Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Akce je platná od 23. 4. do 30. 6. 2018.


Kompletní pravidla akce naleznete zde

 

Co je to Samsung Výkup?
Samsung Trade-in (Výkup) umožňuje zákazníkům, kteří mají zájem předobjednat si mobilní telefon Samsung Galaxy S9 nebo Samsung Galaxy S9+ (jen 64GB verze), odprodat jejich stávající mobilní telefon a získat navíc bonus 2500 Kč k výkupní ceně.

Jaké mobilní telefony se v rámci programu Trade-in vykupují?
Úplný seznam mobilních telefonů, které se v rámci akce Trade-in vykupují, je k dispozici  na webových stránkách www.novysamsung.cz v sekci „Informativní nacenění vašeho použitého telefonu“. Na těchto stránkách zjistíte orientační výkupní cenu v detailním nacenění. Stačí jen zadat tyto údaje:
i) typ vašeho použitého telefonu
ii) vyplnění jeho funkčnosti a stavu
Tato cena je pouze orientační a může se měnit v závislosti na skutečném stavu přístroje po posouzení výkupním pracovníkem.

Jaké jsou podmínky pro výkup?
Abychom mohli přístroj vykoupit, je zapotřebí  vyplnit povinné údaje na webu www.novysamsung.cz, dokončit registraci a zároveň být plnoletý s plnou způsobilostí k právním úkonům.

Kde mám starý přístroj zaslat nebo osobně odevzdat?
Po vyplnění procesu na webu novysamsung.cz máte tři možnosti jak nám odevzdat váš starý telefon:

_1) Poslat telefon přepravní službou PPL (celá ČR)

  • Je dostupné po registraci telefonu v registračním formuláři na novysamsung.cz.
  • Je nutné přiložit vytištěné registrační údaje z webu.
  • Je nutné odstranit z telefonu veškerá osobní data, hesla, SIM kartu, MicroSD kartu a uvést telefon do továrního nastavení.*
_2) Poslat telefon speciálním kurýrem (Praha)
  • Je nutné přiložit vytištěné registrační údaje z webu.
  • Je nutné odstranit z telefonu veškerá osobní data, hesla, SIM kartu, MicroSD kartu a uvést telefon do továrního nastavení.*

_3) Odevzdat telefon na Samsung servisní centrech - Praha (Ječná 36, Praha 2 120 00), Brno (Skandinávská 2, Brno 619 00) a Ostrava (Nádražní 102, Ostrava 702 00)

Kdy a jak se dozvím finální výkupní cenu mého telefonu?

Při zaslání telefonu na naši adresu a jeho obdržení bude jeho stav do 3 pracovních dnů od jeho přijetí odborně zkontrolován a porovnán s vaším vyznačením při nacenění. Konečná výkupní cena vám bude zaslána na schválení. Pokud budete s finální částkou souhlasit, zašleme vám obratem výkupní částku na váš účet. Pokud nebudete souhlasit s konečnou výkupní cenou vašeho telefonu, telefon vám bude neprodleně zaslán zpět na vaši registrační adresu na naše náklady.

Co je použitý přístroj?
Jedná se o přístroj, který standardně používáte a je funkční.

Přístroj může vykazovat částečné vady či být poškozený po vizuální stránce, pokud tomu tak je, je nutné stav přístroje správně vyznačit v položce detailní nacenění, kdy se
po vyplnění všech parametrů dozvíte konečnou výkupní cenu přístroje.

Co je zánovní přístroj?

Jedná se o nepoužívaný přístroj s nerozbaleným příslušenstvím v kompletním balení, starý maximálně 3 měsíce od data zakoupení. Pokud přístroj nesplňuje jednu z uvedených podmínek, jedná se o použitý přístroj.


Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00
Partneři:
 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

54.224.60.122

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
letni tipy
kupony