Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Milan Tajčman
mtajcman@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Thule Touring Sport (600) Aeroskin titanový

 
Thule Touring Sport (600) Aeroskin titanový
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 14 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
 
Objednací kód88901907
Part No.

TH634600

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Touring Sport (600) Aeroskin titanový

  • Střešní box Thule Touring Sport (600) Aeroskin titanový je navržen pro snadnější a pohodlné cestování.
  • Rychloupínací systém Fast-Click velmi usnadňuje uchycení boxu, snížené dno pro menší odpor vzduchu vylepšuje jízdní vlastnosti.
  • Thule Touring Sport (600) Aeroskin titanový má objem 300 litrů a je vhodný pro přepravu nákladu do 175 cm a hmotnosti 50 kilogramů.

Velmi moderní, lehký a praktický přepravní box. Tak přesně takový je Thule Touring Sport (600) Aeroskin titan, které je rozhodně kvalitní náhradou boxu Thule Pacific 600 Aeroskin stříbrnošedý, který si zákal celou řadu spokojených majitelů. Tento však svými vlastnostmi rozhodně oslní ještě více. Už při samotném pohledu na něj zaujme titanová barva, která spolu s elegantními liniemi a aerodynamickým provedením působí velmi elegantně. A to doslova na každém voze. Navíc tvar minimalizuje případný odpor vzduchu, nebo nepříjemný hluk.

Samotný tvar a kvalitní použité materiály však nejsou jediné výhody, kterým se může box Thule Touring 600 pyšnit. Zaujme mimo jiné i unikátním systémem FastClick, který je velkou novinkou, která má integrovaný indikátor momentu perfektního upevnění. Díky tomu box na střechu vašeho vozu upevníte extrémně rychle, a samozřejmě také snadno. A samotnou nakládku umožní i praktické široké otevírání.

Samotný box Thule Touring 600 Aeroskin titanový má rozměry 190 x 63 x 39 centimetrů, což znamená pohodlné naložení zavazadel, a to až do celkového objemu 300 litrů a celkové hmotností 50 kilogramů. Střešní box Thule Touring 600 si však poradí i s lyžemi i snowboardy, jejichž maximální délka může být až 175 centimetrů. Celkem se jich do boxu vejde 4 – 6.

Ať už budete převážet cokoliv, můžete si být jisti, že box zůstane za každých okolností na svém místě, a náklad za všech okolností v něm samotném. To zajišťuje také bodový systém zámků v kombinaci s klíčem Thule Comfort. Celý tento uzamykatelný centrální systém nedovolí vyndání klíče v případě, že by některý z bodů nebyl správně uzamčen. Samozřejmostí je také jednoduché odemknutí a snadné vyjmutí zavazadel.

Velmi snadná je však i manipulace se samotným boxem, a to díky jeho nízké hmotnosti. Ta totiž činí pouze 12 kilogramů, a tak ho lze bez problémů jak umístit na střechu, tak i sundat a uložit do doby, než bude opět potřeba.


Produktové video


 

Fotogalerie Thule Touring Sport (600) Aeroskin titanový

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Srotovne na mobily
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše