Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Thule Motion XT XXL lesklá černá

 
Thule Motion XT XXL lesklá černá
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 35 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88901915
Part No.

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 60 měsíců
Základní cena 17 355 Kč
ověřit dostupnost
­ 23 760,- Kč 
Cena nyní: 20 999,- Kč 

17 355 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Motion XT XXL lesklá černá

  • Thule Motion XT XXL lesklá černá je střešní box o objemu 610 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika.
  • Střešní box Thule Motion XT XXL lesklá černá je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.

Na první pohled nepřehlédnutelný přepravní box. Nejenom pro svou velikost, kterou demonstruje označení XXL. Pozitivním unikátem je určitě také důraz na grafické zpracování. Lesklá černá barva vypadá na každém automobilu skutečně velmi elegantně a je tak skvělou možností pro toho, kdo se chce odlišit. Potěší také zajímavé elegantní a ostré linie a povedené prolisy.

Vzhled boxu Thule Motion XT XXL však není jenom povedený, ale je také praktický. Právě jeho současný tvar je spojený s tím, že díky němu může nabídnout ještě lepší a větší využití vnitřního prostoru pro zavazadla. V neposlední řadě nesmíme zapomínat třeba také na aerodynamiku při jízdě. I v tomto směru byl box vylepšen, což znamená výrazné snížení hluku, stejně jako i snižování spotřeby paliva. Jedná se tak o plnohodnotného nástupce modelové řady Thule Motion XXL 900 lesklá černá, která byla po mnoho let velmi poptávaným zbožím na světovém trhu.


Praktické funkce boxu Thule Motion XT XXL

Nezapomínejme také na praktičnost, kterou se může Thule Motion XT XXL pyšnit. Ta byla předností už předchozího modelu, který byl ještě o něco vylepšen. Jednou z dobrých vlastností jsou třeba vylepšená vnější madla, která usnadní ještě jednodušší otevírání. Stejně tak nechybí ani podpůrné zdvihače víka, aby to bylo co nejpohodlnější. Vlastnost, která byla u předchozího modelu v podobě oboustranného otevírání, samozřejmě zůstala i nadále. Díky tomu není problém nakládka a vykládka, nebo samotný přístup k naloženým věcem z obou stran boxu a tedy i vašeho vozu.

Zajímavou inovaci přináší také systém označovaný jako SlideLock. Jedná se o zajímavý doplněk, který je spojený s bezpečným a pohodlným otevíráním, a hlavně potom zavíráním. Pokud je box uzavřený, systém ho automaticky uzamkne, což je viditelné na přehledném indikátoru. V tu chvíli máte jistotu, že vše sedí jak má a vy můžete bez potíží vyrazit na svou cestu.


Jednoduchá montáž

Potěší i oblast montáže, v rámci které model Thule Motion XT XXL jasně ukazuje, že ji zvládne každý, kde se rozhodne si tento elegantně vypadající černý model přepravního boxu umístit na střechu. Díky hmotnosti 25,5 kilogramů není manipulace nijak výrazně složitá. Dále potěší také celková kompatibilita s řadou tyčí od značky Thule. Jistotou je plná kompatibilita u řešení, kterými může být produkt AeroBar, RapidBar a SquareBar. Pokud disponujete tyčemi SlideBar, je možné dokoupit v našem sortimentu příslušenství praktický adaptér, který také umožní bezproblémovou montáž.


Produktové video


 

Fotogalerie Thule Motion XT XXL lesklá černá

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše