Thule Motion XT XL lesklá bílá

Cashback 1.000 Kč, více informací www.tsbohemia.cz/thule-cashback
 
Thule Motion XT XL lesklá bílá
 
 
Prodloužená záruka
Cashback
 
 
Splátková kalkulačka již od 31 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Objednací kód88901911
Part No.

TH629803

Záruka spotřebitel/ostatní 60 měsíců / 12 měsíců
Základní cena 15 288 Kč
ověřit dostupnost
­ 20 361,- Kč 
Cena nyní: 18 499,- Kč 

15 288 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Thule Motion XT XL lesklá bílá

Thule Motion XT XL lesklá bílá je střešní box o objemu 500 litrů. Design boxu koresponduje s nejmodernějšími tvary automobilů, zároveň umožňuje optimální využití prostoru v boxu a přispívá také velmi dobrá aerodynamika. Střešní box Thule Motion XT XL lesklá bílá je ideální pomocník na převoz vašich zavazadel.

Známý a velmi kvalitní přepravní box Thule Motion 800 XL lesklá bílá se dočkal svého nástupce. Ten nese označení Thule Motion XT XL bílý a je opět dokonalou ukázkou toho, že značka Thule skutečně ví, co dělá. Příkladem může být už jenom samotný design tohoto boxu. Ten zaujme nejenom elegantním provedení v lesklém bílém designu. Zaujme také inovovanou konstrukcí, která znamená jak lepší využití vnitřního prostoru, tak je spojena také s jistotou mnohem nižšího odporu vzduchu. Při jízdě tak slyšíte méně hluku, nehledě na pozitiva spojená se snižováním spotřeby.


Thule Motion XT XL přichází s řadou inovací

Od předchozí řady se rozhodně neliší jenom tím, že dokáže nabídnout velmi kvalitní provedení. Přepravní box Thule Motion XT je spojený také s řadou zajímavých inovací. Mezi první můžeme zařadit jistotu snadné montáže na střechu vašeho vozu. Díky rychloupínacímu systému PoweClick máte jistotu toho, že integrovaný indikátor momentu utažení cvakne ve chvíli, kdy je box optimálně utažen a je zajištěno jeho bezpečné upevnění na střeše vašeho vozu.

Thule Motion XT XL v lesklé bílé barvě ale nadchne i další technologickou novinkou. Jde o systém SlideLock. Ten napomáhá snadnému otevírání a také zavírání, včetně jednoduchého zamykání. Tento systém dokáže automaticky uzamknout víko a také jednoduše signalizovat, že k uzamčení bezpečně došlo. I to je jedna z unikátních a hlavně praktických výhod.


Všestrannost na vašich cestách

Jsou ještě další pozitiva, která tento přepravní box Thule nabídne. Je to jeho celková všestrannost při vašich cestách. Oproti předchozí verzi Thule Motion byla inovována vnější boční madla, která nyní zajišťují ještě snadnější otevření. Stejně tak nechybí ani podpůrné zdvihače víka, díky kterým prostor otevřete bez větší námahy. Nechybí možnost oboustranného otevírání, což vám usnadní manipulaci s nákladem, stejně jako i přístup k němu. A to z jakékoliv strany vozidla. Pozitivem je určitě i samotné umístění na střeše. Kromě toho, že lesklá bílá barva boxu Thule Motion XT XL bude na vašem voze skvěle vypadat, nesmíme zapomenout také na jeho předsunutou polohu. Díky ní se nemusíte obávat otevřít víko zavazadlového prostoru, jelikož to půjde zcela bez kontaktu s boxem. To oceníte hlavně ve chvíli, kdy nakládáte opravdu plné auto.


Technické parametry boxu Thule Motion XT XL

Kromě výše zmíněných pozitiv nadchne tento box i svými technickými parametry. Vzhledem k jeho rozměrům, které jsou 215 x 91,5 x 44 centimetrů je jasné, že pohodlně pojme náklad o celkovém objemu až 500 litrů. Mohou to být jakákoliv zavazadla, a to až do hmotnosti 75 kilogramů, jelikož přesně tolik je povolená nosnost daného boxu.Určitě potěší i možnost přepravovat lyže nebo snowboardy, a to až do celkové délky dvou metrů. Lyží je možné bez problémů naložit až 7 párů, zatímco v případě snowboardů pohodlně naložíte až 5 prken.


Snadná a jednoduchá montáž

Kromě unikátního systému PowerClick vás v rámci montáže čeká i několik dalších pozitiv. Díky hmotnosti boxu, která činí jenom 23,5 kilogramu, ho pohodlně umístíte i na vaši střechu. Dále je pozitivem to, že je plně kompatibilní s řadou dostupných Thule Tyčí. Konkrétně s modely SquareBar nebo Wing Bar. Pokud jde o řešení Slide Bar, je nutné dokoupit adaptér, který je součástí příslušenství. Potom ani zde nebude montáž problémem.


Bezpečnost je zaručena

Kvalitní provedení, vysoká kvalita materiálů, nebo absolvování testů City Crash. To jsou důvody, že bílý lesklý přepravní box Thule Motion XT XL nezklame jak ze strany svých parametrů, ale i s ohledem na bezpečnost přepravy. Jak v souvislosti s vašimi zavazadly, které máte uvnitř něho, tak i v souvislosti s bezpečností silničního provozu.


Produktové video


 

Fotogalerie Thule Motion XT XL lesklá bílá

Poznámka výrobce:

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. A od té doby až dodnes se vždy snažila svým zákazníkům přiblížit svět a vyhovět jejich vášni pro aktivní život. Tvoří ji skupina lidí, které spojuje vlastní zápal pomáhat aktivním rodinám a outdoorovým nadšencům.


Poslání Thule

Thule vám pomůže přepravit cokoli potřebujete, a to bezpečně, snadno a stylově, abyste si mohli naplno užívat aktivního života. Věříme, že aktivní život má smysl – ať už jste ve městě, nebo v širé pustině. Pro zdraví a štěstí lidských bytostí, i pro respekt a péči, které chováme ke světu kolem nás.

Ať už jste zapálení pro jakoukoli věc, kamkoli jdete, cokoli převážíte, se společností Thule máte svobodu žít svůj život naplno.


Stránky výrobce:

www.thule.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Narozeniny
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše