58" TCL 58P635

Objednací kód: 9979131 Part No.: 58P635 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
58" TCL 58P635
 
 
Produkt s dárkem
TCL SledováníTV
 
 
 
BONUS!
 
 
 
 
Televize Google TV, LED, 146cm, 4K Ultra HD, PPI 2300 (50Hz), Direct LED, HDR10, HLG, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Netflix
Ověřit dostupnost

na prodejnách

9 290 Kč

7 678 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jako dárek k tomuto produktu dostanete PROMO Elektronický poukaz do muzea VETERAN ARENA 2024  BONUS v hodnote 239 Kč
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

3 190 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

4 490 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

4 990 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Televize Google TV, LED, 146cm, 4K Ultra HD, PPI 2300 (50Hz), Direct LED, HDR10, HLG, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, Steam Link, Google Assistent, Amazon Alexa, párování s mobilním zařízením, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Digital AC4, en. třída E


Více informací

Stránky výrobce:https://www.tcl.com/cz/cs.html

Stránky o produktu:https://www.tcl.com/eu/en/tvs/p635

Parametry

Funkce a technologie

Bluetooth: 
Bluetooth je standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka.
ano
Wi-Fi: 
Zajišťuje vzájemné bezdrátové propojení přenosných zařízení a dále jejich připojování na lokální (např. firemní) sítě LAN.
ano
Chromecast: 
Chromecast, vyvinutý společností Google, je digitální prvek pro streamování médií. Umožňuje uživatelům přehrávat audiovizuální obsah, jako jsou televizní programy, filmy, hudební videa a další služby internetového vysílání, na televizní obrazovku pomocí mobilních zařízení a počítačů. Kompatibilní je s řadou aplikací, včetně YouTube nebo Netflix, což uživatelům poskytuje rozmanité možnosti zábavy.
ano
Miracast: 
Miracast slouží pro bezdrátový přenos obrazu a zvuku mezi různými přístroji vybavenými WiFi. Výhodou Mirecast je, že propojované přístroje nemusejí být přihlášeny do WiFi sítě.
ano
Tuner: 
DVB-T - pozemní digitální vysílání je nový systém přenosu televizního signálu. Jedná se o náhradu analogového vysílání. Nabízí kvalitnější obraz nebo třeba interaktivní služby. DVB-T2 - novější standart určený pro vysílání ve vysokém rozlišení. Pozemní digitální vysílání je nový systém přenosu televizního signálu. Jedná se o náhradu analogového vysílání. Nabízí kvalitnější obraz nebo třeba interaktivní služby. DVB-S - standart digitálního vysílání přenášeného satelitní cestou. Příjem probíhá přes satelitní parabolu. DVB-S2 - novější standart digitálního vysílání přenášeného satelitní cestou pro vysilání ve vysokém rozlišení. Příjem probíhá přes satelitní parabolu. DVB-C - standart digitálního vysílání kabelové televize. Příjem probíhá přes připojený kabelový rozvod.
DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
Multimediální funkce: 
FastScan (Skylink)
Herní funkce: 
Herní režim (Game mode)

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Hmotnost [kg]: 
11,2
VESA: 
VESA standard je důležitý parametr pro výběr držáku na TV. Jedná se o rozteč děr (vzdálenost závitů) na zadní straně TV. Udává se v milimetrech – např. 200 × 200 mm (šířka × výška). Každá televize může mít VESA normu jinou, nezávisle na úhlopříčce.
200 × 200 mm
Výška [cm]: 
80,1
Šířka [cm]: 
128,5
Hloubka [cm]: 
30,4
Výška bez podstavce [cm]: 
75,2
Hloubka bez podstavce [cm]: 
8

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
Třída energetické účinnosti udává, jak náročný je spotřebič na množství spotřebovávané elektrické energie při svém provozu. Měří se za stanovenou normou předepsaných podmínek a na základě výsledků testů je pak měřený spotřebič zařazen do příslušné třídy energetické účinnosti.
E

Obrazovka

Úhlopříčka obrazovky: 
Jeden palec = 2,54 centimetrů. Například obrazovka s úhlopříčkou 40" má 102 cm.
147 cm (58")
Rozlišení: 
Rozlišení displeje udává maximální počet pixelů, které je možno zobrazit na displeji. Vyšší rozlišení mají jemnější obraz s více detailů.
4K Ultra HD (3840 x 2160)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 
50
Technologie displeje: 
LED
Typ podsvícení: 
Podsvícení je klíčový prvek v technologii displejů, který má vliv na kvalitu obrazu při sledování televize. Tento systém osvětlení pixelů je umístěn za obrazovkou. Existuje několik typů podsvícení, například Edge LED, Direct LED, Mini LED a Dual LED, z nichž každý má své výhody v kontrastu, jasu a rovnoměrnosti obrazu. Volba správného typu podsvícení může výrazně ovlivnit celkový dojem z televizního zážitku.
Direct LED

Smart funkce a aplikace

HbbTV: 
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) je evropský standard pro hybridní televizi, který kombinuje vysílání tradičních televizních programů s interaktivními službami dostupnými přes internet. Tento standard umožňuje divákům přístup k široké škále dodatečných funkcí a služeb, včetně přístupu k programům z archivu vysílání, používání aplikací televizních stanic, prohlížení webových stránek a dalšího. Tyto služby mohou být přístupné přímo z televizní obrazovky bez potřeby dalšího zařízení.
ano
Hlasové ovládání: 
ano
Kompatibilní s hlasovým asistentem: 
Google Assistant, Amazon Alexa
DLNA: 
DLNA je standard, který umožňuje sdílet data mezi zařízeními v síti. Např. sdílet data mezi datovým uložištěm a televizí.
ano
Webové aplikace: 
Netflix, O2 TV, Apple TV, Disney+, Facebook, HBO Max, Rakuten TV, Skylink Live TV, Sledovani.tv, Spotify, Telly, Magenta TV, Twitch, VLC Media Player, Voyo, YouTube, Prima+, Antik TV, Kodi, SkyShowtime, Canal+, Deezer, Oktagon TV

Vstupy a výstupy

Počet HDMI: 
3
Počet USB: 
2
RJ-45 port (LAN): 
ano
Vstupy: 
CI/CI+ slot
Výstupy: 
Optický výstup

Základní parametry

Operační systém: 
Operační systém je základní programové vybavení, které je zavedeno do paměti zařízení při jeho startu a zůstává v činnosti až do jeho vypnutí.
Google TV
Smart TV: 
Smart TV neboli "chytré televize" kombinují možnosti klasické televize spolu s internetem. Nezaměřuje se jenom na tradiční vysílací médium, ale umožňují divákům napřiklad vyhledávat filmy, fotografie a další obsah na internetu. Do televize můžeme stáhnout různé aplikace, které nám rozšíří základní funkce.
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
televizor TCL x soundbar onkyo
jiří, , 13.02.2023 9:53:00

Dobrý den, nedávno jsem u vás zakoupil televizor TCL 58P635. Včera jsem jej chtěl propojt se soundbarem Onkyo přes bluetooth. Televize soundar našla a přidala si jej do BT zařízení, nicméně se mi nepodařilo TV a sounbar spojit. Poradíte mi prosím? Děkuji Plainer

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis výrobce. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz servisem) na WWW:https://www.tcl.com/cz/cs/support-tv
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?