Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Libor Malý
lmaly@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ABBYY FineReader 12 Corporate / Concurrent use / Vol. purchase / UPGR (1-5 lic.)

 
ABBYY FineReader 12 Corporate / Concurrent use / Vol. purchase / UPGR (1-5 lic.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Krabicová verze. Abyste převedlitisknutý text na text, který můžete editovat na počítači, nemusíte ztrácet čas jeho přepisováním. ABBYY FineReader 10 Home Edition a váš digitální fotoaparát nebo fotoaparát vašeho mobilního telefonu to udělají za vás! F...
 
Objednací kód9246820
Part No.

AB-09454

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 9 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Upgradová komerční licence - upgradovat lze z verze 9.0, 10 nebo 11. Cena je za jednu licenci z příslušného množstevního rozmezí.

Concurrent use - Konkurenční licenci lze instalovat na všechna PC v síti, software může používat současně tolik uživatelů, kolik je zakoupeno licencí.

ABBYY FineReader 12 Corporate je softwarová aplikace pro práci s papírovými, naskenovanými a vyfotografovanými dokumenty a soubory PDF ve společnostech a organizacích. Aplikace FineReader Corporate zvýší produktivitu zaměstnanců ve vaší kanceláři. Zaměstnanci budou schopni snadno a rychle převádět dokumenty do aplikací Word, Excel a dalších, aby je bylo možno upravovat, připravovat k uložení do digitálních archivů s možností vyhledávání a extrahovat z nich text a tabulky pomocí jediného kliknutí myší.

Možnost automatizovaného převodu dokumentů umožňuje uživatelům aplikace ABBYY FineReader Corporate efektivní práci s multifunkčními zařízeními v síti. Nástroje pro síťovou spolupráci umožňují zpracování objemných dokumentů ve velmi krátkém časovém období. A konečně: díky flexibilnímu licencování pro společnosti a centralizované správě licencí prostřednictvím místní sítě (LAN) lze optimalizovat náklady společnosti a ušetřit čas věnovaný instalaci a správě.

Klíčové vlastnosti:
Digitalizace papírových dokumentů s výjimečnou přesností
Pro skenování a okamžitý převod dokumentů na text s možností úprav a na soubory PDF s možností vyhledávání používejte samostatné nebo síťové skenery a multifunkční zařízení. Aplikace ABBYY FineReader 12 provádí převody s přesností rozpoznávání až 99,8%*, čímž předchází nutnosti ručního přepisování informací, dostupných pouze v papírových dokumentech, a zjednodušuje zpracování dokumentů v rámci celé společnosti.
Aplikace FineReader přesně znovuvytváří rozvržení a formátování dokumentu i jeho celkovou strukturu, a to včetně velikosti textu a stylů písma, tabulek, diagramů, sloupců, záhlaví a zápatí, poznámek pod čarou, číslování stránek apod.

Vyjímání citací a extrakce tabulek
Nemusíte čekat, dokud neproběhne zpracování celého dokumentu aplikace ABBYY FineReader umožňuje okamžité vyjmutí textu, tabulek a obrázků pro další použití, i když převod dokumentu ještě nebyl dokončen. Vyberte si část textu, kterou potřebujete zkopírovat, a aplikace FineReader ji během několika sekund rozpozná a zpřístupní pro vložení do jiné aplikace.

Rychlejší zpracování díky Vlastním a Sdíleným úlohám pomocí jediného kliknutí myší
Buďte produktivnější: zpracování dokumentů v rychlém režimu nabízí v průměru až o 40 %* dosažení výsledků. Efektivní vícejádrové zpracování vícestránkových dokumentů mnohonásobně zvyšuje rychlost zpracování.
Díky uživatelsky přívětivému rozhraní odpadá potřeba učit se složité postupy a nastavení. Automatizované úlohy umožňují přístup k nejběžnějším úlohám převodu jediným kliknutím myši – jde o nejrychlejší a nejjednodušší způsob získání výsledků. Na základě svých specifických požadavků také můžete vytvářet vlastní úlohy a sdílet je s kolegy.

Automatizované OCR a dávkové převody
Zautomatizujte zpracování příchozích dokumentů díky funkci Hot Folder může aplikace ABBYY FineReader Corporate sledovat určitou složku na místním disku, síťové jednotce, serveru FTP nebo v poštovní schránce a automaticky zpracovat veškeré soubory, které jsou do daného umístění přidány.
Díky nástroji HotFolder je zpracování dokumentů flexibilnější a lze je spustit, kdykoli potřebujete: můžete plánovat převod shromážděných nebo příchozích dokumentů bez obsluhy na libovolné časy, spouštět, zastavovat a spravovat několik různých úloh převodu ve složce Hot Folder najednou.

