Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  
Akce je platná od 25. 02. 2018 do 15.03. 2018.

Kompletní pravidla akce naleznete zde

 

Co je to Samsung Výkup?
Samsung Trade-in (Výkup) umožňuje zákazníkům, kteří mají zájem předobjednat si mobilní telefon Samsung Galaxy S9 nebo Samsung Galaxy S9+ (jen 64GB verze), odprodat jejich stávající mobilní telefon a získat navíc bonus 2500 Kč k výkupní ceně.

Jaké mobilní telefony se v rámci programu Trade-in vykupují?
Úplný seznam mobilních telefonů, které se v rámci akce Trade-in vykupují, je k dispozici  na webových stránkách www.novysamsung.cz v sekci „Informativní nacenění vašeho použitého telefonu“. Na těchto stránkách zjistíte orientační výkupní cenu v detailním nacenění. Stačí jen zadat tyto údaje:
i) typ vašeho použitého telefonu
ii) vyplnění jeho funkčnosti a stavu
Tato cena je pouze orientační a může se měnit v závislosti na skutečném stavu přístroje po posouzení výkupním pracovníkem.

Zařízení, které chci odprodat, nyní používám. Mohu jej odeslat až dostanu Galaxy S9/S9+?
Ano! Je nutné jen předobjednat váš nový Samsung Galaxy S9/S9+ (jen 64GB verze) v termínu od 25. února do 15. března 2018. Odprodej vašeho používaného telefonu a jeho zaslání na naši adresu, případně odevzdání na sběrném místě můžete realizovat až po obdržení vaší nové Galaxy S9/S9+ (jen 64GB verze), nejpozději však do 25. dubna 2018.

Jaké jsou podmínky pro výkup?
Abychom mohli přístroj vykoupit, je zapotřebí  vyplnit povinné údaje na webu www.novysamsung.cz, dokončit registraci a zároveň být plnoletý s plnou způsobilostí k právním úkonům.

Kde mám starý přístroj zaslat nebo osobně odevzdat?
Po vyplnění procesu na webu novysamsung.cz máte tři možnosti jak nám odevzdat váš starý telefon:

_1) Poslat telefon přepravní službou PPL (celá ČR)

  • Je dostupné po registraci telefonu v registračním formuláři na novysamsung.cz.
  • Je nutné přiložit vytištěné registrační údaje z webu.
  • Je nutné odstranit z telefonu veškerá osobní data, hesla, SIM kartu, MicroSD kartu a uvést telefon do továrního nastavení.*
_2) Poslat telefon speciálním kurýrem (Praha)
  • Je nutné přiložit vytištěné registrační údaje z webu.
  • Je nutné odstranit z telefonu veškerá osobní data, hesla, SIM kartu, MicroSD kartu a uvést telefon do továrního nastavení.*

_3) Odevzdat telefon na Samsung servisní centrech - Praha (Ječná 36, Praha 2 120 00), Brno (Skandinávská 2, Brno 619 00) a Ostrava (Nádražní 102, Ostrava 702 00)

Kdy a jak se dozvím finální výkupní cenu mého telefonu?

i)  Při zaslání telefonu na naši adresu a jeho obdržení bude jeho stav do 1 pracovního dne od jeho přijetí odborně zkontrolován a porovnán s vaším vyznačením při nacenění. Konečná výkupní cena vám bude zaslána na schválení. Pokud budete s finální částkou souhlasit, zašleme vám obratem výkupní částku na váš účet. Pokud nebudete souhlasit s konečnou výkupní cenou vašeho telefonu, telefon vám bude neprodleně zaslán zpět na vaši registrační adresu na naše náklady.
ii)  Detailní cena vám bude sdělena přímo na místě Samsung servisního centra. Pokud nebudete souhlasit s konečnou výkupní cenou vašeho telefonu, můžete si jej ihned odnést a odkupní proces nedokončit.

Kdy získám dodatečný bonus 2500 Kč k výkupní ceně?
Dodatečný bonus získáte po nahrání povinných údajů o vaší nové Galaxy S9/S9+ do webové registrace na www.novysamsung.cz:

  • IMEI číslo vaší Galaxy S9/S9+ (jen 64GB verze)
  • Čitelný scan/foto účtenky
  • a odevzdání vašeho použitého telefonu

Po 14ti dnech od nákupu vašeho S9/S9+ (jen 64GB verze) (pokud váš telefon nebyl vrácen prodejci) a odevzdání starého telefonu vám bude částka připsána na váš účet.

Mohu novou Galaxy S9/S9+(jen 64GB verze) získat s předstihem?
Oficiální prodej bude zahájen 16. března. Pokud chcete získat nový Galaxy S9/S9+(jen 64GB verze) dříve, je nutné si jej předobjednat u oficiálních prodejců v termínu od 25. února do 7. března 2018.
Nový telefon vám bude doručen až o 7 dní dříve před začátkem oficiálního prodeje (tedy nejdříve 9. března).
Ostatní, kteří předobjednají mezi 8. až 15. březnem 2018, obdrží telefon po 16. březnu 2018.Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

54.196.46.127

Black Friday
Srotovne na mobily