Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Akce se vztahuje na notebooky z řad Swift, Spin, Nitro, Predator a zařízení 2v1 Switch zakoupené od 27. 8. 2018 do 31. 12. 2018.
Produkty zakoupené v tomto období je možno registrovat do 31. 1. 2019. Kompletní pravidla a podmínky akce naleznete zde
.


Postup registrace

Zákazník si po zakoupení nového produktu vytvoří Acer ID na webu www.acer.cz v sekci podpora.
Po zaregistrování Acer ID v této službě zaregistruje i zakoupené zařízení.
Pro bezproblémovou registraci je nutné mít u sebe zařízení a zadat do registračního formuláře datum
nákupu a kontaktní údaje. Do měsíce po registraci dostane potvrzení emailem.


Špičková kvalita a provedení

Atraktivní design, odolné materiály a výrobní proces s důrazem na kvalitu a spolehlivost - to jsou produkty Acer. Dobře vybavené notebooky a zařízení 2v1 jsou proto v této promo akci zákazníkům nabízeny s 3letou zárukou bez cenového navýšení. Po celou dobu prodloužené záruky bude váš notebook v případě záručních problémů zdarma opraven. Značkový servis Acer O servis výrobků Acer se starají zkušení technici ve vlastním značkovém servisním centru v Brně, které slouží nejen pro Českou republiku ale i pro další země ze střední a východní Evropy. Díky technickému vybavení si může servis dovolit úzkou specializaci na jednotlivá zařízení i konkrétní postupy oprav, což řadí toto servisní centrum mezi nejlepší v regionu.


Oceňovaná technická podpora

Servisní centrum také nabízí oceňované služby technické podpory, která je k dispozici telefonicky na čísle +420 531 027 777, formou emailu nebo chatu. Zákazník si tak v případě potřeby řešení problému může zvolit nejvhodnější formu komunikace.

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše