Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

3Dconnexion CadMouse

 
3Dconnexion CadMouse
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 5 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Myš laserová, 8200dpi, 7 tlačítek, kabelová USB, QuickZoom, Smart Scroll, barva matná černá/ocelová, 130g
Objednací kód9304300
Part No.

3DX-700052

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 2 717 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena nyní: 3 290,- Kč 

2 719 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

3Dconnexion CadMouse


Inteligentní ergonomický design

Dny, kdy bylo potřeba klikat na kolečko myši, jsou pryč, a to díky vyhrazenému prostřednímu tlačítku myši 3Dconnexion CadMouse.

Lze je zkrátka stisknout pohodlněji a jednodušeji než kolečko myši pro posouvání zobrazení. A protože zlepšování způsobu vykonávání práce a užívání odpočinku i zábavy profesionálů v oboru CAD máme v krvi, pojali jsme vnější konstrukci ve stylové, matně černé barvě a v ergonomickém designu, který bude vaši ruku podpírat v pohodlné a přirozené poloze i po mnoho hodin v kuse.


Přibližujte a oddalujte zobrazení přesně tak, jak zamýšlíte

Jiné typy myší nejsou konstruovány s ohledem na uživatele z oboru CAD, ale 3Dconnexion CadMouse byla přímo pro tyto účely zrozena.

Díky funkci QuickZoom u myši od 3Dconnexion můžete bez potíží přibližovat a oddalovat zobrazení vašich výkresů jediným stiskem tlačítka pod vaším palcem.

Ale ani milovníci koleček u myší nemusejí zoufat: kolečko Smart Scroll zajišťuje přesné krokové přibližování a oddalování v CAD aplikacích nebo rychlé posouvání zobrazení se setrvačným efektem v prohlížečích a dokumentech. Jedná se o hladký proces, který vám jiné myši nedopřejí.


Ovládejte svůj ukazatel myši s absolutní konstrukční přesností

Při použití myši 3Dconnexion CadMouse máte kompletní kontrolu ve vlastní ruce díky pokročilému laserovému senzoru myši.

S rozlišením 8200dpi a dotazovací frekvencí 1000Hz (reakční doba 1 milisekunda) kliknete ukazatelem myši přesně tam a přesně v tom okamžiku, kdy budete potřebovat. Jedná se o úroveň přesnosti, kterou profesionálové v oboru CAD vyžadují - a kterou si zasluhují.


Pohodlný přístup k vašim oblíbeným povelům

Tlačítko pro vyvolání gest otevře aplikaci nebo obloukově seřazenou nabídku závislou na aktuálním prostředí, , která vám umožní přístup k vašim oblíbeným povelům na základě jednoduchého pohybového gesta s pomocí myši.

CadMouse umožňuje vykonávat práci v oboru CAD ideálním způsobem, aniž by vyžadovala více kliknutí myší, než je absolutně nezbytné.


Hladká jako hedvábí. Tichá jak myška

Pomáhat lidem tvořit lepší konstrukční návrhy, navíc rychleji a pohodlněji, je naším předsevzetím. To je také důvod, proč jsme věnovali důslednou pozornost tomu, jak materiály a jejich geometrie ovlivňují statické a dynamické tření během pohybu myši.

Myš 3Dconnexion CadMouse má optimálně tvarované patky z PTFE, které zajišťují nejnižší možné statické tření, ze kterého vyplývá mimo jiné i téměř nehlučný provoz.


Dokonalá kombinace rychlosti a přesnosti

Podložka 3Dconnexion CadMouse Pad poskytuje iideální rovnováhu mezi rychlostí a přesností ovládání díky své vysoce kvalitní povrchové úpravě s mikro-texturou.

Je konstruovaná specificky pro 3Dconnexion CadMouse a umožňuje hladké, precizní pohyby myší díky dokonalému vyvážení mezi statickým a dynamickým třením.

To znamená, že váš ukazatel myši se pohne přesně tak, jak zamýšlíte - bez výjimky.


3DxWare® 10

Základ vašich zkušeností s produkty 3Dconnexion

3DxWare 10 představuje pohodlné řešení s jediným ovladačem pro celou produktovou řadu 3Dconnexion včetně produktů CadMouse a SpaceMouse.Jeho jednoduché, ale současně vysoce funkční uživatelské rozhraní vám umožní přizpůsobit a optimalizovat vaše produkty 3Dconnexion tak, aby podávaly špičkové výkony.


 

Fotogalerie 3Dconnexion CadMouse

Poznámka výrobce:


Chcete si najít HP Carepack? Využijte prosím tohoto odkazu:
Pro hledání HP Care Packu klikněte zde
HP CarePack zajistí zákazníkovi rozšířený 3-letý servis v místě instalace produktu (pokud není uvedeno jinak), a to nejpozději do druhého dne po nahlášení závady v rámci pracovního týdne (pokud není uvedeno jinak) a pracovní doby: pondělí až pátek, 8:00 - 17:00 hod (pokud není uvedeno jinak). Pokud se nepodaří závadu při první návštěvě odstranit, nabízí HP adekvátní záložní zařízení na dobu, kdy je zákazníkovo původní zařízení v opravě. HP CaretPack je možno zakoupit nejpozději 180 dnů po zakoupení zařízení a platí se jednorázově na 3 roky. Platnost CarePacku se počítá od data zakoupení zařízení. V ceně jsou zahrnuty: náhradní díly, práce a cesta technika i případná zápůjčka záložního zařízení.
Vysvětlivky:
NDO (Next day On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady.
NDO-1,8M (Next day On-Site Response 3y or 1,8M pages) - servisní zásah u zákazníka další pracovní den po nahlášení závady, servisní služba platí na 1,8 milionů vytištěných stránek, maximálně však na 3 roky.
NDR (Next day Replacement) - servisní zásah u zákazníka formou výměny produktu další pracovní den po nahlášení závady.
BR (Bench repair) - oprava v servisním středisku.
4OS (4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady v rámci pracovní doby (po - pá 8 -17). 7x24 - (7x24 4 Hour On-Site Response) - servisní zásah u zákazníka do 4 hodin po nahlášení závady, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
PUR (Pick-up & Return) - Oprava včetně vyzvednutí a vrácení produktu Odpovědný kurýr vyzvedne vadnou jednotku přímo u zákazníka a doručí ji do servisního střediska. Zákazník je povinnen zajistit, aby produkt byl vhodně zabalen. Doba trvání opravy v rámci této služby je 5 pracovních dnů. Doba opravy se měří ode dne, kdy je jednotka doručena do servisního střediska HP, až do dne, kdy je opravený produkt vrácen na adresu uživatele. Služba je k dispozici mezi 8.00 a 17.00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků.


Parametry a specifikace:

Funkce

Typ senzoru: 
Laser

Fyzické charakteristiky

Ergonomie: 
Pravoruká
Rozlišení [DPI]: 
8200
Barva: 
černá
Počet tlačítek: 
7
Výška [mm]: 
44
Šířka [mm]: 
80
Délka [mm]: 
128
Hmotnost [g]: 
130
Délka kabelu [m]: 
1,8

Operační systém

Podpora OS: 
OS X, Windows 8, Windows 7, Windows 10

Průvodce výběrem

Klasické: 
ano

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše