlepších výsledků, tak bychom měli mít dostatek pohybové aktivity. A právě na to bychom se chtěli v naší kampani zaměřit.

Máme pro to dokonalé nástroje – Jízdní kola a elektrokola španělské značky MMR se skvělým poměrem výkonu a ceny. Parametry, které ocenily v nespočtech testů a recenzí nezávislá média a sportovci v Česku i na Slovensku. A nejnovější chytré hodinky Apple Watch v hodnotě až 21 490 Kč. K vybraným kolům navíc získáte ještě druhý bonus - nášlapné pedály SHIMANO PD-M520 v hodnotě 799 Kč.

Přinášíme Vám jedinečnou promo akci, kdy k nákupu jízdního kola nebo elektrokola MMR dostanete jeden ze skvělých bonusů. Chytré hodinky Apple Watch SE, Apple Watch Series 9 nebo unikátní Apple Watch Ultra 2 v hodnotě až 21 490 Kč.

Akce platí do 20. dubna 2024 nebo do vyprodání zásob.

Jízdní kola MMR + bonus Apple Watch SE
v hodnotě 7 090 Kč*


Zobrazit produkty

Jízdní kola MMR + bonus Apple Watch 9
v hodnotě 11 290 Kč*


Zobrazit produkty

Jízdní kola MMR + bonus Apple Watch Ultra 2
v hodnotě 21 490 Kč*


Zobrazit produkty

Jízdní kola MMR + bonus Xiaomi Redmi 13C
v hodnotě 3 589 Kč*


Zobrazit produkty

Více o značce MMR

Značku jízdních kol MMR založil na počátku 80. let španělský rodák z přístavního města Gijón, Manuel Menéndez. Rod Menéndez se po několik generací věnuje cyklistice a jízdním kolům.

V roce 2008 zainvestoval do společnosti MMR podnikatel Daniel Alonso, který přesunul základnu firmy do španělského přístavního města Avilés a s týmem odborníků udali nový směr značce, jejímž cílem je stát se „benchmarkem“ ve světě profesionální cyklistiky. Zkratka MMR vychází z anglického „Machines Made for Racing“ a plně tak vystihuje vize a cíle, tedy vyrábět závodní kola, která budou vyhrávat závody. Tuto vizi společnosti naplňuje při vývoji kol úzká spolupráce týmů inženýrů, mechaniků a profesionálních závodních týmů.

Aktuální nabídka jízdních kol MMR je opravdu rozmanitá a skýtá modely opravdu pro každého. Na své si přijdou kromě již zmíněných profíků, také hobby jezdci či úplní začátečníci, kteří se chtějí spolehnout na kvalitní značku od samého začátku. Napříč kategoriemi horských, silničních, gravel a e-bikes najdeme přes 25 různých modelových řad. S high-end modely jako jsou Kenta, Rakish nebo Adrenaline dosáhla značka MMR části svých vytoužených cílů a pokračuje tak ve sdílení svého nadšení s veřejností prostřednictvím kvalitně osazených kol splňujících závodní parametry za rozumnou cenu. MMR upřednostňuje kvalitu před kvantitou. Osazení, komponenty, ale i samotný vývoj podléhá přísným podmínkám, výsledkem musí být Machine Made for Racing, na který se můžete spolehnout. Investice do MMR kola znamená pořídit si špičkové a spolehlivé kolo, které má ty nejvyšší ambice, a je úplně jedno zda na něm sedí začátečník nebo profík. Nespornou výhodou je vynikající poměr výkon/cena

Na kola MMR spoléhá také mnoho známých osobností, které se staly ambasadory značky. Jmenujme si například Luis Enrique bývalý profesionální fotbalový hráč FC Barcelona a trenér španělského národního týmu, Fernando Alonso dvojnásobný mistr světa ve F1, Carlos Sainz úspěšný rallye jezdec, Josep Betalú závodník MTB, Oscar Freire trojnásobný mistr světa v silniční cyklistice a již zmíněný Samuel Sánchez, který vede cyklistickou akademii MMR Cycling Academy, hledající nadějné talenty mezi mladými jezdci.

T.S.BOHEMIA a.s. je výhradním dovozcem jízdních kol MMR pro Českou republiku a Slovensko.


*Bonus je zpoplatněn symbolickou částkou 1 Kč/0,05 EUR.
0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?