Proč používat originální spotřební materiál HP

Spolehlivost, dostupnost a garantovaná výtěžnost

Vysoká spolehlivost produktů HP

Originální tisková kazeta HP je integrovanou součástí tiskárny a představuje 70 % všech jejích hlavních technologických dílů. Pokud vyměníte kazetu za jinou než originální, nezískáte už od své tiskárny kvalitu a spolehlivost. > nejnižší poruchovost v oboru > minimální náklady na podporu a méně oprav tiskárny > žádné skryté náklady a psychický stres z důvodu prostojů tiskárny > žádný únik toneru, žádné pruhy, konzistentně kvalitní výstup od první do poslední stránky > plná záruka na kazetu – do spotřebování originálního toneru.

Vynikající kvalita tisku

Originální tiskové kazety HP mají unikátní a patentované složení toneru s menšími tonerovými částicemi a celou škálou aditiv, což zlepšuje následující kvalitativní aspekty tisku. > ostré a čisté znaky, žádné skvrny a pruhy > méně odpadu, efektivnější využití tonerů > vysoká výtěžnost kazety a nízké náklady na tisk jedné stránky > bezproblémový provoz a dlouhá životnost tiskárny > trvanlivost tisku a dlouhodobá archivovatelnost.

Kompatibilita, dostupnost a garantovaná výtěžnost

Použitím originálního spotřebního materiálu HP vám vždy bude fungovat kazeta či toner. > Získáte garantovanou výtěžnost (+- tolerance) > Nebudete mít problem v případě nutnosti využití servisu či reklamace > Originální tonerové náplně HP obsahují vlastní pokročilou technologii vytvořenou, aby precizně pracovala s originálními tiskárnami, tonery a papíry.

Zodpovědný přístup HP k životnímu prostředí

HP bere velmi vážně svou spoluzodpovědnost za životní prostředí – od prvních stádií vývoje pro výrobu, použití a skutečnou recyklaci. Výroní procesy HP jsou certifikované podle ISO 14001 a 9001. > úrovně emisí naměřené u tiskáren HP LaserJet používajících originální spotřební materiál jsou nejnižší v oboru a byly schválené OSHA a National Toxicology Program (US) > tiskové kazety a tiskárny HP LaserJet splňují přísné ekologické normy, např. Blue Angel scheme pro Německo > program recyklace kazet HP Planet Partners za uplynulé roky zajistil recyklování 31 milionů tiskových kazet HP LaserJet pro další průmyslové využití.Originální inkoust HP zachová trvalý dojem


Originální inkoust HP zachová Vaše vzpomínky


Dvoukazetový systém HP
0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?