Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Thule Motion XT XXL lesklá titanová

 
Thule Motion XT XXL lesklá titanová
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 35 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88901916
Part No.

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena 17 355 Kč
ověřit dostupnost
­ 23 760,- Kč 
Cena nyní: 20 999,- Kč 

17 355 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Motion XT XXL lesklá titanová

  • Thule Motion XT XXL lesklá titanová je střešní box o objemu 610 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika.
  • Střešní box Thule Motion XT XXL lesklá titanová je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.

Potřebujete přepravit zavazadla, lyže, nebo snowboardy? Využijte praktického pomocníka, kterým je přepravní box Thule Motion XT XXL lesklá titanová. Ten je nástupcem dříve velmi oblíbeného boxu s označením Thule Motion XXL 900 lesklá stříbrná, který dlouhou dobu současnému trhu doslova dominoval. I přes svou prvotní dokonalost dokázala značka Thule najít cesty, jak ho ještě více vylepšit. A tak vznikl tento model, který posouvá praktičnost i unikátnost ještě o výrazný kus kupředu.

To je patrné už u samotného vzhledu, který je rozhodně zajímavý a unikátní. Je třeba říci, že lesklá titanová barva boxu skutečně sluší a ten bude vypadat na každém voze velmi vkusně a elegantně. To ale není jediná designová přednost, jelikož inovován byl také jeho tvar. Zajímavý a moderní design nadchne jak pro svůj vzhled, tak má i svůj praktický význam. Jak v souvislosti s efektivnějším využitím prostoru, tak v souvislosti s aerodynamikou během jízdy. Tím je snižován odpor, celková spotřeba vozu a také je dobře minimalizován hluk.


Praktické funkce

I další inovace jsou u boxu Thule Motion XT XXL spojené s celkovou praktičností. Došlo k úpravě jeho vnějších madel, díky kterým je box ještě jednodušeji otevíratelný, než u předchozí verze. Samozřejmě nechybí jak podpůrné zvedače víka, tak i možnost jeho otevření z obou stran. To zajistí jak jednodušší nakládku a vykládku věcí, tak i přístup k nim samotným z jakékoliv strany vašeho automobilu.

Inovativní je též funkce označovaná jako Thule SlideLock. Ta byla přidána právě pro usnadnění samotného procesu otevírání a hlavně bezpečného zavírání. Pokud je víko zavřeno, dojde k jeho automatickému uzamčení, což je následně viditelné na souvisejícím indikátoru. Díky tomu lze po uzavření boxu stoprocentně vědět, že můžete sednout do auta a bezpečně vyrazit.


Montáž boxu Thule Motion XT XXL

Jednou z kritérií při vývoji byla i celková univerzálnost. I díky tomu může přepravní box Thule Motion XT XXL v lesklé titanové barvě nabídnout kompatibilitu s jakýmkoliv vozem na našem trhu. Nechybí také celková kompatibilita s jednotlivými tyčemi značky Thule, které souvisejí se správnou montáží. Stačí mít na voze variantu AeroBar, RapidBar či SquareBar a jakákoliv montáž bude hračkou. Pokud je využívána tyč SlideBar, stačí dokoupit jednoduchý adaptér, který nabízíme ve formě příslušenství.


Produktové video


 

Fotogalerie Thule Motion XT XXL lesklá titanová

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše