Příslušenství

 
 
 
 Na prodejnách
 
 

Výrobci a parametry

 
 

13

položek

 
 
 
 

POE pasivní PoE sada kabelů (injector a splitter)

sada pasivního napájení po UTP kabelu (PoE), 2x injektor + splitter, bez napájecího adaptéru

POE pasivní PoE sada kabelů (injector a splitter)
Populární produkt
 
 

Mikrotik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA Female

Mikrotik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA Female

Mikrotik ACSMAUFL Pigtail, 15cm, U.FL - SMA Female
 
 

Maxlink PoE switch PSBT-10-8P-250

Maxlink PoE switch PSBT-10-8P-250, 10x LAN/8x PoE 250m,802.3af/at/bt

Maxlink PoE switch PSBT-10-8P-250
 
 

Maxlink PoE switch PSBT-6-4P-250

Maxlink PoE switch PSBT-6-4P-250, 6x LAN/4x PoE 250m, 802.3af/at/bt

Maxlink PoE switch PSBT-6-4P-250
 
 

Maxlink POESG-8-7P

Maxlink POESG-8-7P, 8x GLAN, 7x PoE + napájecí adaptér 24V 2,5A

Maxlink POESG-8-7P
 
 

Maxlink 8 portový switch 10/100 Mbps se 7 PoE porty - bez napájecího adaptéru

Maxlink 8 portový switch 10/100 Mbps se 7 PoE porty - bez napájecího adaptéru

Maxlink 8 portový switch 10/100 Mbps se 7 PoE porty - bez napájecího adaptéru
 
 

Maxlink reverzní PoE switch RSG-8-1P-DC

Maxlink reverzní PoE switch RSG-8-1P-DC 7x PoE IN, 1x PoE Out, 1x DC Out

Maxlink reverzní PoE switch RSG-8-1P-DC
 
 

Mikrotik XS+DA0003

Mikrotik XS+DA0003 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 3m

Mikrotik XS+DA0003
 
 

Maxlink PoE switch (PSBT-19-16P-250)

Maxlink PoE switch PSBT-19-16P-250,18xLAN/16xPoE 250m,1xSFP,802.3af/at/bt,200W,10/100Mbps

Maxlink PoE switch (PSBT-19-16P-250)
 
 

Maxlink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

Maxlink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

Maxlink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 
 

NE Maxlink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

Maxlink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

NE Maxlink 1.25G SFP optický HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, HP kompatibilní
 
 

USB RFID čtečka 125Khz

USB RFID čtečka 125Khz

USB RFID čtečka 125Khz
 
 

Maxlink ML-S31D-20-HP

Maxlink 1.25G SFP optický HP modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní

Maxlink ML-S31D-20-HP
 
 
380809,513155,460751,460750,407396,402609,401165,401164,401163,401162,401102,366461,69944,
 







0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?