Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Martin Poloch
mpoloch@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ADATA HM900 2TB černý

 
 
ADATA HM900 2TB černý
 
 
Prodloužená záruka
3Doid  
 
Splátková kalkulačka již od 4 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
externí pevný disk, HDD, 3.5", 2TB, USB 3.0, G-Shock sensor, externí napájení
 
Objednací kód7704992
Part No.

AHM900-2TU3-CEUBK

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Externí pevný disk HM900

Ukládejte a sdílejte nejcennější okamžiky

Disk HM900 nabízí velké externí úložiště, avšak nejenom to. Je navržen tak, aby umožnil práci s multimédii, obzvláště videem a TV záznamy, například současné přehrávání a záznam. Dostupné kapacity sahají až k 6 TB. Disk tak nabízí dostatek prostoru pro oblíbené pořady a filmy i v rozlišení Ultra HD, včetně oblíbených domácích videí. Maximální prioritou je pohodlí obsluhy s automatickým plánováním záznamů a ukládání, včetně zálohování na jeden dotyk. Velký úložný prostor a snadné používání činí HM900 jednoznačnou volbou všech fanoušků ukládání velkých mediálních dat.


Současné nahrávání a přehrávání bez kompromisů

Jsou dlouho očekávané sportovní události a speciální události v TV vysílány současně s vaším oblíbeným programem nebo filmem? Žádný problém. S diskem HM900 můžete vše sledovat a současně nahrávat záznam, který si užijete později. Nemusíte se vzdávat oblíbených zážitků. Disk je dokonale vhodný pro sdílení obsahu s přáteli a rodinou. Vyhovuje prostě všem.


Ochrana dat před rázy a detekce vibrací

Disk HM900 je vybaven inteligentními snímači rázů a vibrací, které automaticky přepínají do režimu ochrany dat, pokud je disk vystaven náhlým pohybům, pádům nebo rázům. Zastaví činnost disku, je-li ráz detekován, a automaticky pokračuje v činnosti, když se obnoví normální situace. To vše je zřetelně indikováno kontrolkami LED.


Kapacita odpovídá vašim potřebám

Ukládaná data s obsahem se neustále zvětšují, zvyšuje se také kvalita obrazových dat, protože je stále populárnější formát Ultra HD 4K. Disk HM900 je proto nabízen s kapacitami 2 TB, 3 TB, 4 TB a 6 TB, takže si můžete vybrat velikost a rozpočet, který je pro vás vhodný. Ať si vyberete cokoliv, můžete si být jistit, že budete mít k dispozici kombinaci kapacity a spolehlivosti pro vaše videa, hudbu, fotografie a všechna další data.


Výkonné zálohování je snadné

Díky vyhrazenému tlačítku zálohování umožňuje disk HM900 ukládání obsahu na jeden dotek, což eliminuje mnoho kroků vyžadovaných jinými disky. Obsah můžete také ukládat automaticky, podle plánu, nebo synchronizovat data na několika zařízeních. To všechno bez problémů.


Silné šifrování chrání důvěrný obsah

Pokročilá ochrana heslem a 256bitové šifrování AES chrání uložená data před průnikem a náhodným zpřístupněním. Využijte nejmodernější technologie ochrany dat a vaše mysl může zůstat v klidu.


Funkce TurboHDD zvyšuje rychlosti dat a účinnost

Disk HM900 obsahuje funkci TurboHDD, která je exponenciálně rychlejší než rozhraní USB 2.0. Používá uživatelské profily a algoritmy pro urychlení přenosových rychlostí dat podle provozu a systémových zdrojů. Plně využívá šířku pásma rozhraní USB 3.0 pro zrychlení přenosu dat, spoří tak čas a zpřístupňuje obsah rychleji, s minimálním zpožděním.


 

Fotogalerie ADATA HM900 2TB černý

Parametry a specifikace:

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Provedení: 
externí
Výška [mm]: 
36,5
Šířka [mm]: 
121
Hloubka [mm]: 
190
Hmotnost [g]: 
842

Kapacita a typ

Typ disku: 
HDD
Kapacita [GB]: 
2000
Formát disku: 
3,5

Průvodce výběrem

Stolní (externí): 
ano

Rozhraní

Rozhraní: 
USB 3.0

Technologie

Šifrování: 
ano
Typy šifrování: 
256bit AES
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Xiaomi slevy
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše