Využijte Microsoft 365 na maximum

Usnadněte si život pomocí nejnovější aplikací Office s umělou inteligencí, 1TB cloudovým úložištěm a prémiovými mobilními funkcemi.
Schůzky, plány, rozpočty či cokoli dalšího, co vás napadne, zvládnete se sadou Microsoft 365 jednodušeji.

Co je obsaženo?Pro získání nároku na 3 měsíční prodloužení licence musí být Microsoft 365 zakoupen s jedním z oprávněných zařízení či služeb:

 • PC / NTB s Windows, Apple Mac, iPad, Chromebook, Tablety s OS Android, Smartphony v cenové relaci 2.400 Kč a více
 • Jakýkoliv produkt společnosti Microsoft v cenové relaci 1.200 Kč a více
 • PC příslušenství třetích stran v cenové relaci 1.700 Kč a více (např. myš, klávesnice, tiskárna,, monitor, externí úložiště, taška na notebook, hard disky, PC komponenty, služby partnerů a členství)
 • Software Windows 10 v cenové relaci 990 Kč a více
 • Prodloužená záruka na počítač v cenové relaci 990 Kč a více
 • Předplacený software s minimální dobou předplatného 1 rok v cenové relaci 990 Kč a více

Uplatněte si své 3 měsíce navíc už dnes:


Prodloužit 3 měsíce zdarma


Krok 1

Zakupte od 1.2.2021 předplatné Microsoft 365 se zařízením, na které se nabídka vztahuje, a nezapomeňte si vzít fakturu.

Krok 2

Na základě faktury, kterou jste obdrželi požádejte o 3měsíční prodloužení licence na této stránce. Při uplatnění nabídky je nutné uvést následující údaje:

 • E-mailovou adresu
 • kód Product Key zakoupeného 12měsíčního předplatného Microsoft 365
 • název prodejce, kde byl nákup proveden
 • název zakoupené licence Microsoft 365
 • název zakoupeného zařízení
 • datum nákupu
 • elektronickou kopii účtenky

Krok 3

Požadavek na uplatnění bude následně ověřen. Po ověření obdrží zákazník na uvedenou e-mailovou adresu 25místný kód k uplatnění 3 měsíců předplatného navíc, který si může aktivovat. Dodatečné měsíce navíc budou okamžitě připojeny ke stávající licenci. Zákazník tedy obdrží licenci celkem na 15 měsíců.

Windows + Microsoft 365 = způsob, jak dokázat skvělé věci

S novým předplatným Microsoft 365 získáte všechny prémiové aplikace Office, technickou podporu zdarma, 1TB úložiště OneDrive a mnoho dalšího. Zkombinujte ho s počítačem s Windows a dostanete přesně to, abyste zvládli spousty věcí. Začnete pracovat na počítači a vše dokončíte na mobilu. Word, Excela PowerPoint jsou teď dostupné v jediné aplikaci pro Android a iPhone. Díky ní můžete snadno přesunovat soubory mezi počítačem s Windows 10 a mobilem.

Dostaňte ze sebe to nejlepší

Jen několika kliknutími vytvořte prezentace profesionálního vzhledu. Díky funkci PowerPoint Designer strávíte nad tvorbou prezentací méně času, který můžete věnovat vlastní přípravě.

Chraňte, co je pro vás důležité

Ukládejte si soubory bezpečně na OneDrive, kde je máte zálohované a přístupné kdekoli na všech svých zařízeních. Sdílejte dokumenty a fotky s přáteli a rodinou, a dokonce na nich spolupracujte v reálném čase. OneDrive vám pomůže v rychlé organizaci a nalezení důležitých věcí, zvlášť ve chvílích, kdy cestujete.

Organizujte si čas

Zůstaňte ve spojení a nic nezmeškejte díky prémiové aplikaci Outlook, která je víc než jen e-mailová schránka. Jednoduše se díky ní dostanete k důležitým e-mailům. Je to váš osobní, pracovní, školní a sportovní kalendář. Je to váš seznam úkolů a kontaktů. To vše v jediné aplikaci. Navíc využívá umělou inteligenci a neobsahuje žádné reklamy, takže můžete ušetřit čas a věnovat se jen tomu, na čem skutečně záleží.

Dokažte společně víc

Zvládněte cokoli, společně. Pomocí aplikace Skype jste v kontaktu s přáteli, rodinou i kolegy, doslova s celým světem. Funguje na mobilu, počítači, Xboxu i chytrém reproduktoru, stačí si vybrat. Pak už jen záleží na tom, zda chcete chatovat nebo vést klasický hlasový hovor či videohovor.

1 Co-authors must be using Office 2016, Office for the web or the latest mobile apps.
2 Internet access required. Fees many apply. Microsoft 365 subscription required and sold separately.
.


0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?