Zdokonalený převod souborů PDF a kvalitnější zabezpečení
Aplikace ABBYY FineReader snadno převádí naskenované dokumenty a soubory PDF na dokumenty s možností vyhledávání ve formátech PDF a PDF/A, připravených k archivaci a k dalšímu použití. Efektivní komprese smíšeného rastrového obsahu (MRC) snižuje velikost prostoru na disku, nutného k archivaci dokumentů ve formátu PDF.
Díky ochraně heslem zaručuje FineReader bezpečnost výstupních souborů PDF a nabízí nástroj pro odstranění citlivých a důvěrných informací z dokumentu.

Podporuje více jazyků, než jakýkoli jiný software OCR
Rozšiřte své globální schopnosti! Aplikace ABBYY FineReader 12 rozpoznává a převádí dokumenty v jakékoli kombinaci 190 jazyků, včetně výrazně zlepšeného OCR asijských jazyků, arabštiny a hebrejštiny.

Úsporné souběžné/sítové licence
Při koupi souběžných licencí ABBYY FineReader 12 Corporate můžete aplikaci nainstalovat na libovolný počet pracovních stanic, a tyto licence mohou v rámci místní sítě (LAN) sdílet všichni uživatelé Speciální nástroj s názvem Správce licencí kontroluje celkový počet souběžně pracujících uživatelů Concurrent licenses allow support of Terminal Servers.Souběžné licence umožňují podporu terminálových serverů.

Snadná instalace na síťové stanice
Automatizovaná síťová instalace umožňuje správcům vzdálenou instalaci softwaru ze serveru na pracovní stanice. Správce může licence v síti také spravovat prostřednictvím nástroje s názvem Správce licencí: přidávat a aktivovat je, přiřazovat je k pracovním stanicím nebo je odebírat.

Široká škála podporovaných formátů
Aplikace ABBYY FineReader 12 podporuje širokou škálu obrazových vstupů a výstupů v nejrůznějších textových a obrazových formátech (včetně DOCX, XLSX, ODT, PPT a mnoha dalších). Výsledky lze také posílat přímo do aplikací, jako Microsoft® Word, Excel®, PowerPoint®, Apache OpenOffice®, Writer a Adobe®, Acrobat/Reader.

Odesílání dokumentů do cloudu a jejich získávání
Dokumenty pro převod můžete brát přímo ze složek preferovaných cloudových úložišť, včetně Google Drive™, Dropbox™, Microsoft SkyDrive® nebo SharePoint® Online. Výsledky můžete také ukládat zpět do preferované, zálohovat je a sdílet se spolupracovníky.

Aplikace Business Card Reader pro Windows
Bonusová aplikace ABBYY Business Card Reader nabízí snadný způsob převodu kontaktních informací z papírových vizitek na kontakty Microsoft Outlook nebo Salesforce.com nebo jejich exportu do formátu vCard (*.vcf). Aplikace pracuje se speciálními skenery vizitek i s tradičními skenery a s multifunkčními zařízeními.

Požadavky na PC:

Operační systém

 • Microsoft® Windows® 8.1 / 8 / 7 / Vista® / XP
 • Microsoft Windows Server® 2012 / 2012 R2 / 2008 / 2008 R2 / 2003
 • Pro práci s lokalizovaným rozhraním je nezbytná odpovídající jazyková podpora

Hardware

 • Počítač s frekvencí procesoru 1 GHz nebo vyšší
 • 1024 MB RAM
 • V prostředí s několika procesory je pro každé další jádro procesoru vyžadováno dalších 512 MB RAM
 • 850 MB místa na pevném disku pro typickou instalaci programu, a 850 MB pro optimální práci programu
 • Grafická karta s rozlišením 1280x1024 nebo vyšší
 • Pro aktivaci vašeho sériového čísla je potřebné připojení k internetu. Některé verze aplikace FineReader 12 kromě aktivace přes internet podporují také aktivaci po telefonu. Mohou být účtovány p
 

Parametry a specifikace:

Obecné vlastnosti

Typ licence: 
ESD (elektronická)

Ostatní

Distribuce: 
CZ
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER5

54.198.122.70

Splatky bez navyseni
kupony